Következő mérkőzések
 LEN Champions League
Preliminary round
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP (HUN) 18/04
Spandau 04 Berlin (GER) 18:00
Pro Recco (ITA) 18/04
ZF-Eger (HUN) 20:30
 Férfi OB I/B
18. forduló
Tatabányai Vízmű 18/04
SZTE EHÖK Sport 11:00
Tatabánya - Jv: Győri Attila, Hangay Zsolt
18. forduló
KESI 18/04
BVSC- Zugló 11:00
Kecskemét - Jv: Godova Gábor, Jancsecz György
KVSE 18/04
Honvéd UVKSE 11:00
Nagykanizsa - Jv: Gérnyi Tamás, Mikesy Árpád
18. forduló
Szolnok 18/04
Tiszavirág SZVPS 11:00
Szolnoki u. - Jv: Matajsz Márk, Madarasi Gyula
Angyalföldi Spor 18/04
YBL Water Polo C 11:30
Kőér u. - Jv: Kuncz László ifj., Kovács Soma
18. forduló
PVSK-PSN 18/04
Ceglédi Vasutas 13:00
Pécs-Abay - Jv: Csanádi Zsolt, Bene Péter
18. forduló
HVSC 18/04
EKF SC 16:00
Hmvásárhely - Jv: László Gábor, Matajsz Márk
18. forduló
MAFC 18/04
DVSE 17:30
Szőnyi út - Jv: Gérnyi Tamás, Mikesy Árpád
18. forduló
Neptun VSC 18/04
Békéscsaba 18:30
Hajós A. fedett - Jv: Bereczki Miklós, Pintér János
 Férfi OB II
7. forduló
Békéscsaba 5
HVSC 11
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal,
SZUVTE BT. 9
Szentesi Vízilab 8
Hmvásárhely - Jv: Könyves Géza,
8. forduló
Pápai SE 18/04
DOMINO AVU 11:00
Kaposvár - Jv: Horváth József,
7. forduló
Szegedi Vízilabd 18/04
Csongrád 11:20
Hmvásárhely - Jv: Könyves Géza,
8. forduló
KVSE 18/04
Fehérvár Póló II 12:00
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt,
7. forduló
Szentesi Vízilab 18/04
HVSC 12:30
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal,
7. forduló
MVLC Miskolci Ví 18/04
Szolnok 2 12:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila,
7. forduló
A-HÍD OSC 18/04
KESI 13:00
Székesfehérvár - Jv: Nóvé Gyula,
8. forduló
PTE ÁOK 18/04
Pápai SE 13:00
Kaposvár - Jv: Horváth József,
7. forduló
Kertészeti Egyet 18/04
Lamantinok 13:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Kórós Attila dr.,
7. forduló
Csongrád 18/04
Békéscsaba 13:40
Hmvásárhely - Jv: Könyves Géza,
7. forduló
Főnix 18/04
Fehérvár Póló I. 14:00
Székesfehérvár - Jv: Torda Péter,
8. forduló
Fehérvár Póló II 18/04
Kaposvári Vízila 14:00
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt,
7. forduló
GyAVC 18/04
EVSC 14:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Kórós Attila dr.,
7. forduló
SZUVTE BT. 18/04
Szegedi Vízilabd 14:50
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal,
7. forduló
Váci Vízilabda S 18/04
MTK 1888 15:00
Székesfehérvár - Jv: Nóvé Gyula,
8. forduló
Tatabányai Vízmű 18/04
PTE ÁOK 15:00
Kaposvár - Jv: Horváth József,
7. forduló
Lamantinok 18/04
Szolnok 2 15:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila,
7. forduló
Fehérvár Póló I. 18/04
KESI 16:00
Székesfehérvár - Jv: Torda Péter,
8. forduló
DOMINO AVU 18/04
KVSE 16:00
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt,
7. forduló
EVSC 18/04
MVLC Miskolci Ví 16:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Kórós Attila dr.,
7. forduló
MTK 1888 18/04
A-HÍD OSC 17:00
Székesfehérvár - Jv: Nóvé Gyula,
8. forduló
Kaposvári Vízila 18/04
Tatabányai Vízmű 17:00
Kaposvár - Jv: Horváth József,
7. forduló
Kertészeti Egyet 18/04
GyAVC 17:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila,
7. forduló
Főnix 18/04
Váci Vízilabda S 18:00
Székesfehérvár - Jv: Torda Péter,
 Fiú Ifjúsági
21. forduló
FTC Vízilabda Ut 18/04
Szentes 12:30
Népliget - Jv: Marjay Zsolt, Bereczki Miklós
 Fiú Serdülő
21. forduló
FTC Vízilabda Ut 18/04
Szentes 11:15
Népliget - Jv: Marjay Zsolt, Bereczki Miklós
 Fiú Gyermek
21. forduló
FTC Vízilabda Ut 11
Szentes 10
Népliget - Jv: Marjay Zsolt,
 Diapolo Ifjúsági
7. forduló
OSC Ifi 9
KSI SE 10
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella, Vogel Zsolt
Váci Vízilabda S 6
Új-Hullám SE 7
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella, Tekauer Ernő
Vasas Sport Club 18/04
Oázis SC 11:00
Szőnyi út - Jv: Vogel Zsolt, Tekauer Ernő
Váci Vízilabda S 18/04
JSMA 12:00
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella, Vogel Zsolt
Új-Hullám SE 18/04
Oázis SC 13:00
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt, Rubos Károly
Sportliget SE 18/04
Vasas Sport Club 14:00
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt, Kiss Attila
BVSC-Póló 18/04
OSC Ifi 15:00
Szőnyi út - Jv: Rubos Károly, Kiss Attila
JSMA 18/04
BVSC-Póló 16:00
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt, Rubos Károly
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
9. forduló
1427 VSE 18/04
MAFC-BME 18:00
Komjádi - Jv: Bene Péter, Bujka János
 BVLSZ Gyermek 2000
6. forduló
OSC gyermek 18/04
Vidám Vízilovak 10:00
Kondorosi úti u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
B. Sport 18/04
BVSC-Póló 11:00
Kondorosi úti u. - Jv: Tordai Gábor,
Vidám Vízilovak 18/04
KSI SE 12:00
Kondorosi úti u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
Honvéd Utánpótlá 18/04
B. Sport 13:00
Kondorosi úti u. - Jv: Tordai Gábor,
 BVLSZ Gyermek 2002
4. forduló
Vasas Sport Club 18/04
Kanizsa Vízilabd 10:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
YBL WPC 18
MVLC 6
Hajós 33m-es - Jv: Balázs Gergely,
Kanizsa Vízilabd 18/04
Domino Avus 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
Oázis SC 18/04
MVLC 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Balázs Gergely,
Váci Vízilabda S 18/04
Vasas Sport Club 13:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
YBL WPC 18/04
Százhalombatta 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
Domino Avus 18/04
Oázis SC 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Korényi Balázs,
Százhalombatta 18/04
Váci Vízilabda S 15:00
Hajós 33m-es - Jv: Korényi Balázs,
 BVLSZ Gyermek 2003
4. forduló
Kaposvár VK II. 18/04
Bókay - KSI 11:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
Százhalombatta 18/04
Fehérvár Póló Sp 12:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
FTC UtánpótlásII 18/04
Kaposvár VK II. 13:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
Honvéd Utánp.II. 18/04
Százhalombatta 14:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
FTC UtánpótlásII 18/04
KESI II. 15:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
Hegyvidék SE 18/04
Fehérvár Póló Sp 16:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
 Vidék serdülő
6. forduló
Békéscsaba 0
SzentesÜK. 0
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
DVSE 18/04
Szegedi Vizipóló 11:00
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
Békéscsaba 18/04
Clubul Sportiv C 12:00
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
Szegedi Vizipóló 18/04
SzentesÜK. 13:00
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
Clubul Sportiv C 18/04
DVSE 14:00
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
 Vidék gyerek IV.
6. forduló
H2O TEAM MAROSVA 18/04
Zempléni Vízilab 11:00
Sátoraljaújhely - Jv: ,
Szentes II 18/04
Szegedi VPS II. 11:50
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Clubul Sportiv C 18/04
Csabai Csirkefog 12:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
6. forduló
Szeged lány 18/04
Kistarcsa 12:40
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Egri Vízilabda K 18/04
Szentesi Vízispo 13:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
6. forduló
Zempléni Vízilab 18/04
Csabai Csirkefog 13:30
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Debreceni Cívis 18/04
Szegedi Vizipóló 14:00
Debrecen - Jv: ,
5. forduló
Csabai Csirkefog 18/04
Csongrád Városi 14:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
6. forduló
Szentes II 18/04
Gyula 14:20
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Szentesi Vízispo 18/04
Clubul Sportiv C 15:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
5. forduló
Szentes Leány 18/04
Szolnoki Vízilab 15:00
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
Szeged lány 18/04
Szegedi VPS II. 15:10
Sátoraljaújhely - Jv: ,
Csabai Csirkefog 18/04
Kistarcsa 16:00
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Egri Vízilabda K 18/04
Csongrád Városi 16:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
5. forduló
Clubul Sportiv C 18/04
Hódmezővásárhely 16:00
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
H2O TEAM MAROSVA 18/04
Gyula 16:50
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Szegedi Vizipóló 18/04
Szentes Leány 17:00
Debrecen - Jv: ,
Szolnoki Vízilab 18/04
Clubul Sportiv C 18:00
Debrecen - Jv: ,
Hódmezővásárhely 18/04
Debreceni Cívis 19:00
Debrecen - Jv: ,

Szolnok–Spandau és Recco–Eger a BL-ben

UVSE-Centrál: szeretnek megfelelni a kihívásoknak

Újonccal bővült a női válogatott kerete

Elhunyt Ambrus Tamás

Aláírták a 2017-es vb-rendezés megállapodását

Közlemény az MVLSZ 2015. évi közgyűléséről

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
LEN Champions League
 04/18 18:00 Szolnoki Dózsa-Közg. - Spandau 04 (GER)
LEN Champions League
 04/18 20:30 Pro Recco (ITA) - ZF-Eger (HUN)
E.ON Férfi OB I A4-A5 - 2. forduló
 04/21 18:15 Tiszavirág Szeged - FTC
E.ON Férfi OB I A12-A13 - 2. forduló
 04/21 19:00 UVSE-Hunguest H. - KSI SE
E.ON Férfi OB I A8-A9 - 2. forduló
 04/22 18:00 DVSE - Vasas Plaket
E.ON Férfi OB I A3-A6 - 2. forduló
 04/22 18:30 RACIONET Honvéd - ZF-Eger
E.ON Férfi OB I A11-A14 - 2. forduló
 04/22 19:00 PVSK-MECSEK F. - Valdor Szentes

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Salamon Ferenc

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. KSI SE 1 1 0 0 1 3
 2. UVSE-Hunguest H. 1 0 0 1 -1 0

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP (HUN) - Spandau 04 Berlin (GER)

2015. ápr. 18. 18:00

Pro Recco (ITA) - ZF-Eger (HUN)

2015. ápr. 18. 20:30

Tiszavirág Szeged - FTC

2015. ápr. 21. 18:15

RACIONET Honvéd - ZF-Eger

2015. ápr. 22. 18:30

Az UVSE-Centrál a válogatottal kétkapuzott
A női válogatott edzése 2015. április 16-án (Fotó: Dobos Sándor)
Világliga: Magyarország-Görögország 12-11
Junior-vb sorsolás április 14-én (Fotó: Dobos Sándor)
Győrben a férfiválogatott (Fotó: Ábrahám Erika)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés