Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
8. forduló
KSI SE 16
Valdor Szentes 7
Komjádi - Jv: Vogel Gábor, Marjay Zsolt
FTC 11
Kaposvári VK 9
Népliget - Jv: Székely Balázs, Fodor Rajmund
BVSC Wáberer 3
UVSE-Hunguest H. 5
Szőnyi út - Jv: Csanádi Zsolt, Petik András
TiszavirágSzeged 15
VasasPlaket 10
Szegedi Sportu. - Jv: Marnitz Miklós, Füzesi Zsolt
RACIONET Honvéd 5
Szolnok 14
Kőér u. - Jv: Lázár András, Dodog Szabolcs
PVSK-MECSEK F. 10
A-HÍD OSC 14
Pécs-Abay - Jv: Rubos Károly, Pásztor Antal
ZF-Eger 16
DVSE 2
Eger-Bitskey - Jv: Homonnai Dániel, Vojvoda István
 Férfi OB I/B
6. forduló
Békéscsaba 10
HVSC 8
Békéscsaba - Jv: Tóth Sándor, Keller László
6. forduló
Ceglédi Vasutas 11
UVSE 6
Cegléd - Jv: Kuncz László ifj., Marnitz Miklós
MVLC Miskolci Ví 14
BVSC- Zugló 9
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila, Kovács Cs. Tamás
6. forduló
SZTE EHÖK Sport 9
YBL Water Polo C 12
Szegedi Sportu. - Jv: Tóth Sándor, Juhász Tibor
6. forduló
PVSK-PSN 9
KESI 9
Pécs-Abay - Jv: Rubos Károly, Pásztor Antal
KVSE 18
DVSE 3
Hajós A. fedett - Jv: Horváth Csaba, Kun György
6. forduló
Angyalföldi Spor 11
Szolnok 11
Tüzér utca - Jv: Mikesy Árpád, Bene Péter
Neptun VSC 17
EKF SC 9
Hajós A. fedett - Jv: Horváth Csaba, Kun György
6. forduló
MAFC 8
Honvéd UVKSE 9
Szőnyi út - Jv: Petik András, Csanádi Zsolt
6. forduló
Tatabányai Vízmű 14
Szegedi Vizipóló 6
Tatabánya - Jv: Jancsecz György, Tordai Gábor
 Diapolo Serdülő
3. forduló
OSC Serdülő 19
Dunaújvárosi Fői 5
Kondorosi úti u. - Jv: Mucskai Péter, Tekauer Ernő
3. forduló
KSI SE 11
UVSE 7
Kőér u. - Jv: Birri Gabriella, Jancsecz György
3. forduló
BVSC-Póló 15
Bókay - KSI 5
Kondorosi úti u. - Jv: Mucskai Péter, Torda Péter
3. forduló
Sportliget SE 5
Uj-Hullám SE 20
Kőér u. - Jv: Birri Gabriella, Korényi Balázs
3. forduló
Dunaújvárosi Fői 6
FTC Utánpótlás 7
Kondorosi úti u. - Jv: Tekauer Ernő, Torda Péter
Százhalombatta 13
BVSC-Póló 13
Kondorosi úti u. - Jv: Godova Gábor, Kis András
3. forduló
Vasas Sport Club 13
Oázis SC 8
Kőér u. - Jv: Korényi Balázs, Jancsecz György
Uj-Hullám SE 5
KSI SE 16
Kőér u. - Jv: Kiss Attila, Irmes Máté Benedek
3. forduló
Bókay - KSI 10
Komplex Póló SE 9
Kondorosi úti u. - Jv: Kis András, Gellért Balázs
3. forduló
Oázis SC 6
UVSE 11
Kőér u. - Jv: Kiss Attila, Győri Attila
3. forduló
FTC Utánpótlás 7
Százhalombatta 18
Kondorosi úti u. - Jv: Godova Gábor, Gellért Balázs
3. forduló
Sportliget SE 4
Vasas Sport Club 32
Kőér u. - Jv: Győri Attila, Irmes Máté Benedek
 BVLSZ Gyermek 2000
3. forduló
Honvéd Utánpótlá 10
B. Sport 6
Szőnyi út - Jv: ,
OSC gyermek 5
Vidám Vízilovak 8
Szőnyi út - Jv: Fábry József,
KSI SE 22/11
Bókay-KSI 11:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
BVSC-Póló 14
Honvéd Utánpótlá 5
Szőnyi út - Jv: ,
B. Sport 8
KSI SE 19
Szőnyi út - Jv: Fábry József,
Bókay-KSI 22/11
OSC gyermek 14:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
 BVLSZ Gyermek 2002
5. forduló
KSI SE 34
Budapesti Honvéd 2
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
B. Sport 1
Kanizsa Vízilabd 17
Hajós 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
5. forduló
Vasas Sport Club 17
OSC gy 6
Tüzér utca - Jv: Kovács Soma,
5. forduló
Bókay - KSI 2
Kópé Utánpótlás 25
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Angyalföldi Spor 4
Hírös Sport Nonp 22
Tüzér utca - Jv: Bene Péter,
5. forduló
UVSE 9
BVSC-Póló 11
Vác - Jv: Bors László,
5. forduló
Diadal SE 9
Budafóka XXII. k 4
Komjádi - Jv: Marjay Zsolt,
5. forduló
Oázis SC 30
B. Sport 2
Hajós 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
5. forduló
Honvéd Utánpótlá 22/11
Százhalombatta 13:30
Tüzér utca - Jv: Kovács Soma,
5. forduló
YBL WPC 7
Kaposvár Vízilab 6
Vác - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
MVLC 2
Domino Avus 7
Komjádi - Jv: Vogel Gábor,
5. forduló
Kanizsa Vízilabd 19
Bókay - KSI 7
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
POLO SC 10
Angyalföldi Spor 14
Tüzér utca - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Vidám Vízilovak 12
Dunaújvárosi Fői 4
Vác - Jv: Bors László,
5. forduló
Balaton VK 7
Diadal SE 5
Komjádi - Jv: Gérnyi Tamás,
5. forduló
Kópé Utánpótlás 2
KSI SE 17
Hajós 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
5. forduló
Hírös Sport Nonp 22/11
Honvéd Utánpótlá 15:30
Tüzér utca - Jv: Mikesy Árpád,
5. forduló
Váci Vízilabda S 10
YBL WPC 12
Vác - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
Domino Avus 5
FTC Utánpótlás 9
Komjádi - Jv: Nóvé Gyula,
5. forduló
Százhalombatta 15
Vasas Sport Club 12
Tüzér utca - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Kaposvár Vízilab 9
Vidám Vízilovak 7
Vác - Jv: Bors László,
5. forduló
Budafóka XXII. k 2
MVLC 21
Komjádi - Jv: Gérnyi Tamás,
5. forduló
Dunaújvárosi Fői 0
UVSE 16
Vác - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
FTC Utánpótlás 3
Tatabányai Vízmű 13
Komjádi - Jv: Nóvé Gyula,
 Vidék gyerek I.
1. forduló
Dinamo Oradea 11
Octopus BVSE 5
Kecskemét - Jv: Pásztor Antal,
Kecskeméti Sport 1
Vitorul Cluj 11
Kecskemét - Jv: Pásztor Antal,
1. forduló
Csabai Csirkefog 4
Oradea 10
Békéscsaba - Jv: Popovics Gergő,
1. forduló
Octopus BVSE 17
Kiskunfélegyházi 7
Kecskemét - Jv: László Gábor,
1. forduló
Szolnoki Vízilab 11
Hódmezővásárhely 7
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj.,
1. forduló
Kecskeméti Sport 10
Dinamo Oradea 7
Kecskemét - Jv: László Gábor,
Vitorul Cluj 23
Kiskunfélegyházi 6
Kecskemét - Jv: László Gábor,
1. forduló
Hódmezővásárhely 5
Oradea 16
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj.,
Szolnoki Vízilab 4
Csabai Csirkefog 11
Békéscsaba - Jv: Popovics Gergő,
 Vidék gyerek II.
1. forduló
ZF-Eger 22/11
Debreceni Cívis 09:00
Szolnoki u. - Jv: ,
BVSC 12
Szolnoki Vízilab 11
Szolnoki u. - Jv: ,
Szentes 12
Clubul Sportiv C 7
Szolnoki u. - Jv: ,
ZF-Eger 5
Szegedi Vizipóló 9
Szolnoki u. - Jv: ,
Debreceni Cívis 22/11
Clubul Sportiv C 14:00
Szolnoki u. - Jv: ,
Szentes 17
BVSC 16
Szolnoki u. - Jv: ,
Szolnoki Vízilab 18
Szegedi Vizipóló 11
Szolnoki u. - Jv: ,

Get Adobe Flash player

A Szolnok simán nyert a Kőérben

Ferencváros: ez már a hetedik!

Fecsó bácsi, köszönjük!

A kapusfront rangadója

A Barceloneta az Európai Szuperkupa-győztes

Sorsoltak a 2016-os Európa-bajnoki selejtezőkre

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 9. forduló
 11/24 18:30 BVSC Wáberer - ZF-Eger Szőnyi úti u.
 11/25 18:00 DVSE - Kaposvári VK Debreceni u.
 11/25 19:00 A-HÍD OSC - Valdor Szentes Nyéki Imre
 11/25 19:00 PVSK-MECSEK F. - UVSE-Hunguest H. Abay Nemes
 11/25 19:00 FTC - VasasPlaket FTC Uszoda
 11/26 19:00 TiszavirágSzeged - RACIONET Honvéd Szegedi Sportu.
 11/26 20:00 KSI SE - Szolnok Komjádi Béla
Női OB I 7. forduló
 11/29 13:45 ASI DSE - KÓPÉ ÚVSE Szőnyi úti u.

MVLSZ TV

Kis Gábor és Kiss Gergely a Honvéd-Szolnok meccs után

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 8 8 0 0 65 24
 2. A-HÍD OSC 8 7 0 1 35 21
 3. FTC 8 7 0 1 10 21
 4. ZF-Eger 8 6 1 1 45 19
 5. RACIONET Honvéd 8 5 0 3 2 15
 6. Kaposvári VK 8 4 0 4 0 12
 7. TiszavirágSzeged 8 4 0 4 -5 12
 8. BVSC Wáberer 8 3 0 5 1 9
 9. VasasPlaket 8 3 0 5 -21 9
 10. KSI SE 8 2 1 5 -9 7
 11. PVSK-MECSEK F. 8 2 1 5 -11 7
 12. DVSE 8 2 0 6 -36 6
 13. UVSE-Hunguest H. 8 1 1 6 -28 4
 14. Valdor Szentes 8 0 0 8 -48 0

BVSC Wáberer - ZF-Eger

2014. nov. 24. 18:30

RACIONET Honvéd - A-HÍD OSC

2014. dec. 5. 17:45

ZF-Eger - Szolnoki Dózsa

2014. dec. 5. 19:35

-

2014. dec. 7. 17:10

-

2014. dec. 7. 19:00

Világliga-selejtező: Magyarország-Szlovákia 13-6 (Fotó: Nagy Anita)
Legendák a vízben, debreceni gála (Fotók: MTI/waterpolo.hu)
UVSE-Hunguest Hotels-RacioNet-Honvéd 6-11 (Fotó: Csonka Tamás)
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló-Hungerit-Szentes 14-16 (Fotó: Csonka Tamás)
Vasas-Plaket - ZF-Eger 6-12 (Fotók: Csonka Tamás)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés