Következő mérkőzések
 Férfi OB I/B
1. forduló
Békéscsaba 27/09
Szegedi Vizipóló 11:00
Békéscsaba - Jv: Bors László, Szilágyi Kristóf
Szolnok 27/09
YBL Water Polo C 11:00
Szolnoki u. - Jv: Madarasi Gyula, Madarasi Attila
HVSC 27/09
SZTE EHÖK Sport 11:00
Hmvásárhely - Jv: László Gábor, Matajsz Márk
Tatabányai Vízmű 27/09
Neptun VSC 11:00
Tatabánya - Jv: Németh András, Marosvári Attila dr.
1. forduló
BVSC- Zugló 27/09
UVSE 11:00
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella, Horváth Csaba
MVLC Miskolci Ví 27/09
DVSE 11:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
Honvéd UVKSE 27/09
KESI 11:30
Tüzér utca - Jv: Fekete Balázs dr., Fábry József
MAFC 27/09
Ceglédi Vasutas 12:15
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt, Horváth Csaba
1. forduló
Angyalföldi Spor 27/09
EKF SC 16:15
Tüzér utca - Jv: Juhász Gábor, Petik András
1. forduló
PVSK-PSN 27/09
KVSE 17:30
Pécs-Abay - Jv: Mucskai Péter,
 Férfi OB II
1. forduló
Csongrád 27/09
Szentesi Vízilab 10:00
Csongrád - Jv: Molnár Tamás dr.,
1. forduló
PTE ÁOK 27/09
Kaposvári Vízila 10:00
Pécs-Abay - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
Főnix 27/09
Fehérvár Póló I. 10:00
Leányfalu - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
EVSC 27/09
Lamantinok 11:00
Eger-Bárány - Jv: Vogel Gábor,
1. forduló
Fehérvár Póló II 27/09
Pápai SE 11:00
Pécs-Abay - Jv: Mucskai Péter,
1. forduló
A-HÍD OSC 27/09
UVSE 11:00
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
1. forduló
Szegedi Vízilabd 27/09
Békéscsaba 11:10
Csongrád - Jv: Pásztor Antal,
1. forduló
GyAVC 27/09
MVLC Miskolci Ví 12:00
Eger-Bárány - Jv: Fodor Rajmund,
1. forduló
DOMINO AVU 27/09
Tatabányai Vízmű 12:00
Pécs-Abay - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
Váci Vízilabda S 27/09
KESI 12:00
Leányfalu - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
SZUVTE BT. 27/09
HVSC 12:20
Csongrád - Jv: Pásztor Antal,
1. forduló
KVSE 27/09
PTE ÁOK 13:00
Pécs-Abay - Jv: Mucskai Péter,
1. forduló
MTK 1888 27/09
Főnix 13:00
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
1. forduló
Kertészeti Egyet 27/09
Szolnok 2 13:00
Eger-Bárány - Jv: Vogel Gábor,
1. forduló
Szentesi Vízilab 27/09
Békéscsaba 13:30
Csongrád - Jv: Molnár Tamás dr.,
1. forduló
Lamantinok 27/09
MVLC Miskolci Ví 14:00
Eger-Bárány - Jv: Fodor Rajmund,
1. forduló
Tatabányai Vízmű 27/09
Fehérvár Póló II 14:00
Pécs-Abay - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
Fehérvár Póló I. 27/09
Váci Vízilabda S 14:00
Leányfalu - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
HVSC 27/09
Szegedi Vízilabd 14:40
Csongrád - Jv: Pásztor Antal,
1. forduló
Szolnok 2 27/09
GyAVC 15:00
Eger-Bárány - Jv: Vogel Gábor,
1. forduló
Kaposvári Vízila 27/09
DOMINO AVU 15:00
Pécs-Abay - Jv: Mucskai Péter,
1. forduló
KESI 27/09
A-HÍD OSC 15:00
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
1. forduló
Csongrád 27/09
SZUVTE BT. 15:50
Csongrád - Jv: Pásztor Antal,
1. forduló
EVSC 27/09
Kertészeti Egyet 16:00
Eger-Bárány - Jv: Fodor Rajmund,
1. forduló
Pápai SE 27/09
KVSE 16:00
Pécs-Abay - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
UVSE 27/09
MTK 1888 16:00
Leányfalu - Jv: Marjay Zsolt,
 BVLSZ Gyermek 2002
1. forduló
UVSE 27/09
BVSC-Póló 09:00
Hajós 33m-es - Jv: Petik András,
Dunaújvárosi Fői 27/09
YBL WPC 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Kiss Attila,
1. forduló
Kópé Utánpótlás 27/09
B. Sport 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Juhász Gábor,
1. forduló
Budafóka XXII. k 27/09
Balaton VK 10:00
Népliget - Jv: Hunyadi László Ákos,
Tatabányai Vízmű 27/09
MVLC 11:00
Népliget - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Százhalombatta 27/09
Angyalföldi Spor 11:00
Komjádi - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
BVSC-Póló 27/09
Vidám Vízilovak 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Petik András,
1. forduló
Budapesti Honvéd 27/09
Bókay - KSI 11:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Csizmadia Zsolt,
1. forduló
Domino Avus 27/09
Diadal SE 12:00
Népliget - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
OSC gy 27/09
Honvéd Utánpótlá 12:00
Komjádi - Jv: Kovács Soma,
1. forduló
Kanizsa Vízilabd 27/09
Oázis SC 12:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Csizmadia Zsolt,
1. forduló
Kaposvár Vízilab 27/09
Váci Vízilabda S 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Kiss Attila,
1. forduló
Hírös Sport Nonp 27/09
POLO SC 13:00
Komjádi - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
Vidám Vízilovak 27/09
Dunaújvárosi Fői 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
KSI SE 27/09
Budapesti Honvéd 13:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Juhász Gábor,
1. forduló
FTC Utánpótlás 27/09
Tatabányai Vízmű 13:00
Népliget - Jv: Nóvé Gyula,
Diadal SE 27/09
Budafóka XXII. k 14:00
Népliget - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Vasas Sport Club 27/09
OSC gy 14:00
Komjádi - Jv: Kovács Soma,
1. forduló
YBL WPC 27/09
Kaposvár Vízilab 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Kiss Attila,
1. forduló
B. Sport 27/09
Kanizsa Vízilabd 14:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hangay Zsolt,
1. forduló
MVLC 27/09
Domino Avus 15:00
Népliget - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Angyalföldi Spor 27/09
Hírös Sport Nonp 15:00
Komjádi - Jv: Bene Péter,
1. forduló
Bókay - KSI 27/09
Kópé Utánpótlás 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hangay Zsolt,
1. forduló
Honvéd Utánpótlá 27/09
Százhalombatta 16:00
Komjádi - Jv: Gérnyi Tamás,

hírek

2014. szeptember 23. 22:15

A Vojvodinát verte a Kaposvár

2014. szeptember 21. 21:18

Gurisatti Gréta: született kapitány

2014. szeptember 21. 18:31

A Szeged nyerte a szentesi Yordo Kupát

2014. szeptember 21. 16:37

A Szolnok nyerte a nagyváradi tornát

2014. szeptember 21. 16:28

Honvédos legények a Nemzeti Vágtán

2014. szeptember 20. 23:14

A Szolnok tíz góllal verte a Zvezdát

2014. szeptember 20. 22:43

A Szentes nyerte a rangos szegedi női tornát

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
BVLSZ Gyermek 2002 B csoport - 1. forduló
 09/27 09:00 UVSE - BVSC-Póló Hajós Alfréd
BVLSZ Gyermek 2002 A csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 Kópé Utánpótlás - B. Sport Széchy Tamás
BVLSZ Gyermek 2002 B csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 Dunaújvárosi Fői - YBL WPC Hajós Alfréd
Férfi OB II Közép csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 Főnix - Fehérvár Póló I. Leányfalu
Férfi OB II Nyugati csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 PTE ÁOK - Kaposvári Vízila Abay Nemes
Férfi OB II Dél-keleti csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 Csongrád - Szentesi Vízilab Csongrádi
BVLSZ Gyermek 2002 D csoport - 1. forduló
 09/27 10:00 Budafóka XXII. k - Balaton VK FTC Uszoda

MVLSZ TV

Vad Lajos a szezonkezdetről

Tabellák

Férfi OB I - 2013/2014Női OB I - 2013/2014
Szolnoki Dózsa 3
12 - 6
10 - 5
16 - 9
RACIONET HONVÉD 0
Szolnoki Dózsa 1
ZF-Eger 3
8 - 10
11 - 5
6 - 8
11 - 14
3  ZF-Eger
 
14 - 8
10 - 8
11 - 5
0  DIAPOLO Szeged
Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Bemutatkozott a BVSC-Wáberer Hungária-Zugló (Fotók: Dobos Sándor)
I. Vízilabda Nyílt Nap és Expó, 2014 (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a leány ifjúsági vb-bronzérmes válogatott (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a junior Eb-ezüstérmes férficsapat (Fotó: Szaka József)
Egy nap vízilabda - 2014 (Fotó: Szaka József)

Felhasználói név:

Jelszó:

A-HÍD OSC - RACIONET Honvéd

2014. okt. 7. 19:00