Eltiltások, piros lapok
Érvényben lévő eltiltások
LETÖLTÖTT játékos eltiltások
LETÖLTÖTT edzői eltiltások
Érvényben lévő, közreműködői, játékjog felfüggesztések, eltiltások
név | egyesület | ig.szám | eltiltás | m/l | bajnokság | indok |
---|---|---|---|---|---|---|
Gémesi Marcell | Semmelweis Egyetem Sport Klub | MVLSZ015612A16 | 2024. 04. 27. - 2024. 05. 11. | 2/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Brutalitás |
Somogyvári Ádám | Kaposvári Vízilabda Klub | MVLSZ021589A16 | 2024. 04. 28. - 2024. 05. 12. | 2/1 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság | Brutalitás |
Kormányos Róbert | Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet | MVLSZ008291A16 | 2024. 04. 27. - 2024. 05. 11. | 2/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Brutalitás |
Bertalan Richárd | Váci Vízilabda Sport Egyesület | MVLSZ029771A17 | 2024. 04. 28. - 2024. 05. 05. | 2/0 | Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Brutalitás |
Gut Bence | Szentesi Üdülőközpont Nonprofit Kft. | MVLSZ006360A16 | 2024. 04. 27. - 2024. 05. 04. | 1/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Piros lap |
Laczó Péter | Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub | MVLSZ000172A16 | 2024. 04. 27. - 2024. 05. 11. | 2/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Brutalitás |
Chilkó Márton | Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club | MVLSZ004923A16 | 2024. 04. 27. - 2024. 05. 04. | 1/0 | Férfi OB I/B. Bajnokság | Piros lap |
Monostori Samu Ferenc | Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. | MVLSZ030054A17 | 2024. 04. 28. - 2024. 05. 05. | 1/0 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap |
Paján Viktor Bátor | FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. | MVLSZ024352A16 | 2024. 04. 23. - 2024. 05. 07. | /1 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság | Brutalitás |
Török Barnabás | Aquaworm Kft. | MVLSZ43333A22 | 2024. 04. 21. - 2024. 05. 05. | 2/0 | Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság | Brutalitás |
Kis Ármin | Győri Vízisport Egyesület | MVLSZ32817A18 | 2024. 04. 06. - 2024. 04. 20. | 2/0 | DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság | Feljelentés |
Kiss Boldizsár | MAFC | MVLSZ000362A16 | 2024. 04. 13. - 2024. 04. 20. | 1/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Piros lap |
Illés László | OSC Vízilabda Sportegyesület | MVLSZ016061A16 | 2024. 04. 06. - 2024. 04. 20. | 2/1 | Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005) | Brutalitás |
Szekeres Áron | KSI SE | MVLSZ027684A16 | 2024. 04. 06. - 2024. 04. 20. | 2/0 | Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005) | Brutalitás |
Skoflek Patrik | KSI SE | MVLSZ029824A17 | 2024. 04. 06. - 2024. 04. 13. | 1/0 | Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005) | Piros lap |
Varga Zsolt | Kaposvári Vízilabda Klub | MVLSZ007939A16 | 2024. 03. 30. - 2024. 04. 06. | 1/0 | E.ON Férfi OB I. Bajnokság | Piros lap |
Krasznai Bendegúz Róbert | Miskolci Vízilabda Kft | MVLSZ015306A16 | 2024. 03. 30. - 2024. 04. 06. | 1/0 | E.ON Férfi OB I. Bajnokság | Piros lap |
Aggod Balázs | MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. | MVLSZ40460A21 | 2024. 02. 18. - 2024. 03. 03. | 2/1 | Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Brutalitás |
Zsilák László | Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub | MVLSZ009306A16 | 2024. 03. 03. - 2024. 03. 10. | 1/0 | Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap |
Szécsi Zénó | Egri Vízilabda Klub | MVLSZ37378A20 | 2023. 12. 09. - 2023. 12. 23. | 2/0 | Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012) | Brutalitás |
Csányi Márk | Tatabányai Vízmű Sportegyesület | MVLSZ008093A16 | 2023. 10. 14. - 2023. 10. 28. | 2/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Feljelentés |
(edző) Kis István | UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget | 2024. 05. 04. - 2024. 05. 11. | 1/0 | Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Ábrahám István | Oázis Sport Club | 2024. 04. 28. - 2024. 05. 05. | 1/0 | Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) TAKÁCS Bálint | MAFC | 2024. 04. 27. - 2024. 05. 04. | 1/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Dombovári Márk | Mórahalmi Vízisport Klub | 2024. 04. 27. - 2024. 05. 04. | 1/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Zirighné Sós Ildikó | TVSE Vízilabda Kft. | 2024. 04. 21. - 2024. 04. 28. | 1/0 | Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Ábrahámovics Gábor | Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület | 2024. 04. 21. - 2024. 04. 28. | 1/0 | Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Áts Bertalan | UVSE Vízilabda Kft. | 2024. 04. 20. | 1/0 | MOL Női OB I. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (OB1) | |
(edző) Krizsán András | Pécsi Sport Nonprofit Zrt. | 2024. 04. 20. - 2024. 04. 27. | 1/0 | Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Soltész Norbert | Zempléni Vízilabda Klub | 2024. 04. 15. - 2024. 04. 22. | 1/0 | Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Simonka Ferenc | Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület | 2024. 04. 14. - 2024. 04. 21. | 1/0 | Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Méhész László | Zempléni Vízilabda Klub | 2024. 04. 13. - 2024. 04. 20. | 1/0 | Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Simonka Ferenc | Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület | 2024. 04. 13. - 2024. 04. 20. | 1/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Antalóczy Dorka | Győri Vízisport Egyesület | 2024. 04. 07. - 2024. 04. 14. | 1/0 | Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Juhász Zsolt | Szegedi Vizipóló Suli | 2024. 04. 07. - 2024. 04. 14. | 1/0 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Barát Ferenc | Pécsi Vízilabda Kft | 2024. 04. 06. | 1/0 | E.ON Férfi OB I. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (OB1) | |
(edző) Dávid Zoltán | KSI SE | 2024. 04. 06. - 2024. 04. 13. | 1/0 | Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Heffler Péter | Balaton Vízilabda Klub | 2024. 04. 06. - 2024. 04. 13. | 1/0 | Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Koplányi Zsombor | Tatabányai Vízmű Sportegyesület | 2024. 04. 06. - 2024. 04. 13. | 1/0 | Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Varga Zsolt | Kaposvári Vízilabda Klub Kft. | 2024. 03. 30. | 1/0 | E.ON Férfi OB I. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (OB1) | |
(edző) Krivácsy Zoltán | Pápai Sportegyesület | 2024. 03. 09. - 2024. 03. 16. | 1/0 | DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Zsilák László | Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub | 2024. 03. 03. - 2024. 03. 10. | 1/0 | Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Bisztritsányi Dávid | OSC Vízilabda Sportegyesület | 2024. 02. 18. - 2024. 02. 25. | 1/0 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Dabrowszki Norbert | BVSC- Zugló | 2024. 02. 18. - 2024. 02. 25. | 1/0 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Tóth Kristóf | Vasas Sport Club | 2024. 02. 17. - 2024. 02. 24. | 1/0 | Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Póka Sándor | Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület | 2024. 02. 11. - 2024. 02. 18. | 1/0 | Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Herodek Bence | Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. | 2024. 02. 10. - 2024. 02. 17. | 1/0 | Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Rókus Ákos | Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club | 2023. 11. 25. - 2023. 12. 02. | 1/0 | Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Becsey Attila | OSC Vízilabda Sportegyesület | 2023. 11. 19. - 2023. 11. 26. | 1/0 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Kóczé Zoltán | Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület | 2023. 11. 18. - 2023. 11. 25. | 1/0 | Férfi OB I/B. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Ludányi Kadosa | II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft. | 2023. 11. 04. - 2023. 11. 11. | 1/0 | Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Ábrahámovics Gábor | Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület | 2023. 10. 29. - 2023. 11. 05. | 1/0 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Kelemen Attila | Egri Vízilabda Klub | 2023. 10. 29. - 2023. 11. 05. | 1/0 | Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Kádár Kálmán | DVSE Kft. | 2023. 10. 28. - 2023. 11. 04. | 1/0 | Férfi OB I/B. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Darko Perlac | Spartak Szabadka Vízilabda Klub | 2023. 10. 25. - 2023. 11. 01. | 1/0 | Délkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Gyenes István | Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. | 2023. 12. 15. - 2023. 12. 22. | 1/0 | Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Berki Richárd | Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület | 2024. 01. 27. - 2024. 02. 03. | 1/0 | Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Petrák Kevin | KSI SE | 2023. 12. 16. - 2023. 12. 23. | 1/0 | Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Görög Imre | Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület | 2023. 12. 16. - 2023. 12. 23. | 1/0 | Délkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Besenyei Richard | Vasas Sport Club | 2023. 12. 16. - 2023. 12. 23. | 1/0 | Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Kóczé Zoltán | Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület | 2023. 12. 16. - 2023. 12. 23. | 1/0 | Férfi OB I/B. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Schneider Krisztián | Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület | 2023. 12. 10. - 2023. 12. 17. | 1/0 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Tóth - Csabai Dóra | FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. | 2023. 12. 10. - 2023. 12. 17. | 1/0 | Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Süveges Máté | Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. | 2023. 12. 10. - 2023. 12. 17. | 1/0 | Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Schmidt Tamás | Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület | 2023. 12. 10. - 2023. 12. 17. | 1/0 | Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Éles Vilmos | Szegedi Vizipóló Suli | 2023. 11. 26. - 2023. 12. 03. | 1/0 | Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) ZANTLEITNER Krisztina | TVSE Vízilabda Kft. | 2023. 11. 26. - 2023. 12. 03. | 1/0 | Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Deme Péter | Oázis Sport Club | 2023. 11. 25. - 2023. 12. 02. | 1/0 | Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Zám Attila | Ceglédi Vasutas Sport Egyesület | 2023. 11. 19. - 2023. 11. 26. | 1/0 | Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Vincze Gergő | Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. | 2023. 11. 18. | 1/0 | E.ON Férfi OB I. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (OB1) | |
(edző) Popovics Miklós | MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. | 2023. 10. 15. - 2023. 10. 22. | 1/0 | Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Béres Gergely | BVSC- Zugló | 2023. 10. 14. - 2023. 10. 21. | 1/0 | Női OB I/B. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Bata Kornél | BVSC- Zugló | 2023. 10. 14. - 2023. 10. 21. | 1/0 | Női OB I/B. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Bikali Zoltán | Soproni Vízilabda Sport Egyesület | 2023. 10. 14. - 2023. 10. 21. | 1/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Jancsecz Zsolt | Neptun Vízilabda Sport Club | 2023. 10. 14. - 2023. 10. 21. | 1/0 | Férfi OB I/B. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Nagy Attila | Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület | 2023. 10. 14. - 2023. 10. 21. | 1/0 | Férfi OB II. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Beszédes Csaba | Neptun Vízilabda Sport Club | 2023. 10. 14. - 2023. 10. 21. | 1/0 | Férfi OB I/B. Bajnokság | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Dévai Kristóf | MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club | 2023. 09. 30. - 2023. 10. 07. | 1/0 | Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Sikter Richárd | Polo Academy Sport Club | 2023. 09. 30. - 2023. 10. 07. | 1/0 | Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010) | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) | |
(edző) Póka Sándor | Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület | 2023. 09. 10. - 2023. 09. 17. | 1/0 | Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport | Piros lap - Egy mérkőzéses eltíltás (egyéb) |