Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
3. forduló
ZF-Eger 25/04
RACIONET Honvéd 15:30
Eger-Bitskey - Jv: Molnár Péter, Németh András
 Férfi OB I/B
1. forduló
MVLC Miskolci Ví 25/04
Neptun VSC 11:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Kovács Cs. Tamás, Madarasi Attila
1. forduló
KVSE 25/04
Angyalföldi Spor 11:00
Nagykanizsa - Jv: Kuncz László ifj., Hangay Zsolt
Szolnok 25/04
UVSE 11:00
Szolnoki u. - Jv: Zám Attila, Szénászky Zsolt
1. forduló
DVSE 25/04
SZTE EHÖK Sport 11:00
Debrecen - Jv: Birri Gabriella, Füzesi Zsolt
HVSC 25/04
MAFC 11:00
Hmvásárhely - Jv: László Gábor, Tóth Sándor
Tiszavirág SZVPS 25/04
KESI 12:00
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
1. forduló
Tatabányai Vízmű 25/04
Honvéd UVKSE 18:00
Tatabánya - Jv: Marjay Zsolt, Juhász Gábor
BVSC- Zugló 25/04
YBL Water Polo C 18:00
Szőnyi út - Jv: Csizmadia Zsolt, Székely Balázs
1. forduló
EKF SC 25/04
PVSK-PSN 18:00
Eger-Bitskey - Jv: Bujka János, Tordai Gábor
 Leány Gyermek
11. forduló
SZNVE 6
KESI 14
Szegedi SZUE - Jv: Matajsz Márk,
11. forduló
Tatabányai Vízmű 25/04
BVSC-PÓLÓ 16:00
Tatabánya - Jv: Marjay Zsolt,
11. forduló
Győri Vízisport 25/04
HVSC 17:00
Győri uszoda - Jv: Torda Péter,
 Diapolo Serdülő
7. forduló
OSC Serdülő 25/04
Dunaújvárosi Fői 11:30
Tüzér utca - Jv: Marjay Zsolt, Juhász Gábor
BVSC-Póló 25/04
Bókay - KSI 12:30
Tüzér utca - Jv: Marjay Zsolt, Irmes Máté Benedek
FTC Utánpótlás 25/04
Százhalombatta 13:30
Tüzér utca - Jv: Marjay Zsolt, Juhász Gábor
Komplex Póló SE 25/04
BVSC-Póló 14:30
Tüzér utca - Jv: Godova Gábor, Homonnai Dániel
Bókay - KSI 25/04
FTC Utánpótlás 15:30
Tüzér utca - Jv: Füzesi Zsolt, Birri Gabriella
Százhalombatta 25/04
OSC Serdülő 16:30
Tüzér utca - Jv: Füzesi Zsolt, Birri Gabriella
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
8. forduló
Vidám Vízilovak 25/04
Semmelweis VKS 18:30
Kőér u. - Jv: Mucskai Péter, Fábry József
 BVLSZ Gyermek 2001
5. forduló
Oázis SC 6
Vasas Sport Club 15
Szőnyi út - Jv: Godova Gábor,
BVSC-Póló 11
Honvéd Utánpótlá 6
Szőnyi út - Jv: Homonnai Dániel,
5. forduló
Kópé Utánpótlás 25/04
Új-Hullám SE 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Kiss Attila,
Angyalföldi Spor 25/04
YBL WPC 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Nóvé Gyula,
5. forduló
FTC Utánpótlás 25/04
Százhalombatta 11:00
Szőnyi út - Jv: Godova Gábor,
UVSE 25/04
Cívis Póló VSE 12:00
Szőnyi út - Jv: Homonnai Dániel,
5. forduló
UVSE II. 25/04
Komplex Póló SE 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Nóvé Gyula,
5. forduló
Vasas Sport Club 25/04
BVSC-Póló 13:00
Szőnyi út - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
Sportliget Sport 25/04
OSC VSE 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Kiss Attila,
5. forduló
Honvéd Utánpótlá 25/04
FTC Utánpótlás 14:00
Szőnyi út - Jv: Székely Balázs,
5. forduló
YBL WPC 25/04
UVSE II. 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Bottyán Miklós Márk,
5. forduló
Cívis Póló VSE 25/04
Oázis SC 15:00
Szőnyi út - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
Komplex Póló SE 25/04
Sportliget Sport 15:00
Hajós 33m-es - Jv: Kis András,
Új-Hullám SE 25/04
Angyalföldi Spor 16:00
Hajós 33m-es - Jv: Balázs Gergely,
5. forduló
Százhalombatta 25/04
UVSE 16:00
Szőnyi út - Jv: Székely Balázs,
5. forduló
OSC VSE 25/04
Kópé Utánpótlás 17:00
Hajós 33m-es - Jv: Kis András,
 BVLSZ Gyermek 2003
5. forduló
KSI SE 25/04
Tatabányai Vízmű 10:00
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Oázis SC 5
Domino Avus 5
Külker park - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Fehérvár Póló Sp 25/04
FTC UtánpótlásII 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
5. forduló
Újszilvás KSE 25/04
BVSC-Póló 11:00
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Dunaújvárosi Fői 25/04
Kaposvár VK I. 11:00
Külker park - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Hegyvidék SE 25/04
Kaposvár VK II. 11:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
5. forduló
Tatabányai Vízmű 25/04
Vodafone Pólósul 12:00
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Domino Avus 25/04
Vidám Vízilovak 12:00
Külker park - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Bókay - KSI 25/04
Százhalombatta 12:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
5. forduló
KESI I. 25/04
KSI SE 13:00
Kőér u. - Jv: Mikesy Árpád,
5. forduló
Kópé ÚVSE 25/04
Oázis SC 13:00
Külker park - Jv: Bene Péter,
5. forduló
KESI II. 25/04
Honvéd Utánp.II. 13:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Korényi Balázs,
5. forduló
BVSC-Póló 25/04
FTC Utánpótlás 14:00
Kőér u. - Jv: Mikesy Árpád,
5. forduló
Budafóka XXII. k 25/04
OSC VSE 14:00
Külker park - Jv: Hunyadi László Ákos,
5. forduló
Százhalombatta 25/04
Kaposvár VK II. 14:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Korényi Balázs,
5. forduló
Vidám Vízilovak 25/04
Dunaújvárosi Fői 15:00
Külker park - Jv: Hunyadi László Ákos,
5. forduló
FTC UtánpótlásII 25/04
Bókay - KSI 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kovács Soma,
5. forduló
Vodafone Pólósul 25/04
Honvéd Utánp. I. 15:00
Kőér u. - Jv: Fábry József,
FTC Utánpótlás 25/04
KESI I. 16:00
Kőér u. - Jv: Fábry József,
5. forduló
Kaposvár VK I. 25/04
Budafóka XXII. k 16:00
Külker park - Jv: Hunyadi László Ákos,
5. forduló
Honvéd Utánp.II. 25/04
Fehérvár Póló Sp 16:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kovács Soma,
5. forduló
UVSE 25/04
Honvéd Utánp. I. 17:00
Kőér u. - Jv: Fábry József,
5. forduló
OSC VSE 25/04
Kópé ÚVSE 17:00
Külker park - Jv: Hunyadi László Ákos,
 Vidék gyerek I.
6. forduló
Oradea 25/04
Szolnoki Vízilab 12:00
Nagyvárad - Jv: ,
Csabai Csirkefog 25/04
Hódmezővásárhely 13:00
Nagyvárad - Jv: ,
Csabai Csirkefog 25/04
Szolnoki Vízilab 14:00
Nagyvárad - Jv: ,
Oradea 25/04
Hódmezővásárhely 15:00
Nagyvárad - Jv: ,
 ÉK - gyerek III.
3. forduló
Gyöngyösi Alligá 25/04
MVLC 11:00
Vác - Jv: ,
Zempléni Vízilab 25/04
Váci Vízilabda S 12:00
Vác - Jv: ,
Miskolci Egyetem 25/04
Gyöngyösi Alligá 13:00
Vác - Jv: ,
MVLC 25/04
AQUA Sportegyesü 14:00
Vác - Jv: ,
Octopus 25/04
Váci Vízilabda S 15:00
Vác - Jv: ,
Kazincbarcikai D 25/04
Miskolci Egyetem 16:00
Vác - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 25/04
Octopus 17:00
Vác - Jv: ,
Kazincbarcikai D 25/04
Zempléni Vízilab 18:00
Vác - Jv: ,

Euroliga: a bronzért mehet az UVSE-Centrál

Triplázást akadályozna meg az UVSE-Centrál

Eger vagy Honvéd? Döntésre viszik

Euroliga: belakták az UVSE-s lányok a helyszínt

Sportemberek nagy csatája

UVSE-Centrál: túl a hivatalos sajtótájékoztatón

hírek

2015. április 24. 14:20

Újabb pólóbázis Budapesten

2015. április 23. 12:44

Nyéki Balázs: a Fradi nem adja fel!

2015. április 23. 11:12

Vízilabda Utánpótlás Bizottság Tanácskozás IDŐPONTVÁLTOZÁS!

2015. április 23. 10:50

Vízilabda Utánpótlás Bizottság Tanácskozás

2015. április 22. 18:09

Egyenlített az Eger, ki-ki meccs szombaton

2015. április 22. 15:41

Az utolsó interjú...

2015. április 22. 11:53

Elhunyt Kucsera Gábor

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I A3-A6 - 3. forduló
 04/25 15:30 ZF-Eger - RACIONET Honvéd
Női OB I 5-6. helyért - 1. forduló
 05/01 17:00 ZF-Eger-EKF - SZNVE
Női OB I 7-8. helyért - 1. forduló
 05/01 17:30 UVSE - KÓPÉ ÚVSE
Női OB I Elődöntő II. - 1. forduló
 05/01 18:00 Hungerit Szentes - Dunaújvárosi Fői
Női OB I Elődöntő I. - 1. forduló
 05/01 19:00 UVSE-Centrál - BVSC- Zugló
Női OB I 9-10. helyért - 1. forduló
 05/01 19:30 KESI - ASI DSE
E.ON Férfi OB I A12-A13 - 3. forduló
 05/02 11:00 KSI SE - UVSE-Hunguest H.

MVLSZ TV

https://youtube.com/devicesupport

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. UVSE-Hunguest H. 2 1 0 1 1 3
 2. KSI SE 2 1 0 1 -1 3

ZF-Eger - RACIONET Honvéd

2015. ápr. 25. 15:30

Euroliga, négyes döntő az UVSE-Centrállal (Fotók: D.S.)
RacioNet-Honvéd-ZF-Eger
UVSE-BVSC ifjúsági bajnoki (Fotók: Dobos Sándor)
Az UVSE-Centrál a válogatottal kétkapuzott
A női válogatott edzése 2015. április 16-án (Fotó: Dobos Sándor)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés