Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
25. forduló
ZF-Eger 28/03
KSI SE 17:00
Eger-Bitskey - Jv: Horváth Csaba, Lázár András
DVSE 28/03
Tiszavirág Szeged 18:00
Debrecen - Jv: Németh András, Kun György
RACIONET Honvéd 28/03
BVSC Wáberer 18:00
Kőér u. - Jv: Székely Balázs, Marosvári Attila dr.
FTC 28/03
Szolnok 18:00
Népliget - Jv: Fodor Rajmund, Mucskai Péter
Vasas Plaket 28/03
PVSK-MECSEK F. 18:00
Komjádi - Jv: Petik András, Homonnai Dániel
Valdor Szentes 28/03
Kaposvári VK 18:00
Szentes - Jv: Vogel Gábor, Vojvoda István
 Férfi OB I/B
16. forduló
Tatabányai Vízmű 2
YBL Water Polo C 4
Tatabánya - Jv: Rubos Károly, Benczur Márton
16. forduló
PVSK-PSN 28/03
UVSE 10:30
Pécs-Abay - Jv: Kiss Attila, Jancsecz György
Ceglédi Vasutas 28/03
DVSE 11:00
Cegléd - Jv: Hajas Roland Krisztián, Mosonyi Balázs Bálint Dr.
MAFC 28/03
KESI 11:00
Szőnyi út - Jv: Kuncz László ifj., Hangay Zsolt
MVLC Miskolci Ví 28/03
Honvéd UVKSE 11:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila, Madarasi Gyula
16. forduló
HVSC 28/03
Tiszavirág SZVPS 11:30
Hmvásárhely - Jv: Tóth Sándor, Keller László
Angyalföldi Spor 28/03
Békéscsaba 11:30
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt, Birri Gabriella
SZTE EHÖK Sport 28/03
EKF SC 15:00
Szegedi Sportu. - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
16. forduló
KVSE 28/03
BVSC- Zugló 16:30
Nagykanizsa - Jv: Csanádi Zsolt, Kovács István
16. forduló
Neptun VSC 28/03
Szolnok 17:00
Hajós A. fedett - Jv: Petrovics Mátyás, Kovács Soma
 Férfi OB II
6. forduló
Csongrád 3
Szentesi Vízilab 4
Szentes - Jv: Bujka János,
Szegedi Vízilabd 28/03
Békéscsaba 11:10
Szentes - Jv: Csizmadia Zsolt,
SZUVTE BT. 28/03
HVSC 12:20
Szentes - Jv: Bujka János,
Szentesi Vízilab 28/03
Békéscsaba 13:30
Szentes - Jv: Csizmadia Zsolt,
HVSC 28/03
Szegedi Vízilabd 14:40
Szentes - Jv: Bujka János,
Csongrád 28/03
SZUVTE BT. 15:50
Szentes - Jv: Csizmadia Zsolt,
 Leány Gyermek
8. forduló
BVSC-PÓLÓ 1
H POLO 8
Szőnyi út - Jv: Kuncz László ifj.,
8. forduló
SZNVE 28/03
Győri Vízisport 11:00
Szegedi SZUE - Jv: Matajsz Márk,
8. forduló
ZF-Eger 28/03
UVSE 11:30
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Soma,
Tatabányai Vízmű 28/03
DFVE 11:30
Tatabánya - Jv: Benczur Márton,
Fehérvár Póló Sp 28/03
Szentes 11:30
Székesfehérvár - Jv: Fábry József,
8. forduló
Angyalföldi Spor 28/03
Vidám VVSE 15:30
Hajós A. fedett - Jv: Hunyadi László Ákos,
KESI 28/03
Cegléd 19:00
Kecskemét - Jv: Tóth Sándor,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
9. forduló
ELTE Vízilabda D 28/03
Budaörsi UVVSE 18:00
Tüzér utca - Jv: Godova Gábor, Győri Attila
 BVLSZ Gyermek 2001
3. forduló
Új-Hullám SE 2
YBL WPC 11
Hajós 33m-es - Jv: Kis András,
Kópé Utánpótlás 28/03
UVSE II. 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
3. forduló
Honvéd Utánpótlá 28/03
Cívis Póló VSE 12:00
Szőnyi út - Jv: Homonnai Dániel,
3. forduló
OSC VSE 28/03
Angyalföldi Spor 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Kis András,
Komplex Póló SE 28/03
Új-Hullám SE 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
3. forduló
Százhalombatta 28/03
Oázis SC 13:00
Szőnyi út - Jv: Hangay Zsolt,
3. forduló
UVSE II. 28/03
Sportliget Sport 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Pagács Sándor,
3. forduló
Cívis Póló VSE 28/03
Vasas Sport Club 14:00
Szőnyi út - Jv: Mikesy Árpád,
UVSE 28/03
BVSC-Póló 15:00
Szőnyi út - Jv: Homonnai Dániel,
3. forduló
YBL WPC 28/03
Kópé Utánpótlás 15:00
Hajós 33m-es - Jv: Tordai Gábor,
3. forduló
Oázis SC 28/03
FTC Utánpótlás 16:00
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella,
3. forduló
OSC VSE 28/03
Komplex Póló SE 16:00
Hajós 33m-es - Jv: Tordai Gábor,
3. forduló
Százhalombatta 28/03
Honvéd Utánpótlá 17:00
Szőnyi út - Jv: Bene Péter,
3. forduló
Angyalföldi Spor 28/03
Sportliget Sport 17:00
Hajós 33m-es - Jv: Pagács Sándor,
3. forduló
BVSC-Póló 28/03
FTC Utánpótlás 18:00
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella,
Vasas Sport Club 28/03
UVSE 19:00
Szőnyi út - Jv: Bene Péter, Birri Gabriella
 BVLSZ Gyermek 2003
3. forduló
KSI SE 9
UVSE 2
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
FTC UtánpótlásII 0
Hegyvidék SE 3
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
3. forduló
Oázis SC 3
Budafóka XXII. k 3
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Petik András,
3. forduló
Tatabányai Vízmű 28/03
BVSC-Póló 10:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
Bókay - KSI 28/03
KESI II. 11:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
3. forduló
Kaposvár VK I. 28/03
Vidám Vízilovak 11:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Petik András,
3. forduló
Honvéd Utánp. I. 28/03
KESI I. 11:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
Kaposvár VK II. 28/03
Fehérvár Póló Sp 12:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
3. forduló
Budafóka XXII. k 28/03
Domino Avus 12:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Petik András,
3. forduló
UVSE 28/03
FTC Utánpótlás 12:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
Vidám Vízilovak 28/03
OSC VSE 13:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Godova Gábor,
3. forduló
BVSC-Póló 28/03
Vodafone Pólósul 13:00
Százhalombatta - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
Hegyvidék SE 28/03
Honvéd Utánp.II. 13:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Rubos Károly,
3. forduló
Újszilvás KSE 28/03
Honvéd Utánp. I. 14:00
Százhalombatta - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
Fehérvár Póló Sp 28/03
Bókay - KSI 14:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Rubos Károly,
3. forduló
Kaposvár VK I. 28/03
Kópé ÚVSE 14:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Godova Gábor,
3. forduló
KESI I. 28/03
Tatabányai Vízmű 15:00
Százhalombatta - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
KESI II. 28/03
Százhalombatta 15:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Rubos Károly,
3. forduló
Domino Avus 28/03
Dunaújvárosi Fői 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Marjay Zsolt,
3. forduló
FTC Utánpótlás 28/03
Újszilvás KSE 16:00
Százhalombatta - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
OSC VSE 28/03
Oázis SC 16:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Marjay Zsolt,
Kópé ÚVSE 28/03
Dunaújvárosi Fői 17:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Marjay Zsolt,
 Vidék gyerek I.
5. forduló
Hódmezővásárhely 28/03
Csabai Csirkefog 13:00
Hódmezővásárhely - Jv: ,
Oradea 28/03
Szolnoki Vízilab 14:00
Hódmezővásárhely - Jv: ,
Oradea 28/03
Csabai Csirkefog 15:30
Hódmezővásárhely - Jv: ,
Hódmezővásárhely 28/03
Szolnoki Vízilab 16:30
Hódmezővásárhely - Jv: ,
 Vidék gyerek III.
4. forduló
Clubul Sportiv C 28/03
Szolnoki Vízilab 10:00
Nagyvárad - Jv: ,
Szentesi Vízispo 28/03
Csongrád Városi 11:00
Nagyvárad - Jv: ,
Szolnoki Vízilab 28/03
Spartak-Prozivka 12:00
Nagyvárad - Jv: ,
Hódmezővásárhely 28/03
Clubul Sportiv C 13:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Váci Vízilabda S 28/03
Kiskunfélegyházi 13:00
Vác - Jv: ,
4. forduló
Spartak-Prozivka 28/03
Szentesi Vízispo 14:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Szegedi Vizipóló 28/03
Dinamo Prosper O 14:00
Vác - Jv: ,
4. forduló
Csongrád Városi 28/03
Hódmezővásárhely 15:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Egri Vízilabda K 28/03
Csabai Csirkefog 15:00
Vác - Jv: ,
Kiskunfélegyházi 28/03
Szegedi Vizipóló 16:00
Vác - Jv: ,
Csabai Csirkefog 28/03
Váci Vízilabda S 17:00
Vác - Jv: ,
Dinamo Prosper O 28/03
Egri Vízilabda K 18:00
Vác - Jv: ,
 ÉK - gyerek III.
2. forduló
Zempléni Vízilab 28/03
Octopus 10:00
Gyöngyös - Jv: ,
Váci Vízilabda S 28/03
MVLC 11:00
Gyöngyös - Jv: ,
Gyöngyösi Alligá 28/03
Zempléni Vízilab 12:00
Gyöngyös - Jv: ,
MVLC 28/03
Octopus 13:00
Gyöngyös - Jv: ,
Kazincbarcikai D 28/03
AQUA Sportegyesü 14:00
Gyöngyös - Jv: ,
Miskolci Egyetem 28/03
Váci Vízilabda S 15:00
Gyöngyös - Jv: ,
Gyöngyösi Alligá 28/03
Kazincbarcikai D 16:00
Gyöngyös - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 28/03
Miskolci Egyetem 17:00
Gyöngyös - Jv: ,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 25. forduló
 03/28 17:00 ZF-Eger - KSI SE
 03/28 18:00 DVSE - Tiszavirág Szeged
 03/28 18:00 RACIONET Honvéd - BVSC Wáberer
 03/28 18:00 FTC - Szolnok
 03/28 18:00 Vasas Plaket - PVSK-MECSEK F.
 03/28 18:00 Valdor Szentes - Kaposvári VK
Női OB I K3-K6 - 1. forduló
 03/31 17:30 Dunaújvárosi Fői - SZNVE
Női OB I K7-K10 - 1. forduló
 03/31 18:30 UVSE - ASI DSE
World League
 04/14 00:00 Hungary - GRE

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Märcz Tamás

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 24 23 1 0 219 70
 2. A-HÍD OSC 25 23 0 2 120 69
 3. ZF-Eger 24 19 2 3 155 59
 4. FTC 25 16 2 7 13 50
 5. RACIONET Honvéd 25 15 2 8 35 47
 6. Tiszavirág Szeged 24 14 1 9 3 43
 7. BVSC Wáberer 24 11 0 13 -21 33
 8. Vasas Plaket 24 8 1 15 -41 25
 9. Kaposvári VK 24 8 0 16 -43 24
 10. DVSE 24 8 0 16 -91 24
 11. KSI SE 24 5 2 17 -77 17
 12. UVSE-Hunguest H. 25 5 2 18 -90 17
 13. PVSK-MECSEK F. 24 4 1 19 -95 13
 14. Valdor Szentes 24 4 0 20 -87 12

Dunaújvárosi Fői - SZNVE

2015. márc. 31. 17:30

ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló

2015. ápr. 2. 18:30

A-HÍD OSC - Szolnok

2015. ápr. 3. 18:30

UVSE-Hunguest Hotels-A-Híd-OSC-Újbuda 5-12 (Fotó: Madar Balázs)
Szolnoki Dózsa-Közgép-Jug Dubrovnik 8-7 (Fotó: Illyés Csaba)
Imperia, 2. nap
Imperiában a női válogatott
FTC-UVSE-Hunguest Hotels (Fotó: Micheller Szilvia)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés