Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
4. forduló
Szolnok 19
TiszavirágSzeged 7
Szolnoki u. - Jv: Kóros Attila dr., Németh András
ZF-Eger 10
RACIONET Honvéd 7
Eger-Bitskey - Jv: Molnár Péter, Fodor Rajmund
Kaposvári VK 8
PVSK-MECSEK F. 5
Kaposvár - Jv: Csanádi Zsolt, Székely Balázs
VasasPlaket 9
BVSC Wáberer 12
Komjádi - Jv: Marjay Zsolt, Csizmadia Zsolt
Valdor Szentes 9
FTC 12
Szentes - Jv: Marosvári Attila dr., Molnár Tamás dr.
A-HÍD OSC 16
DVSE 6
Kondorosi úti u. - Jv: Lázár András, Kun György
UVSE-Hunguest H. 4
KSI SE 5
Hajós A. fedett - Jv: Rubos Károly, Vogel Gábor
 Női OB I
3. forduló
UVSE-Centrál 21
UVSE 5
Hajós 33m-es - Jv: Benczur Márton, Godova Gábor
Hungerit 34
KÓPÉ ÚVSE 1
Szentes - Jv: Marosvári Attila dr., Molnár Tamás dr.
ZF-Eger-EKF 23
KESI 2
Eger-Bitskey - Jv: Fodor Rajmund, Molnár Péter
BVSC- Zugló 11
Dunaújvárosi Fői 9
Szőnyi út - Jv: Vojvoda István, Pintér János
SZNVE 19
ASI DSE 4
Szegedi SZUE - Jv: Mucskai Péter, Homonnai Dániel
 Leány Gyermek
3. forduló
Cegléd 15
Győri Vízisport 9
Cegléd - Jv: Hajas Roland Krisztián,
3. forduló
Szentes 8
H POLO 10
Szentes - Jv: Molnár Tamás dr.,
SZNVE 22
Angyalföldi Spor 7
Szegedi SZUE - Jv: Mucskai Péter,
BVSC-PÓLÓ 25/10
DFVE 16:30
ELHALASZTVA - Jv: Vojvoda István,
3. forduló
Vidám VVSE 7
Tatabányai Vízmű 31
Kőér u. - Jv: Szénászky Zsolt,
3. forduló
ZF-Eger 15
KESI 5
Eger-Bitskey - Jv: Nagy Sándor,
 BVLSZ Gyermek 2000
2. forduló
Vidám Vízilovak 8
KSI SE 26
Kőér u. - Jv: Kiss Attila,
 BVLSZ Gyermek 2001
3. forduló
UVSE II. 8
YBL WPC 10
Szőnyi út - Jv: Horváth Csaba,
Oázis SC 4
Vasas Sport Club 11
Szőnyi út - Jv: Bors László,
FTC Utánpótlás 11
UVSE II. 7
Szőnyi út - Jv: Horváth Csaba,
Sportliget Sport 0
BVSC-Póló 40
Szőnyi út - Jv: Bors László,
Angyalföldi Spor 4
YBL WPC 23
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
FTC Utánpótlás 11
Oázis SC 9
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt,
BVSC-Póló 25
Angyalföldi Spor 3
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
Vasas Sport Club 30
Sportliget Sport 2
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt,
 BVLSZ Gyermek 2003
4. forduló
BVSC-Póló 14
Kópé ÚVSE 3
Tüzér utca - Jv: Földesi Oszkár,
FTC Utánpótlás 15
Dunaújvárosi Fői 6
Tüzér utca - Jv: Földesi Oszkár,
KESI II. 5
Honvéd Utánp.II. 4
Tüzér utca - Jv: Földesi Oszkár,
Újszilvás KSE 5
Angyalföldi Spor 6
Tüzér utca - Jv: Nóvé Gyula,
FTC Utánpótlás 22
KESI II. 1
Tüzér utca - Jv: Nóvé Gyula,
Angyalföldi Spor 3
Kópé ÚVSE 18
Tüzér utca - Jv: Pagács Sándor,
Újszilvás KSE 17
Honvéd Utánp.II. 0
Tüzér utca - Jv: Pagács Sándor,

Get Adobe Flash player

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 3. forduló
 10/28 20:00 BVSC Wáberer - Valdor Szentes Szőnyi úti u.
Gálamérkőzés
 10/30 17:30 Hungary - Junior vál
E.ON Férfi OB I 5. forduló
 10/30 17:45 A-HÍD OSC - ZF-Eger Nyéki Imre
 10/31 18:00 DVSE - UVSE-Hunguest H. Debreceni u.
 10/31 19:00 PVSK-MECSEK F. - RACIONET Honvéd Abay Nemes
 10/31 19:30 Valdor Szentes - VasasPlaket Szentesi Uszoda
 10/31 19:30 Kaposvári VK - Szolnok Kaposvári
 10/31 19:30 FTC - TiszavirágSzeged FTC Uszoda
 10/31 20:00 KSI SE - BVSC Wáberer Komjádi Béla

MVLSZ TV

EON FÉRFI VÍZILABDA OB I, 3. FORDULÓ ZF-Eger-Szolnoki Dózsa-Közgép 9-10

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 4 4 0 0 32 12
 2. A-HÍD OSC 4 4 0 0 20 12
 3. Kaposvári VK 4 3 0 1 2 9
 4. FTC 4 3 0 1 1 9
 5. ZF-Eger 4 2 1 1 7 7
 6. RACIONET Honvéd 4 2 0 2 4 6
 7. TiszavirágSzeged 4 2 0 2 -3 6
 8. PVSK-MECSEK F. 4 1 1 2 -5 4
 9. BVSC Wáberer 3 1 0 2 -1 3
 10. DVSE 4 1 0 3 -12 3
 11. VasasPlaket 4 1 0 3 -19 3
 12. KSI SE 4 0 2 2 -5 2
 13. UVSE-Hunguest H. 4 0 2 2 -7 2
 14. Valdor Szentes 3 0 0 3 -14 0

ZF-Eger - RACIONET Honvéd

2014. okt. 25. 15:30

A-HÍD OSC - ZF-Eger

2014. okt. 30. 17:45

TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC

2014. nov. 4. 18:45

Épül az új győri uszoda
A-Híd-OSC-Újbuda-Sintez Kazany (Fotó: Csonka Tamás)
BL-selejtező: A Híd-OSC-Újbuda-Nagyvárad (Fotók: Dobos Sándor)
E.ON OB I BVSC Wáberer - A-HÍD OSC
E.ON OB I UVSE-Hunguest Hotels-Lactiv-Vasas (Fotó: Dobos Sándor)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés