Egyéb

A Recco nyerte az Olasz Kupát

2015. március 1. 10:34

A döntőben a másik sztárcsapatot, a Bresciát verte meg 8-5-re.

Ez volt a tizedik kupagyőzelme a Reccónak. Nagy meccs volt, nagyon kemény csaták zajlottak a vízben, Prlainovicsot cserével állították ki például. 1-0-ra, 2-1-re és 3-2-re is a Brescia vezetett a meccs első szakaszában, a félidőben is ez állt az eredményjelzőn.

Az uszoda már fél órával a meccs előtt megtelt, 1500-an figyelték, mi történik a vízben. A Recco szép fokozatosan közeledett, 5-5-nél következhetett az utolsó szünet, amely után Alex Giorgetti góljával először vették át a vezetést (6-5).

Aztán jött Aicardi gólja, majd Giorgettitől a kegyelemdögés.