Marnitz Márk 7 góljával KSI-siker a Pécs ellen

2015. május 3. 12:42

Az utolsó hely elkerüléséért folyik a KSI és a PVSK párharca, az első mérkőzést a "sportiskolások" nyerték.

2-0-ra és 3-1-re is vezetett már a PVSK a Széchy-medencében rendezett vasárnap délelőtti találkozón, de a KSI az első negyed végére egyenlített (4-4). A második szakasz is a pécsiek szája íze szerint alakult eleinte, hiszen ismét elmentek két góllal, 6-4-re, de ezt a támadást is visszaverte a KSI, 6-6 volt a félidő.

Horváth János csapata 8-7-nél, a harmadik negyed 5. percében vezetett először, és innen már nem tudott fordítani a Pécs. A negyedik negyed 3. percében 11-10-re alakult az állás, Polovic Krisztián hozta fel egy gólra a vendégeket, innentől viszont 4 (!) KSI-gól következett, szűk két perc alatt: Kalanovics Balázs, Kovács Gergő, Marnitz Márk és Szabó Balázs talált be. Marnitz a 7. gólját lőtte a vége előtt 3 és fél perccel!

Érdekesség, hogy 7 büntetőt is ítéltek a játékvezetők, a hazai oldalon 2/3, a vendégeknél 3/4 a mérleg ebben a tekintetben. A második meccset szerdán rendezik, Pécsett.

Eredmény - férfi ob I.-es bajnokság, a 13-14. helyért, 1. mérkőzés:

KSI SE-PVSK-Mecsek Füszért 15-11 (4-4, 2-2, 4-2, 5-3)