Következő mérkőzések
 Férfi OB I/B
2. forduló
DVSE 21/09
BVSC- Zugló 14:00
Debrecen - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
 Fiú Ifjúsági
1. forduló
Budapesti Honvéd 21/09
Tatabányai Vízmű 10:00
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt, Horváth Csaba
DVSE 7
BVSC- Zugló 7
Debrecen - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
UVSE 8
Pécsi Sport Nonp 0
Hajós 33m-es - Jv: Birri Gabriella, Szilágyi Kristóf
Vasas Sport Club 21/09
FTC Vízilabda Ut 12:30
Komjádi - Jv: Kóros Attila dr., Homonnai Dániel
ZF-Eger 21/09
Szentes 16:15
Eger-Bárány - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Hajas Roland Krisztián
DOMINOAVUS 21/09
KSI SE 16:45
Szombathely - Jv: Fábry József, Kuncz László ifj.
 Fiú Serdülő
1. forduló
UVSE 24
Pécsi Sport Nonp 3
Hajós 33m-es - Jv: Szilágyi Kristóf, Birri Gabriella
Vasas Sport Club 16
FTC Vízilabda Ut 11
Komjádi - Jv: Homonnai Dániel, Kóros Attila dr.
RACIONET HONVÉD 21/09
Tatabányai Vízmű 11:15
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Füzesi Zsolt
DVSE 21/09
BVSC- Zugló 12:30
Debrecen - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
Aligátor Vízilab 21/09
KSI SE 14:00
Szombathely - Jv: Kuncz László ifj., Fábry József
ZF-Eger 21/09
Szentes 17:30
Eger-Bárány - Jv: Hajas Roland Krisztián, Mosonyi Balázs Bálint Dr.
 Fiú Gyermek
1. forduló
DVSE 16
BVSC-PÓLÓ 5
Debrecen - Jv: Kovács Cs. Tamás,
UVSE 21/09
Pécsi Sport Nonp 11:15
Hajós 33m-es - Jv: Birri Gabriella,
Vasas Sport Club 11
FTC Vízilabda Ut 6
Komjádi - Jv: Homonnai Dániel,
RACIONET HONVÉD 21/09
Tatabányai Vízmű 12:30
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Füzesi Zsolt
ZF-Eger 21/09
Szentes 15:00
Eger-Bárány - Jv: Hajas Roland Krisztián,
Aligátor Vízilab 21/09
KSI SE 15:20
Szombathely - Jv: Kuncz László ifj.,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
2. forduló
MAFC-BME 3
RETR-O-SC Közhas 9
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bors László, Horváth József
2. forduló
Sportliget SE 21/09
Budaörsi UVVSE 16:00
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Bors László
1427 VSE 21/09
Faterpóló VSE 17:00
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Rubos Károly
HETE 21/09
Semmelweis VKS 17:00
Tüzér utca - Jv: Horváth József, Marjay Zsolt
2. forduló
ELTE Vízilabda D 21/09
Oázis SC 18:00
Tüzér utca - Jv: Horváth József, Marjay Zsolt
Vidám Vízilovak 21/09
YBL WPC 18:00
Kőér u. - Jv: Rubos Károly, Bors László
Bánki VSE 21/09
BVSC Tipo-HeavyT 18:30
Budafok - Jv: Kiss Attila, Bene Péter
2. forduló
OSC felnőtt 21/09
MAFC - Schönherz 19:00
Kondorosi úti u. - Jv: Birri Gabriella, Bujka János
2. forduló
Bókay-KSI 21/09
Komplex Póló Sul 19:00
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Rubos Károly
2. forduló
Bánki SundayBoys 21/09
OCTOPUS Búvár- é 19:30
Budafok - Jv: Kiss Attila, Bene Péter

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Fiú Ifjúsági A csoport - 1. forduló
 09/21 10:00 Budapesti Honvéd - Tatabányai Vízmű Kőér utcai u.
Fiú Serdülő A csoport - 1. forduló
 09/21 11:15 RACIONET HONVÉD - Tatabányai Vízmű Kőér utcai u.
Fiú Gyermek A csoport - 1. forduló
 09/21 11:15 UVSE - Pécsi Sport Nonp Hajós Alfréd
Fiú Ifjúsági A csoport - 1. forduló
 09/21 12:30 Vasas Sport Club - FTC Vízilabda Ut Komjádi Béla
Fiú Serdülő A csoport - 1. forduló
 09/21 12:30 DVSE - BVSC- Zugló Debreceni u.
Fiú Gyermek A csoport - 1. forduló
 09/21 12:30 RACIONET HONVÉD - Tatabányai Vízmű Kőér utcai u.
Férfi OB I/B A csoport - 2. forduló
 09/21 14:00 DVSE - BVSC- Zugló Debreceni u.

MVLSZ TV

Vad Lajos a szezonkezdetről

Tabellák

Férfi OB I - 2013/2014Női OB I - 2013/2014
Szolnoki Dózsa 3
12 - 6
10 - 5
16 - 9
RACIONET HONVÉD 0
Szolnoki Dózsa 1
ZF-Eger 3
8 - 10
11 - 5
6 - 8
11 - 14
3  ZF-Eger
 
14 - 8
10 - 8
11 - 5
0  DIAPOLO Szeged
Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Bemutatkozott a BVSC-Wáberer Hungária-Zugló (Fotók: Dobos Sándor)
I. Vízilabda Nyílt Nap és Expó, 2014 (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a leány ifjúsági vb-bronzérmes válogatott (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a junior Eb-ezüstérmes férficsapat (Fotó: Szaka József)
Egy nap vízilabda - 2014 (Fotó: Szaka József)

Felhasználói név:

Jelszó: