Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
4. forduló
Szolnok 25/10
TiszavirágSzeged 11:00
Szolnoki u. - Jv: Kóros Attila dr., Németh András
ZF-Eger 25/10
RACIONET Honvéd 15:30
Eger-Bitskey - Jv: Molnár Péter, Fodor Rajmund
Kaposvári VK 25/10
PVSK-MECSEK F. 16:00
Kaposvár - Jv: Csanádi Zsolt, Székely Balázs
VasasPlaket 25/10
BVSC Wáberer 18:00
Komjádi - Jv: Marjay Zsolt, Csizmadia Zsolt
Valdor Szentes 25/10
FTC 18:00
Szentes - Jv: Marosvári Attila dr., Molnár Tamás dr.
A-HÍD OSC 25/10
DVSE 18:00
Kondorosi úti u. - Jv: Lázár András, Kun György
UVSE-Hunguest H. 25/10
KSI SE 19:00
Hajós A. fedett - Jv: Rubos Károly, Vogel Gábor
 Női OB I
3. forduló
UVSE-Centrál 25/10
UVSE 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Benczur Márton, Godova Gábor
Hungerit 25/10
KÓPÉ ÚVSE 16:00
Szentes - Jv: Marosvári Attila dr., Molnár Tamás dr.
ZF-Eger-EKF 25/10
KESI 17:30
Eger-Bitskey - Jv: Fodor Rajmund, Molnár Péter
BVSC- Zugló 25/10
Dunaújvárosi Fői 18:00
Szőnyi út - Jv: Vojvoda István, Pintér János
SZNVE 25/10
ASI DSE 18:00
Szegedi SZUE - Jv: Mucskai Péter, Homonnai Dániel
 Leány Gyermek
3. forduló
Cegléd 25/10
Győri Vízisport 12:00
Cegléd - Jv: Hajas Roland Krisztián,
3. forduló
Szentes 25/10
H POLO 14:15
Szentes - Jv: Molnár Tamás dr.,
SZNVE 25/10
Angyalföldi Spor 16:15
Szegedi SZUE - Jv: Mucskai Péter,
BVSC-PÓLÓ 25/10
DFVE 16:30
ELHALASZTVA - Jv: Vojvoda István,
3. forduló
Vidám VVSE 25/10
Tatabányai Vízmű 18:00
Kőér u. - Jv: Szénászky Zsolt,
3. forduló
ZF-Eger 25/10
KESI 19:00
Eger-Bitskey - Jv: Nagy Sándor,
 BVLSZ Gyermek 2000
2. forduló
Vidám Vízilovak 25/10
KSI SE 16:00
Kőér u. - Jv: Kiss Attila,
 BVLSZ Gyermek 2001
3. forduló
UVSE II. 8
YBL WPC 10
Szőnyi út - Jv: Horváth Csaba,
Oázis SC 25/10
Vasas Sport Club 09:00
Szőnyi út - Jv: Bors László,
FTC Utánpótlás 25/10
UVSE II. 10:00
Szőnyi út - Jv: Horváth Csaba,
Sportliget Sport 25/10
BVSC-Póló 11:00
Szőnyi út - Jv: Bors László,
Angyalföldi Spor 25/10
YBL WPC 12:00
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
FTC Utánpótlás 25/10
Oázis SC 13:00
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt,
BVSC-Póló 25/10
Angyalföldi Spor 14:00
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
Vasas Sport Club 25/10
Sportliget Sport 15:00
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt,
 BVLSZ Gyermek 2003
4. forduló
BVSC-Póló 25/10
Kópé ÚVSE 12:00
Tüzér utca - Jv: Földesi Oszkár,
FTC Utánpótlás 25/10
Dunaújvárosi Fői 13:00
Tüzér utca - Jv: Földesi Oszkár,
KESI II. 25/10
Honvéd Utánp.II. 14:00
Tüzér utca - Jv: Földesi Oszkár,
Újszilvás KSE 25/10
Angyalföldi Spor 15:00
Tüzér utca - Jv: Nóvé Gyula,
FTC Utánpótlás 25/10
KESI II. 16:00
Tüzér utca - Jv: Nóvé Gyula,
Angyalföldi Spor 25/10
Kópé ÚVSE 17:00
Tüzér utca - Jv: Pagács Sándor,
Újszilvás KSE 25/10
Honvéd Utánp.II. 18:00
Tüzér utca - Jv: Pagács Sándor,

Get Adobe Flash player

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Női OB I 3. forduló
 10/25 11:00 UVSE-Centrál - UVSE Hajós Alfréd
E.ON Férfi OB I 4. forduló
 10/25 11:00 Szolnok - TiszavirágSzeged Szolnok, Tiszaligeti
 10/25 15:30 ZF-Eger - RACIONET Honvéd Bitskey Aladár
Női OB I 3. forduló
 10/25 16:00 Hungerit - KÓPÉ ÚVSE Szentesi Uszoda
E.ON Férfi OB I 4. forduló
 10/25 16:00 Kaposvári VK - PVSK-MECSEK F. Kaposvári
Női OB I 3. forduló
 10/25 17:30 ZF-Eger-EKF - KESI Bitskey Aladár
 10/25 18:00 SZNVE - ASI DSE Szegedi Ligetfürdő
 10/25 18:00 BVSC- Zugló - Dunaújvárosi Fői Szőnyi úti u.

MVLSZ TV

EON FÉRFI VÍZILABDA OB I, 3. FORDULÓ ZF-Eger-Szolnoki Dózsa-Közgép 9-10

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 3 3 0 0 20 9
 2. A-HÍD OSC 3 3 0 0 10 9
 3. Kaposvári VK 3 2 0 1 -1 6
 4. RACIONET Honvéd 3 2 0 1 7 6
 5. FTC 3 2 0 1 -2 6
 6. TiszavirágSzeged 3 2 0 1 9 6
 7. ZF-Eger 3 1 1 1 4 4
 8. PVSK-MECSEK F. 3 1 1 1 -2 4
 9. VasasPlaket 3 1 0 2 -16 3
 10. DVSE 3 1 0 2 -2 3
 11. KSI SE 3 0 1 2 -5 1
 12. UVSE-Hunguest H. 3 0 1 2 -7 1
 13. BVSC Wáberer 2 0 0 2 -4 0
 14. Valdor Szentes 2 0 0 2 -11 0

ZF-Eger - RACIONET Honvéd

2014. okt. 25. 15:30

A-HÍD OSC - ZF-Eger

2014. okt. 30. 17:45

TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC

2014. nov. 4. 18:45

Épül az új győri uszoda
A-Híd-OSC-Újbuda-Sintez Kazany (Fotó: Csonka Tamás)
BL-selejtező: A Híd-OSC-Újbuda-Nagyvárad (Fotók: Dobos Sándor)
E.ON OB I BVSC Wáberer - A-HÍD OSC
E.ON OB I UVSE-Hunguest Hotels-Lactiv-Vasas (Fotó: Dobos Sándor)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés