MŰSOR KÜLDÉSSEL
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Férfi OB I/B. Bajnokság
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
84936 | Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület I. Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 05. 05. 10:00 | Vogel Gábor Ercse Norbert | Kerecsen Fanni | Kun György | Németh Attila | |
84932 | Genesys OSC Újbuda - Budapesti Honvéd Sportegyesület Nyéki Imre Uszoda - 33m-es | 2024. 05. 05. 11:30 | Csanádi Zsolt Tóth Bendegúz | Kiss Dániel | Laposa Lajos | Bátori György | |
84935 | Szegedi Vizipolo Suli - Kaposvári Vízilabda Klub Tiszavirág uszoda, Szeged | 2024. 05. 05. 12:30 | Berki András Pásztor Antal | Barta Lajos | Orosz László | Kádár József | |
84937 | Szolnoki Dózsa - KSI SE Szolnok, Tiszaligeti uszoda | 2024. 05. 05. 12:30 | Tóth Szabolcs dr. Duray András | Bódi Csaba | Szilágyi Kristóf dr. | Juhász György ifj. | |
84934 | FTC-Telekom Waterpolo - DIGI-EGER FTC Uszoda - Népliget | 2024. 05. 05. 14:00 | Ádám Frank Kevi Tamás | Zugonics Péter | Varga Márk | Schlosser Jenő |
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
84871 | Szolnoki Dózsa - KSI SE Szolnok, Tiszaligeti uszoda | 2024. 05. 05. 11:00 | Szilágyi Kristóf dr. Tóth Szabolcs dr. | Bódi Csaba | Duray András | Juhász György ifj. | |
84869 | Szegedi Vizipolo Suli - Kaposvári Vízilabda Klub Tiszavirág uszoda, Szeged | 2024. 05. 05. 11:15 | Pásztor Antal Berki András | Barta Lajos | Orosz László | Kádár József | |
84870 | Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 05. 05. 11:15 | Ercse Norbert Kun György | Kerecsen Fanni | Vogel Gábor | Németh Attila | |
84868 | FTC-Telekom Waterpolo - DIGI-EGER FTC Uszoda - Népliget | 2024. 05. 05. 12:45 | Varga Márk Ádám Frank | Zugonics Péter | Kevi Tamás | Schlosser Jenő | |
84866 | Genesys OSC Újbuda - Budapesti Honvéd Sportegyesület Nyéki Imre Uszoda - 33m-es | 2024. 05. 05. 13:00 | Tóth Bendegúz Csanádi Zsolt | Kiss Dániel | Laposa Lajos | Bátori György |
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
84802 | FTC- Telekom Waterpolo - DIGI-EGER FTC Uszoda - Népliget | 2024. 05. 05. 11:30 | Kevi Tamás Varga Márk | Zugonics Péter | Ádám Frank | Schlosser Jenő | |
84804 | Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 05. 05. 12:30 | Kun György Vogel Gábor | Kerecsen Fanni | Ercse Norbert | Németh Attila | |
84805 | Szolnoki Dózsa - KSI SE Szolnok, Tiszaligeti uszoda | 2024. 05. 05. 14:00 | Duray András Szilágyi Kristóf dr. | Bódi Csaba | Tóth Szabolcs dr. | Juhász György ifj. |
MOL Női OB I. Bajnokság
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85952 | Szolnoki Dózsa Praktiker - Kaposvári Vízilabda Klub NINCS pálya megadva | 2024. 05. 08. 00:00 | Molnár Tamás dr. | ||||
85944 | VASAS PLAKET - BVSC-Zugló Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 05. 08. 20:45 | Ercse Norbert Kollár György | Kocsák Karina Lilla Dobos Viola | Laposa Lajos | ||
85941 | FTC Telekom Waterpolo - Genesys OSC Újbuda Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 05. 09. 20:00 | Tordai Gábor Kenéz György ifj. | Kraut Krisztina Kiss Dániel | Laposa Lajos | ||
85945 | BVSC-Zugló - VASAS PLAKET Szőnyi úti uszoda | 2024. 05. 10. 17:00 | Kovács Soma Fodor Rajmund | Roszik Ágnes Anetta Tengelics Roland | Miklósfalvi Éva | ||
85942 | Genesys OSC Újbuda - FTC Telekom Waterpolo Nyéki Imre Uszoda - fedett | 2024. 05. 11. 19:00 | Tengelics Roland Mészáros Judit | Mészáros Kitty |
Férfi OB II. Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85911 | Egri Vízmű SC - Csongrád Csongrádi Városi Fürdő | 2024. 05. 11. 10:00 | Barta Judit | ||||
85067 | Invictus Sc. - Szentesi Üdülőközpont Békéscsabai uszoda | 2024. 05. 11. 11:00 | Feke Dorina dr. | ||||
85897 | SZVTK - Szegedi úszó és Vízilabda egylet Tiszavirág uszoda, Szeged | 2024. 05. 11. 11:00 | Barta Lajos | ||||
85912 | Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - MAFC-INFINITYN Csongrádi Városi Fürdő | 2024. 05. 11. 11:15 | Barta Judit | ||||
85066 | Békéscsaba - PTE-PEAC Mighty Bulls Békéscsabai uszoda | 2024. 05. 11. 12:00 | Feke Dorina dr. | ||||
85898 | SMAFC1860 Soproni Egyetem - UNI-GYŐR GYVSE Tiszavirág uszoda, Szeged | 2024. 05. 11. 12:00 | Barta Lajos | ||||
85924 | Váci Vízilabda SE - Tatabányai VSE Kecskeméti Élményfürdő | 2024. 05. 11. 12:30 | Adamikné Rigó Vilma | ||||
85909 | Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Csongrád Csongrádi Városi Fürdő | 2024. 05. 11. 12:45 | Barta Judit | ||||
85065 | Invictus Sc. - DFVE Duna-Via Békéscsabai uszoda | 2024. 05. 11. 13:00 | Feke Dorina dr. | ||||
85899 | SMAFC1860 Soproni Egyetem - Szegedi úszó és Vízilabda egylet Tiszavirág uszoda, Szeged | 2024. 05. 11. 13:30 | Barta Lajos | ||||
85923 | Kecskeméti Vízilabda Egyesület - Balaton Vízilabda Klub Kecskeméti Élményfürdő | 2024. 05. 11. 13:30 | Paré Pál | ||||
85064 | Szentesi Üdülőközpont - Békéscsaba Békéscsabai uszoda | 2024. 05. 11. 14:00 | Feke Dorina dr. | ||||
85910 | Egri Vízmű SC - MAFC-INFINITYN Csongrádi Városi Fürdő | 2024. 05. 11. 14:00 | Barta Judit | ||||
85888 | MATE-GEAC-MSA - ELTE-BEAC Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es | 2024. 05. 11. 14:30 | |||||
85900 | SZVTK - UNI-GYŐR GYVSE Tiszavirág uszoda, Szeged | 2024. 05. 11. 14:30 | Barta Lajos | ||||
85068 | DFVE Duna-Via - PTE-PEAC Mighty Bulls Békéscsabai uszoda | 2024. 05. 11. 15:00 | Feke Dorina dr. | ||||
85922 | Kecskeméti Vízilabda Egyesület - Tatabányai VSE Kecskeméti Élményfürdő | 2024. 05. 11. 15:00 | Paré Pál | ||||
85887 | Alarm Sensor-Aquatics UVSC - Semmelweis Egyetem Sport Klub Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es | 2024. 05. 11. 15:30 | |||||
85921 | Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub Kecskeméti Élményfürdő | 2024. 05. 11. 16:00 | Paré Pál | ||||
85886 | Alarm Sensor-Aquatics UVSC - ELTE-BEAC Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es | 2024. 05. 11. 17:00 | |||||
85885 | MATE-GEAC-MSA - Semmelweis Egyetem Sport Klub Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es | 2024. 05. 11. 18:00 |
Női OB I/B. Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
83739 | BVSC-Zugló - FTC-Telekom Waterpolo Szőnyi út 50-es sátor | 2024. 05. 11. 16:30 | Roszik Ágnes Anetta | ||||
83740 | KSI SE - POLO Sport Club I/B Széchy Tamás u. Margitsziget | 2024. 05. 12. 10:00 | |||||
83741 | UVSE Vízilabda Sportegyesület - MAFC-INFINITYN Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es | 2024. 05. 12. 10:00 |
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85490 | Ceglédi VSE - YBL WPC Ceglédi Városi Uszoda | 2024. 05. 12. 10:00 | |||||
85593 | Szegedi Vizipolo Suli - III.kerületi Torna és Vívó Egylet Tiszavirág uszoda, Szeged | 2024. 05. 12. 10:00 | |||||
85567 | AQUA SE Nyíregyháza - Soproni VSE Nyíregyházi uszoda | 2024. 05. 12. 11:00 | |||||
85591 | Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub Szőnyi út 50-es sátor | 2024. 05. 12. 11:15 | |||||
85592 | Budafóka XXII. SE - Sportliget Sportegyesület Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 05. 12. 11:15 | |||||
85568 | Angyalföldi Sportiskola DSE - Genesys OSC Újbuda11 III. Kerületi TVE uszoda | 2024. 05. 12. 11:30 | |||||
85491 | Békéscsaba - UVSE Vízilabda Sportegyesület II. Békéscsabai uszoda | 2024. 05. 12. 12:15 | |||||
85658 | HVSC - Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület Vásárhelyi Városi Sportuszoda | 2024. 05. 12. 12:30 | |||||
85492 | Legrand Szentes - GYVSE UNI-GYŐR Szentesi Uszoda - fedett | 2024. 05. 12. 13:00 | Kosztolánczy György |
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85616 | Angyalföldi Sportiskola DSE - Genesys OSC Újbuda11 III. Kerületi TVE uszoda | 2024. 05. 12. 10:00 | |||||
85639 | Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub Szőnyi út 50-es sátor | 2024. 05. 12. 10:00 | |||||
85640 | Budafóka XXII. SE - Sportliget Sportegyesület Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 05. 12. 10:00 | |||||
85679 | Polo Academy Sport Club - Dunakanyar Waterpolo Kőér utcai uszoda | 2024. 05. 12. 10:00 | |||||
85535 | Békéscsaba - UVSE Vízilabda Sportegyesület II. Békéscsabai uszoda | 2024. 05. 12. 11:00 | |||||
85534 | Ceglédi VSE - YBL WPC Ceglédi Városi Uszoda | 2024. 05. 12. 11:15 | |||||
85641 | Szegedi Vizipolo Suli - III.kerületi Torna és Vívó Egylet Tiszavirág uszoda, Szeged | 2024. 05. 12. 11:15 | |||||
85615 | AQUA SE Nyíregyháza - Soproni VSE Nyíregyházi uszoda | 2024. 05. 12. 12:15 |
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85362 | HVSC - Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület Vásárhelyi Városi Sportuszoda | 2024. 05. 12. 11:00 | |||||
85363 | Polo Academy Sport Club - Dunakanyar Waterpolo Kőér utcai uszoda | 2024. 05. 12. 11:30 | |||||
85398 | Ceglédi VSE - YBL WPC Ceglédi Városi Uszoda | 2024. 05. 12. 12:30 | |||||
85455 | Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub Szőnyi út 50-es sátor | 2024. 05. 12. 12:30 | |||||
85456 | Budafóka XXII. SE - Sportliget Sportegyesület Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 05. 12. 12:30 | |||||
85457 | Szegedi Vizilabda Suli - III.kerületi Torna és Vívó Egylet Tiszavirág uszoda, Szeged | 2024. 05. 12. 12:30 | |||||
85432 | Angyalföldi Sportiskola DSE - Genesys OSC Újbuda11 III. Kerületi TVE uszoda | 2024. 05. 12. 13:00 |