Következő mérkőzések
 Női OB I
5. forduló
UVSE-Centrál 23/05
Hungerit Szentes 19:00
Hajós A. fedett - Jv: Molnár Tamás dr., Németh András
 Férfi OB I/B
4. forduló
UVSE 10
Szolnok 7
Hajós 33m-es - Jv: Csanádi Zsolt, Horváth Csaba
4. forduló
PVSK-PSN 13
HVSC 9
Pécs-Abay - Jv: Füzesi Zsolt, Pagács Sándor
EKF SC 12
MAFC 8
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Soma, Mikesy Árpád
Tiszavirág SZVPS 13
DVSE 12
Szegedi Sportu. - Jv: Birri Gabriella, Petik András
4. forduló
Honvéd UVKSE 8
Tatabányai Vízmű 8
Tüzér utca - Jv: Tordai Gábor, Székely Balázs
4. forduló
Angyalföldi Spor 6
KVSE 12
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár, Marnitz Miklós
4. forduló
KESI 13
SZTE EHÖK Sport 11
Kecskemét - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
4. forduló
Békéscsaba 9
Ceglédi Vasutas 5
Békéscsaba - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
4. forduló
Neptun VSC 6
MVLC Miskolci Ví 16
Hajós A. fedett - Jv: Godova Gábor, Tordai Gábor
YBL Water Polo C 23/05
BVSC- Zugló 19:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Fodor Rajmund, Marjay Zsolt
 Diapolo Serdülő
1. forduló
KSI SE 18
Százhalombatta 5
Szőnyi út - Jv: Juhász Gábor, Vogel Gábor
1. forduló
Bókay - KSI 23/05
Dunaújvárosi Fői 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hunyadi László Ákos, Nóvé Gyula
1. forduló
Vasas Sport Club 16
BVSC-Póló 4
Szőnyi út - Jv: Vogel Gábor, Juhász Gábor
1. forduló
Sportliget SE 5
Uj-Hullám SE 18
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula, Hunyadi László Ákos
FTC Utánpótlás 15
Bókay - KSI 10
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Zelki Soma, Nóvé Gyula
1. forduló
Vasas Sport Club 8
KSI SE 11
Szőnyi út - Jv: Juhász Gábor, Vogel Gábor
2. forduló
UVSE 15
OSC Serdülő 6
Tüzér utca - Jv: , Kiss Attila
1. forduló
Dunaújvárosi Fői 4
Uj-Hullám SE 14
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hunyadi László Ákos, Nóvé Gyula
1. forduló
Százhalombatta 7
BVSC-Póló 11
Szőnyi út - Jv: Vogel Gábor, Juhász Gábor
2. forduló
Komplex Póló SE 8
Oázis SC 8
Tüzér utca - Jv: , Kiss Attila
1. forduló
Sportliget SE 6
FTC Utánpótlás 19
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula, Zelki Soma
 BVLSZ Gyermek 2000
7. forduló
BVSC-Póló 9
Honvéd Utánpótlá 2
Kőér u. - Jv: Csizmadia Zsolt,
B. Sport 6
KSI SE 14
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
OSC gyermek 6
B. Sport 9
Kőér u. - Jv: Csizmadia Zsolt,
KSI SE 6
BVSC-Póló 12
Kőér u. - Jv: Győri Attila,
 BVLSZ Gyermek 2002
6. forduló
BVSC-Póló 13
FTC Utánpótlás 10
Népliget - Jv: Homonnai Dániel,
6. forduló
Oázis SC 9
YBL WPC 7
Százhalombatta - Jv: Rubos Károly,
5. forduló
Angyalföldi Spor 23/05
Vidám Vízilovak 11:00
Komjádi - Jv: Hangay Zsolt,
6. forduló
UVSE 4
Kópé Utánpótlás 5
Népliget - Jv: Marjay Zsolt,
6. forduló
MVLC 6
Vasas Sport Club 17
Százhalombatta - Jv: Bene Péter,
5. forduló
B. Sport 23/05
Kaposvár Vízilab 12:00
Komjádi - Jv: Ercse Norbert,
6. forduló
FTC Utánpótlás 11
Honvéd Utánpótlá 8
Népliget - Jv: Homonnai Dániel,
6. forduló
Százhalombatta 14
Oázis SC 9
Százhalombatta - Jv: Rubos Károly,
5. forduló
Bókay - KSI 3
Dunaújvárosi Fői 13
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Budafóka XXII. k 23/05
Balaton VK 13:00
Komjádi - Jv: Ercse Norbert,
6. forduló
Tatabányai Vízmű 4
Hírös Sport Nonp 11
Népliget - Jv: Marjay Zsolt,
6. forduló
Vasas Sport Club 15
Domino Avus 10
Százhalombatta - Jv: Bene Péter,
5. forduló
OSC gy 16
Budapesti Honvéd 3
Hajós 33m-es - Jv: Csanádi Zsolt,
6. forduló
Kópé Utánpótlás 8
BVSC-Póló 8
Népliget - Jv: Marjay Zsolt,
6. forduló
YBL WPC 7
Kanizsa Vízilabd 10
Százhalombatta - Jv: Rubos Károly,
5. forduló
Vidám Vízilovak 23/05
B. Sport 14:00
Komjádi - Jv: Hangay Zsolt,
5. forduló
POLO SC 4
Diadal SE 8
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Balaton VK 23/05
Kaposvár Vízilab 15:00
Komjádi - Jv: Kis András,
6. forduló
KSI SE 14
UVSE 6
Népliget - Jv: Székely Balázs,
6. forduló
Váci Vízilabda S 15
MVLC 7
Százhalombatta - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Budapesti Honvéd 7
Bókay - KSI 10
Hajós 33m-es - Jv: Kovács Soma,
5. forduló
Budafóka XXII. k 23/05
Angyalföldi Spor 16:00
Komjádi - Jv: Kis András,
6. forduló
Honvéd Utánpótlá 10
Tatabányai Vízmű 12
Népliget - Jv: Jancsecz György,
6. forduló
Domino Avus 14
Százhalombatta 14
Százhalombatta - Jv: Rubos Károly,
5. forduló
Diadal SE 1
Dunaújvárosi Fői 19
Hajós 33m-es - Jv: Mikesy Árpád,
6. forduló
Hírös Sport Nonp 9
KSI SE 15
Népliget - Jv: Székely Balázs,
6. forduló
Kanizsa Vízilabd 11
Váci Vízilabda S 12
Százhalombatta - Jv: Bene Péter,
5. forduló
POLO SC 5
OSC gy 13
Hajós 33m-es - Jv: Kovács Soma,
 ÉK - gyerek III.
6. forduló
Octopus 23/05
Váci Vízilabda S 17:00
Vác - Jv: ,
7. forduló
Zempléni Vízilab 23/05
Váci Vízilabda S 18:00
Vác - Jv: ,
 ÉK - gyermek IV  (2004)
3. forduló
Zempléni Vízilab 23/05
Miskolci Egyetem 10:00
Miskolc - Jv: ,
Váci Vízilabda S 23/05
MVLC 10:50
Miskolc - Jv: ,
Miskolci Egyetem 23/05
Octopus 11:40
Miskolc - Jv: ,
MVLC 23/05
Zempléni Vízilab 12:30
Miskolc - Jv: ,
Octopus 23/05
Váci Vízilabda S 13:20
Miskolc - Jv: ,

Sírni csak a győztesnek szabad!

Mosolygó Május: klasszisok segítettek Debrecenben

Itt a lánycsapat – benne egy felnőtt válogatottal

Itt a szentesi válasz – az ötödik meccs dönt!

Cseh Sándor: 6-7 éve erre készült a klub

Örömünnep Szolnokon

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Női OB I Döntő - 5. forduló
 05/23 19:00 UVSE-Centrál - Hungerit Szentes

MVLSZ TV

NŐI VÍZILABDA, OB I, DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS Hungerit Szentes - UVSE-Centrál 18-12

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
FTC 2
10 - 9
10 - 8
Tiszavirág Szeged 0
 Szolnok 2
13 - 8
9 - 7
 FTC 0
 Szolnok 3
 A-HÍD OSC 0
13 - 9
12 - 5
13 - 7
2 A-HÍD OSC  
 
13 - 11
11 - 10
0  ZF-Eger 
2 ZF-Eger
7 - 9
5 - 4
13 - 8
1 RACIONET Honvéd

UVSE-Centrál - Hungerit Szentes

2015. máj. 23. 19:00

Az ifi válogatott és a felnőtt keret edzőmeccséről (Fotók: D.S.)
Bajnok a Szolnoki Dózsa-Közgép (Fotók: Dobos Sándor)
UVSE-Centrál-Hungerit-Szentes női döntő, 3. mérkőzés (Fotó: Madar Dávid)
Ferencváros-ZF-Eger bronzmeccs (Fotó: Micheller Szilvia)
Kásás Tamás a Halhatatlanok közé került (Fotók: Róth Tamás)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés