Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
8. forduló
KSI SE 16
Valdor Szentes 7
Komjádi - Jv: Vogel Gábor, Marjay Zsolt
FTC 1
Kaposvári VK 2
Népliget - Jv: Székely Balázs, Fodor Rajmund
BVSC Wáberer 1
UVSE-Hunguest H. 0
Szőnyi út - Jv: Csanádi Zsolt, Petik András
TiszavirágSzeged 22/11
VasasPlaket 18:00
Szegedi Sportu. - Jv: Marnitz Miklós, Füzesi Zsolt
RACIONET Honvéd 22/11
Szolnok 18:00
Kőér u. - Jv: Lázár András, Dodog Szabolcs
PVSK-MECSEK F. 22/11
A-HÍD OSC 19:00
Pécs-Abay - Jv: Rubos Károly, Pásztor Antal
ZF-Eger 22/11
DVSE 19:00
Eger-Bitskey - Jv: Homonnai Dániel, Vojvoda István
 Férfi OB I/B
6. forduló
Békéscsaba 10
HVSC 8
Békéscsaba - Jv: Tóth Sándor, Keller László
6. forduló
Ceglédi Vasutas 11
UVSE 6
Cegléd - Jv: Kuncz László ifj., Marnitz Miklós
MVLC Miskolci Ví 14
BVSC- Zugló 9
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila, Kovács Cs. Tamás
6. forduló
SZTE EHÖK Sport 9
YBL Water Polo C 12
Szegedi Sportu. - Jv: Tóth Sándor, Juhász Tibor
6. forduló
PVSK-PSN 5
KESI 6
Pécs-Abay - Jv: Rubos Károly, Pásztor Antal
KVSE 6
DVSE 0
Hajós A. fedett - Jv: Horváth Csaba, Kun György
6. forduló
Angyalföldi Spor 22/11
Szolnok 18:00
Tüzér utca - Jv: Mikesy Árpád, Bene Péter
Neptun VSC 22/11
EKF SC 18:30
Hajós A. fedett - Jv: Horváth Csaba, Kun György
6. forduló
MAFC 22/11
Honvéd UVKSE 18:30
Szőnyi út - Jv: Petik András, Csanádi Zsolt
6. forduló
Tatabányai Vízmű 22/11
Szegedi Vizipóló 19:00
Tatabánya - Jv: Jancsecz György, Tordai Gábor
 Diapolo Serdülő
3. forduló
OSC Serdülő 19
Dunaújvárosi Fői 5
Kondorosi úti u. - Jv: Mucskai Péter, Tekauer Ernő
3. forduló
KSI SE 11
UVSE 7
Kőér u. - Jv: Birri Gabriella, Jancsecz György
3. forduló
BVSC-Póló 15
Bókay - KSI 5
Kondorosi úti u. - Jv: Mucskai Péter, Torda Péter
3. forduló
Sportliget SE 5
Uj-Hullám SE 20
Kőér u. - Jv: Birri Gabriella, Korényi Balázs
3. forduló
Dunaújvárosi Fői 6
FTC Utánpótlás 7
Kondorosi úti u. - Jv: Tekauer Ernő, Torda Péter
Százhalombatta 13
BVSC-Póló 13
Kondorosi úti u. - Jv: Godova Gábor, Kis András
3. forduló
Vasas Sport Club 13
Oázis SC 8
Kőér u. - Jv: Korényi Balázs, Jancsecz György
Uj-Hullám SE 5
KSI SE 16
Kőér u. - Jv: Kiss Attila, Irmes Máté Benedek
3. forduló
Bókay - KSI 10
Komplex Póló SE 9
Kondorosi úti u. - Jv: Kis András, Gellért Balázs
3. forduló
Oázis SC 6
UVSE 11
Kőér u. - Jv: Kiss Attila, Győri Attila
3. forduló
FTC Utánpótlás 7
Százhalombatta 18
Kondorosi úti u. - Jv: Godova Gábor, Gellért Balázs
3. forduló
Sportliget SE 4
Vasas Sport Club 32
Kőér u. - Jv: Győri Attila, Irmes Máté Benedek
 BVLSZ Gyermek 2000
3. forduló
Honvéd Utánpótlá 10
B. Sport 6
Szőnyi út - Jv: ,
OSC gyermek 5
Vidám Vízilovak 8
Szőnyi út - Jv: Fábry József,
KSI SE 22/11
Bókay-KSI 11:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
BVSC-Póló 14
Honvéd Utánpótlá 5
Szőnyi út - Jv: ,
B. Sport 8
KSI SE 19
Szőnyi út - Jv: Fábry József,
Bókay-KSI 22/11
OSC gyermek 14:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
 BVLSZ Gyermek 2002
5. forduló
KSI SE 34
Budapesti Honvéd 2
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
B. Sport 1
Kanizsa Vízilabd 17
Hajós 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
5. forduló
Vasas Sport Club 17
OSC gy 6
Tüzér utca - Jv: Kovács Soma,
5. forduló
Bókay - KSI 2
Kópé Utánpótlás 25
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Angyalföldi Spor 4
Hírös Sport Nonp 22
Tüzér utca - Jv: Bene Péter,
5. forduló
UVSE 22/11
BVSC-Póló 12:30
Vác - Jv: Bors László,
5. forduló
Diadal SE 9
Budafóka XXII. k 4
Komjádi - Jv: Marjay Zsolt,
5. forduló
Oázis SC 30
B. Sport 2
Hajós 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
5. forduló
Honvéd Utánpótlá 22/11
Százhalombatta 13:30
Tüzér utca - Jv: Kovács Soma,
5. forduló
YBL WPC 22/11
Kaposvár Vízilab 13:30
Vác - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
MVLC 2
Domino Avus 7
Komjádi - Jv: Vogel Gábor,
5. forduló
Kanizsa Vízilabd 19
Bókay - KSI 7
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
POLO SC 10
Angyalföldi Spor 14
Tüzér utca - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Vidám Vízilovak 22/11
Dunaújvárosi Fői 14:30
Vác - Jv: Bors László,
5. forduló
Balaton VK 7
Diadal SE 5
Komjádi - Jv: Gérnyi Tamás,
5. forduló
Kópé Utánpótlás 2
KSI SE 17
Hajós 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
5. forduló
Hírös Sport Nonp 22/11
Honvéd Utánpótlá 15:30
Tüzér utca - Jv: Mikesy Árpád,
5. forduló
Váci Vízilabda S 22/11
YBL WPC 15:30
Vác - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
Domino Avus 5
FTC Utánpótlás 9
Komjádi - Jv: Nóvé Gyula,
5. forduló
Százhalombatta 15
Vasas Sport Club 12
Tüzér utca - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Kaposvár Vízilab 22/11
Vidám Vízilovak 16:30
Vác - Jv: Bors László,
5. forduló
Budafóka XXII. k 1
MVLC 12
Komjádi - Jv: Gérnyi Tamás,
5. forduló
Dunaújvárosi Fői 22/11
UVSE 17:30
Vác - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
FTC Utánpótlás 22/11
Tatabányai Vízmű 18:00
Komjádi - Jv: Nóvé Gyula,
 Vidék gyerek I.
1. forduló
Dinamo Oradea 11
Octopus BVSE 5
Kecskemét - Jv: Pásztor Antal,
Kecskeméti Sport 1
Vitorul Cluj 11
Kecskemét - Jv: Pásztor Antal,
1. forduló
Csabai Csirkefog 4
Oradea 10
Békéscsaba - Jv: Popovics Gergő,
1. forduló
Octopus BVSE 17
Kiskunfélegyházi 7
Kecskemét - Jv: László Gábor,
1. forduló
Szolnoki Vízilab 11
Hódmezővásárhely 7
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj.,
1. forduló
Kecskeméti Sport 10
Dinamo Oradea 7
Kecskemét - Jv: László Gábor,
Vitorul Cluj 23
Kiskunfélegyházi 6
Kecskemét - Jv: László Gábor,
1. forduló
Hódmezővásárhely 5
Oradea 16
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj.,
Szolnoki Vízilab 4
Csabai Csirkefog 11
Békéscsaba - Jv: Popovics Gergő,
 Vidék gyerek II.
1. forduló
ZF-Eger 22/11
Debreceni Cívis 09:00
Szolnoki u. - Jv: ,
BVSC 12
Szolnoki Vízilab 11
Szolnoki u. - Jv: ,
Szentes 12
Clubul Sportiv C 7
Szolnoki u. - Jv: ,
ZF-Eger 5
Szegedi Vizipóló 9
Szolnoki u. - Jv: ,
Debreceni Cívis 22/11
Clubul Sportiv C 14:00
Szolnoki u. - Jv: ,
Szentes 17
BVSC 16
Szolnoki u. - Jv: ,
Szolnoki Vízilab 18
Szegedi Vizipóló 11
Szolnoki u. - Jv: ,

Get Adobe Flash player

Fecsó bácsi, köszönjük!

A kapusfront rangadója

A Barceloneta az Európai Szuperkupa-győztes

Sorsoltak a 2016-os Európa-bajnoki selejtezőkre

Horkai György a Komjádi-kupa első tapasztalatairól

Női válogatott: orosz túra előtt, megtizedelten

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 8. forduló
 11/22 18:00 RACIONET Honvéd - Szolnok Kőér utcai u.
 11/22 18:00 TiszavirágSzeged - VasasPlaket Szegedi Sportu.
 11/22 19:00 ZF-Eger - DVSE Bitskey Aladár
 11/22 19:00 PVSK-MECSEK F. - A-HÍD OSC Abay Nemes
E.ON Férfi OB I 9. forduló
 11/24 18:30 BVSC Wáberer - ZF-Eger Szőnyi úti u.
 11/25 18:00 DVSE - Kaposvári VK Debreceni u.
 11/25 19:00 A-HÍD OSC - Valdor Szentes Nyéki Imre
 11/25 19:00 PVSK-MECSEK F. - UVSE-Hunguest H. Abay Nemes

MVLSZ TV

Benedek Tibor és Varga Dániel a sajtótájékoztatón

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 7 7 0 0 56 21
 2. A-HÍD OSC 7 6 0 1 31 18
 3. FTC 8 6 0 2 7 18
 4. ZF-Eger 7 5 1 1 31 16
 5. RACIONET Honvéd 7 5 0 2 11 15
 6. Kaposvári VK 8 5 0 3 3 15
 7. BVSC Wáberer 8 4 0 4 4 12
 8. TiszavirágSzeged 7 3 0 4 -10 9
 9. VasasPlaket 7 3 0 4 -16 9
 10. PVSK-MECSEK F. 7 2 1 4 -7 7
 11. KSI SE 8 2 1 5 -9 7
 12. DVSE 7 2 0 5 -22 6
 13. UVSE-Hunguest H. 8 0 1 7 -31 1
 14. Valdor Szentes 8 0 0 8 -48 0

BVSC Wáberer - ZF-Eger

2014. nov. 24. 18:30

RACIONET Honvéd - A-HÍD OSC

2014. dec. 5. 17:45

ZF-Eger - Szolnoki Dózsa

2014. dec. 5. 19:35

-

2014. dec. 7. 17:10

-

2014. dec. 7. 19:00

Világliga-selejtező: Magyarország-Szlovákia 13-6 (Fotó: Nagy Anita)
Legendák a vízben, debreceni gála (Fotók: MTI/waterpolo.hu)
UVSE-Hunguest Hotels-RacioNet-Honvéd 6-11 (Fotó: Csonka Tamás)
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló-Hungerit-Szentes 14-16 (Fotó: Csonka Tamás)
Vasas-Plaket - ZF-Eger 6-12 (Fotók: Csonka Tamás)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés