KÜLDÉS ARCHÍV
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
84960 | Kecskeméti Sportiskola - Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület Kecskeméti Élményfürdő | 2024. 04. 05. 14:45 | Berki András Kádár József ifj. | Adamikné Rigó Vilma | Juhász Tibor | Pengő László | |
84845 | DIGI-EGER - Szolnoki Dózsa Eger - Bárány uszoda | 2024. 04. 07. 10:00 | Kovács Soma Tóth Koppány | Kormos Sándor | Fodor Rajmund | Schlosser Jenő | |
84846 | Budapesti Honvéd Sportegyesület - PÉCSI SPORTISKOLA Tüzér utcai Uszoda | 2024. 04. 07. 10:30 | Tordai Gábor Donauer Márk dr. | Tengelics Roland | Pásztor Márta | Petik Gyula | |
84966 | Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Sportiskola Debreceni uszoda | 2024. 04. 07. 11:00 | Bereczki Miklós Csák Marcell | Kardos Sándor | Rózsavölgyi Dániel | Kenéz György | |
84843 | BVSC-Zugló - Szegedi Vizipolo Suli Szőnyi úti uszoda | 2024. 04. 07. 12:30 | Ercse Norbert Csizmadia Zsolt | Roszik Ágnes Anetta | Kendeházi Máté | Marnitz Miklós |
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
Férfi OB I/B. Bajnokság
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
81923 | Genesys OSC Újbuda - FTC-Telekom Waterpolo Kőér utcai uszoda | 2024. 04. 06. 10:00 | Duray András Kendeházi Máté | Kis-Nemes Bianka | Laposa Lajos | Téglássy Sándor | |
81922 | Genesys OSC Újbuda11 - KSI SE Kőér utcai uszoda | 2024. 04. 06. 11:15 | Kendeházi Máté Duray András | Kis-Nemes Bianka | Laposa Lajos | Téglássy Sándor | |
81924 | Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület Kőér utcai uszoda | 2024. 04. 06. 12:30 | Duray András Kendeházi Máté | Kis-Nemes Bianka | Laposa Lajos | Téglássy Sándor | |
81925 | KSI SE - Genesys OSC Újbuda Kőér utcai uszoda | 2024. 04. 06. 13:45 | Sipos Dávid Golopencza Ádám Pál | Zugonics Péter | Szilágyi Kristóf dr. | Nóvé Gyula | |
81927 | Genesys OSC Újbuda11 - Vasas Sport Club Kőér utcai uszoda | 2024. 04. 06. 15:00 | Golopencza Ádám Pál Szilágyi Kristóf dr. | Zugonics Péter | Sipos Dávid | Nóvé Gyula | |
81926 | BVSC-Zugló - Budapesti Honvéd Sportegyesület Kőér utcai uszoda | 2024. 04. 06. 16:15 | Szilágyi Kristóf dr. Sipos Dávid | Zugonics Péter | Golopencza Ádám Pál | Nóvé Gyula |
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85301 | FTC-Telekom Waterpolo - GYVSE UNI-GYŐR FTC Uszoda - Népliget | 2024. 04. 06. 11:00 | Baracskai Vidor Bartus Tamás | Zugonics Péter | Vojvoda Tímea | Koós László | |
85303 | KSI SE - FTC-Telekom Waterpolo Széchy Tamás u. Margitsziget | 2024. 04. 07. 11:15 | Duray András Varga Csenge | Horváth Viktória | Szentkereszti Gabriella | Godova Gábor | |
85304 | GYVSE UNI-GYŐR - ProInterier Szentes Aqua Sport központ Győr | 2024. 04. 07. 12:00 | Komorócki Máté Tamás Bartus Tamás | Gudra Gábriel | Balogh Zoltán | Bátori György |
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85595 | Tatabányai VSE - AQUA SE Nyíregyháza Tatabányai Sportuszoda | 2024. 04. 06. 12:00 | Fülöp Ádám Balogh Zoltán | Kraut Krisztina | Kuncz László ifj. | Petik Gyula | |
85630 | III.kerületi Torna és Vívó Egylet - Balaton Vízilabda Klub III. Kerületi TVE uszoda | 2024. 04. 07. 10:00 | Kenéz György ifj. Pásztor András | Mátyás Attila | Sajben Nikolett | Mátyás Judit | |
85670 | Dunakanyar Waterpolo - DFVE Szentendrei V8 Uszoda | 2024. 04. 07. 10:00 | Binder Szabolcs Besenyei Richárd | Kocsák Karina Lilla | Irmes Máté Benedek | Subasitz Mihály | |
85671 | HVSC - Polo Academy Sport Club Vásárhelyi Városi Sportuszoda | 2024. 04. 07. 11:00 | Juhász Tibor Orosz László | Tóth Bence | Pásztor Antal | Wolf Péter | |
85519 | Legrand Szentes - Ceglédi VSE Szentesi Uszoda - fedett | 2024. 04. 07. 11:15 | Körösfőy László Golopencza Ádám Pál | Benedek Tamás | Csutorás Barna | Székely Zoltán |
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85547 | Tatabányai VSE - AQUA SE Nyíregyháza Tatabányai Sportuszoda | 2024. 04. 06. 13:15 | Fülöp Ádám Kuncz László ifj. | Kraut Krisztina | Balogh Zoltán | Petik Gyula | |
85475 | Legrand Szentes - Ceglédi VSE Szentesi Uszoda - fedett | 2024. 04. 07. 10:00 | Csutorás Barna Körösfőy László | Benedek Tamás | Golopencza Ádám Pál | Székely Zoltán | |
85558 | Tatabányai VSE - Soproni VSE Tatabányai Sportuszoda | 2024. 04. 07. 10:00 | Győri Attila Tóth Bendegúz | Dubinák Dániel | Szilágyi Kristóf dr. | Nóvé Gyula | |
85476 | YBL WPC - GYVSE UNI-GYŐR Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 04. 07. 11:15 | Szabó Xénia Anna Kádár József ifj. | Kerecsen Fanni | Berki András | Tóth Sándor | |
85582 | III.kerületi Torna és Vívó Egylet - Balaton Vízilabda Klub III. Kerületi TVE uszoda | 2024. 04. 07. 11:30 | Pásztor András Sajben Nikolett | Mátyás Attila | Kenéz György ifj. | Mátyás Judit | |
85650 | Dunakanyar Waterpolo - DFVE Szentendrei V8 Uszoda | 2024. 04. 07. 11:30 | Besenyei Richárd Irmes Máté Benedek | Kocsák Karina Lilla | Binder Szabolcs | Subasitz Mihály |
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85411 | Tatabányai VSE - AQUA SE Nyíregyháza Tatabányai Sportuszoda | 2024. 04. 06. 14:30 | Kuncz László ifj. Balogh Zoltán | Kraut Krisztina | Fülöp Ádám | Petik Gyula | |
85384 | YBL WPC - GYVSE UNI-GYŐR Komjádi Béla Sportuszoda | 2024. 04. 07. 10:00 | Berki András Szabó Xénia Anna | Kerecsen Fanni | Kádár József ifj. | Tóth Sándor | |
85422 | Tatabányai VSE - Soproni VSE Tatabányai Sportuszoda | 2024. 04. 07. 11:15 | Tóth Bendegúz Szilágyi Kristóf dr. | Dubinák Dániel | Győri Attila | Nóvé Gyula | |
85383 | Legrand Szentes - Ceglédi VSE Szentesi Uszoda - fedett | 2024. 04. 07. 12:30 | Golopencza Ádám Pál Csutorás Barna | Benedek Tamás | Körösfőy László | Székely Zoltán |
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
83800 | II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület I. Gyarmati Dezső Uszoda | 2024. 04. 06. 15:45 | Fekete Dávid | Vincze Szabolcs | Tóth Zsombor | Móni Béla |
MOL Női OB I. Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
79813 | DFVE Vízilabda Kft - DIGI-EGER Dunaújváros, Fabó É. u. | 2024. 04. 06. 17:00 | Debreceni Nóra Petik András | Dobos Viola Horváth József | Mészáros Kitty | Godova Gábor | |
79811 | UVSE Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett | 2024. 04. 06. 18:00 | Tóth Koppány Rubos Károly | Magyar Natali Győri Attila | Baracskai Vidor | Császár György | |
79812 | III.kerületi TVE - FTC-Telekom Waterpolo III. Kerületi TVE uszoda | 2024. 04. 06. 18:00 | Juhász Tibor Homonnai Dániel | Gyöngyösi Zsolt Pásztor Márta | Jancsecz György | Subasitz Mihály | |
79814 | Valdor Szentes - Tatabánya Womens Water Polo Szentesi Uszoda - fedett | 2024. 04. 06. 18:00 | Bors Dorottya Sikter Richárd | Benedek Tamás Orosz László | Barta Judit | Németh Attila | |
79815 | UNI-GYŐR GYVSE - Szegedi Vízilabda Egylet Aqua Sport központ Győr | 2024. 04. 06. 19:00 | Varga Csenge Kevi Tamás | Gudra Gábriel | Körösfőy László | Schlosser Jenő |
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85238 | UVSE Vízilabda Sportegyesület - DFVE Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett | 2024. 04. 07. 10:00 | Némethy Richárd Bors Dorottya | Magyar Natali | Vályi Fanny | Kosztolánczy György |
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85271 | KSI SE - FTC-Telekom Waterpolo Széchy Tamás u. Margitsziget | 2024. 04. 07. 10:00 | Szentkereszti Gabriella Duray András | Horváth Viktória | Varga Csenge | Godova Gábor | |
85270 | UVSE Vízilabda Sportegyesület - DFVE Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett | 2024. 04. 07. 11:30 | Bors Dorottya Vályi Fanny | Magyar Natali | Némethy Richárd | Kosztolánczy György |
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID | CSAPATOK, HELYSZÍN | IDŐPONT | JÁTÉKVEZETŐ | D.TITKÁR | IDŐMÉRŐ | ELLENŐR | GÓLBÍRÓ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
83024 | FTC-Telekom Waterpolo - BVSC-Zugló FTC Uszoda - Népliget | 2024. 04. 07. 10:00 | Petik András Kevi Tamás | Zugonics Péter | Laposa Lajos | Koós László |