Következő mérkőzések
 Férfi OB I/B
6. forduló
Tatabányai Vízmű 31/05
MVLC Miskolci Ví 11:00
Tatabánya - Jv: Székely Balázs, Horváth Csaba
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
9. forduló
Octopus SE 31/05
Bánki SundayBoys 10:00
Népliget - Jv: Homonnai Dániel, Hangay Zsolt
17. forduló
Faterpóló VSE 31/05
MAFC-BME 10:00
Tüzér utca - Jv: Horváth József, Jancsecz György
9. forduló
MAFC - Schönherz 31/05
Vidám Vízilovak 16:00
Tüzér utca - Jv: Horváth Csaba, Benczur Márton
17. forduló
Sportliget SE 31/05
YBL WPC 16:00
Kőér u. - Jv: Molnár Péter, Székely Balázs
ELTE Vízilabda D 31/05
Komplex Póló Sul 17:00
Tüzér utca - Jv: Horváth Csaba, Rubos Károly
17. forduló
1427 VSE 31/05
BVSC Tipo-HeavyT 17:00
Kőér u. - Jv: Székely Balázs, Molnár Péter
17. forduló
OSC felnőtt 31/05
RETR-O-SC Közhas 18:00
Kondorosi úti u. - Jv: Marjay Zsolt, Horváth József
17. forduló
HETE 31/05
Oázis SC 18:00
Tüzér utca - Jv: Rubos Károly, Benczur Márton
 Vízvári Kupa 2015
Negyeddöntők
F2000 válogatott 31/05
ZF-Eger 10:00
Széchy - bal - Jv: Birri Gabriella,
Pécsi Sport Nonprofi 31/05
Szentesi Vízilabda K 10:00
Széchy - jobb - Jv: Köllő Attila,
1. forduló
MTK 1888 Vízilabda, 31/05
FTC Vízilabda Utánpó 10:00
Leányfalu - Jv: Csizmadia Zsolt, Torda Péter
1. forduló
R.HONVÉD U 31/05
Szegedi Vizipóló 10:00
Kőér u. - Jv: Bujka János, Marnitz Miklós
1. forduló
UVSE 31/05
Ceglédi Vasutas Spor 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Győri Attila, Szénászky Zsolt
1. forduló
Fehérvár Póló Sp 31/05
HVSC 10:30
Székesfehérvár - Jv: Benczur Márton, Dodog Szabolcs
1. forduló
Kaposvári Vízilabda 31/05
YBL Water Polo Club 10:50
Leányfalu - Jv: Csizmadia Zsolt, Torda Péter
1. forduló
Tatabányai Vízmű Spo 31/05
Cívis Póló Vízilabda 10:50
Kőér u. - Jv: Bujka János, Marnitz Miklós
1. forduló
A-Híd OSC 31/05
AVUS 10:50
Hajós 33m-es - Jv: Győri Attila, Szénászky Zsolt
Negyeddöntők
BVSC- Zugló 31/05
Vasas Sport Club 10:50
Széchy - bal - Jv: Marjay Zsolt,
KSI SE 31/05
Szolnok 10:50
Széchy - jobb - Jv: Fodor Rajmund,
1. forduló
KESI 31/05
HKPS 11:00
Komjádi - Jv: Kovács Soma, Nóvé Gyula
1. forduló
Csongrád Városi Vízi 31/05
MVLC Miskolci Vízila 11:20
Székesfehérvár - Jv: Benczur Márton, Dodog Szabolcs
1. forduló
Csabai Csirkefogók V 31/05
KESI 12:10
Komjádi - Jv: Kovács Soma, Nóvé Gyula
HKPS 31/05
Csabai Csirkefogók V 13:20
Komjádi - Jv: Kovács Soma, Nóvé Gyula
 ÉK - gyerek I.
4. forduló
AQUA Sportegyesü 31/05
MVLC 10:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Gyöngyösi Alligá 31/05
Zempléni Vízilab 11:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Kazincbarcikai D 31/05
MVLC 12:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Miskolci Egyetem 31/05
AQUA Sportegyesü 13:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Gyöngyösi Alligá 31/05
Kazincbarcikai D 14:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Miskolci Egyetem 31/05
Zempléni Vízilab 15:00
Nyíregyháza - Jv: ,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín

MVLSZ TV

Bedő Krisztián a Szolnok legyőzése után

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
FTC 2
10 - 9
10 - 8
Tiszavirág Szeged 0
 Szolnok 2
13 - 8
9 - 7
 FTC 0
 Szolnok 3
 A-HÍD OSC 0
13 - 9
12 - 5
13 - 7
2 A-HÍD OSC  
 
13 - 11
11 - 10
0  ZF-Eger 
2 ZF-Eger
7 - 9
5 - 4
13 - 8
1 RACIONET Honvéd
Sport Legyen a Tied! – ezúttal Debrecenben
BL Final Six, 1. nap (Fotó: waterpolo.hu, MTI)
Edzett az Eger és a Szolnok a BL-nyitány előtti napon (Fotó: Dobos Sándor)
Női döntő, 5. mérkőzés, bajnok az UVSE-Centrál (Fotók: Dobos Sándor)
Az ifi válogatott és a felnőtt keret edzőmeccséről (Fotók: D.S.)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés