Következő mérkőzések
 Férfi OB I/B
5. forduló
MVLC Miskolci Ví 30/05
YBL Water Polo C 11:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Petik András, Mucskai Péter
Tatabányai Vízmű 30/05
BVSC- Zugló 11:00
Tatabánya - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
5. forduló
KVSE 30/05
Békéscsaba 11:00
Nagykanizsa - Jv: Dodog Szabolcs, Torda Péter
5. forduló
KESI 30/05
Tiszavirág SZVPS 11:30
Kecskemét - Jv: Pagács Sándor, Marjay Zsolt
PVSK-PSN 30/05
EKF SC 15:30
Pécs-Abay - Jv: Vojvoda István, Csanádi Zsolt
SZTE EHÖK Sport 30/05
DVSE 17:00
Szegedi Sportu. - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
MAFC 30/05
HVSC 17:30
Szőnyi út - Jv: Fodor Rajmund, Benczur Márton
5. forduló
Neptun VSC 30/05
Honvéd UVKSE 18:30
Hajós A. fedett - Jv: Kun György, Gérnyi Tamás
 Férfi OB II
1. forduló
MTK 1888 30/05
MVLC Miskolci Ví 10:00
Szegedi SZUE - Jv: Pásztor Antal,
Kaposvári Vízila 30/05
SZUVTE BT. 11:00
Szegedi SZUE - Jv: Matajsz Márk,
1. forduló
Pápai SE 30/05
Békéscsaba 12:30
Nagykanizsa - Jv: Dodog Szabolcs,
1. forduló
KESI 30/05
Kertészeti Egyet 12:45
Kecskemét - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
A-HÍD OSC 30/05
EVSC 13:00
Szombathely - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Fehérvár Póló I. 30/05
Lamantinok 13:00
Cegléd - Jv: Birri Gabriella,
1. forduló
MVLC Miskolci Ví 30/05
SZUVTE BT. 13:15
Szegedi SZUE - Jv: Pásztor Antal,
1. forduló
GyAVC 30/05
Váci Vízilabda S 13:30
Nagykanizsa - Jv: Torda Péter,
1. forduló
Fehérvár Póló II 30/05
Szentesi Vízilab 13:45
Kecskemét - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
DOMINO AVU 30/05
Szegedi Vízilabd 14:00
ELMARAD - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
MTK 1888 30/05
Kaposvári Vízila 14:15
Szegedi SZUE - Jv: Matajsz Márk,
1. forduló
PTE ÁOK 30/05
Csongrád 14:15
Cegléd - Jv: Csizmadia Zsolt,
1. forduló
A-HÍD OSC 30/05
DOMINO AVU 14:30
Szombathely - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Főnix 30/05
Szolnok 2 14:30
Szolnoki u. - Jv: Mucskai Péter,
1. forduló
KVSE 30/05
Békéscsaba 14:30
Nagykanizsa - Jv: Dodog Szabolcs,
1. forduló
Kertészeti Egyet 30/05
Szentesi Vízilab 14:45
Kecskemét - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
EVSC 30/05
Szegedi Vízilabd 15:00
ELMARAD - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Tatabányai Vízmű 30/05
HVSC 15:30
Szolnoki u. - Jv: Petik András,
1. forduló
Váci Vízilabda S 30/05
Pápai SE 15:30
Nagykanizsa - Jv: Torda Péter,
1. forduló
Lamantinok 30/05
Csongrád 15:30
Cegléd - Jv: Birri Gabriella,
1. forduló
KESI 30/05
Fehérvár Póló II 15:45
Kecskemét - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
Szolnok 2 30/05
HVSC 16:30
Szolnoki u. - Jv: Mucskai Péter,
1. forduló
Fehérvár Póló I. 30/05
PTE ÁOK 16:45
Cegléd - Jv: Csizmadia Zsolt,
1. forduló
Főnix 30/05
Tatabányai Vízmű 17:30
Szolnoki u. - Jv: Petik András,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
6. forduló
YBL WPC 30/05
Komplex Póló Sul 18:15
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
17. forduló
Semmelweis VKS 30/05
Vidám Vízilovak 19:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Horváth Csaba, Németh András
 BVLSZ Gyermek 2001
7. forduló
Százhalombatta 30/05
Honvéd Utánpótlá 10:00
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
7. forduló
Kópé Utánpótlás 30/05
UVSE II. 10:00
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
7. forduló
Oázis SC 30/05
FTC Utánpótlás 11:00
Kőér u. - Jv: Kovács Soma,
7. forduló
Sportliget Sport 30/05
Kópé Utánpótlás 11:00
Leányfalu - Jv: Kiss Attila,
7. forduló
Cívis Póló VSE 30/05
Vasas Sport Club 12:00
Kőér u. - Jv: Kovács Soma,
7. forduló
OSC VSE 30/05
Komplex Póló SE 12:00
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
7. forduló
UVSE 30/05
BVSC-Póló 13:00
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
7. forduló
Új-Hullám SE 30/05
YBL WPC 13:00
Leányfalu - Jv: Kiss Attila,
7. forduló
Honvéd Utánpótlá 30/05
Oázis SC 14:00
Kőér u. - Jv: Bene Péter,
7. forduló
Angyalföldi Spor 30/05
Sportliget Sport 14:00
Leányfalu - Jv: ,
7. forduló
Vasas Sport Club 30/05
Százhalombatta 15:00
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós,
7. forduló
UVSE II. 30/05
Új-Hullám SE 15:00
Leányfalu - Jv: Kiss Attila,
7. forduló
FTC Utánpótlás 30/05
UVSE 16:00
Kőér u. - Jv: Bene Péter,
7. forduló
YBL WPC 30/05
OSC VSE 16:00
Leányfalu - Jv: ,
7. forduló
BVSC-Póló 30/05
Cívis Póló VSE 17:00
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós,
7. forduló
Komplex Póló SE 30/05
Angyalföldi Spor 17:00
Leányfalu - Jv: Kiss Attila,
 BVLSZ Gyermek 2003
7. forduló
FTC Utánpótlás 30/05
Honvéd Utánp. I. 10:00
Népliget - Jv: Németh András,
7. forduló
Vidám Vízilovak 30/05
Kópé ÚVSE 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Gérnyi Tamás,
7. forduló
KSI SE 30/05
UVSE 11:00
Népliget - Jv: Németh András,
7. forduló
Hegyvidék SE 30/05
Százhalombatta 11:00
Szőnyi út - Jv: Tordai Gábor,
7. forduló
OSC VSE 30/05
Oázis SC 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Gérnyi Tamás,
7. forduló
KESI II. 30/05
Fehérvár Póló Sp 12:00
Szőnyi út - Jv: Tordai Gábor,
7. forduló
Kaposvár VK I. 30/05
Vidám Vízilovak 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Gérnyi Tamás,
7. forduló
FTC Utánpótlás 30/05
Újszilvás KSE 12:00
Népliget - Jv: Németh András,
UVSE 30/05
Vodafone Pólósul 13:00
Népliget - Jv: Győri Attila,
7. forduló
Honvéd Utánp.II. 30/05
Kaposvár VK II. 13:00
Szőnyi út - Jv: Tordai Gábor,
7. forduló
Budafóka XXII. k 30/05
Domino Avus 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
7. forduló
Újszilvás KSE 30/05
KSI SE 14:00
Népliget - Jv: Győri Attila,
7. forduló
Bókay - KSI 30/05
KESI II. 14:00
Szőnyi út - Jv: Jancsecz György,
7. forduló
Oázis SC 30/05
Kaposvár VK I. 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
7. forduló
Tatabányai Vízmű 30/05
BVSC-Póló 15:00
Népliget - Jv: Győri Attila,
7. forduló
FTC UtánpótlásII 30/05
Hegyvidék SE 15:00
Szőnyi út - Jv: Jancsecz György,
7. forduló
Kópé ÚVSE 30/05
Dunaújvárosi Fői 15:00
Hajós 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
7. forduló
Kaposvár VK II. 30/05
Fehérvár Póló Sp 16:00
Szőnyi út - Jv: Jancsecz György,
7. forduló
Domino Avus 30/05
OSC VSE 16:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
Dunaújvárosi Fői 30/05
Budafóka XXII. k 17:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
 Vidék gyerek I.
6. forduló
Kiskunfélegyházi 30/05
Kecskeméti Sport 09:00
Kiskunfélegyháza - Jv: ,
Vitorul Cluj 30/05
Octopus BVSE 10:00
Kiskunfélegyháza - Jv: ,
Kiskunfélegyházi 30/05
Dinamo Oradea 11:00
Kiskunfélegyháza - Jv: ,
Octopus BVSE 30/05
Kecskeméti Sport 12:00
Kiskunfélegyháza - Jv: ,
Dinamo Oradea 30/05
Vitorul Cluj 13:00
Kiskunfélegyháza - Jv: ,
 Vidék gyerek II.
6. forduló
Debrecen II. 30/05
AQUA Sportegyesü 09:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Váci Vízilabda S 30/05
Vitorul Cluj 2 10:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Zempléni Vízilab 30/05
Viitorul Cluj 11:00
Nyíregyháza - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 30/05
Váci Vízilabda S 12:00
Nyíregyháza - Jv: ,
CS Crisul 30/05
Debrecen II. 13:00
Nyíregyháza - Jv: ,
Vitorul Cluj 2 30/05
Zempléni Vízilab 14:00
Nyíregyháza - Jv: ,
CS Crisul 30/05
Viitorul Cluj 15:00
Nyíregyháza - Jv: ,
 ÉK - gyermek IV  (2004)
4. forduló
Octopus 30/05
Zempléni Vízilab 10:00
Sárospatak - Jv: ,
Váci Vízilabda S 30/05
Miskolci Egyetem 11:00
Sárospatak - Jv: ,
Octopus 30/05
MVLC 12:00
Sárospatak - Jv: ,
Zempléni Vízilab 30/05
Váci Vízilabda S 13:00
Sárospatak - Jv: ,
MVLC 30/05
Miskolci Egyetem 14:00
Sárospatak - Jv: ,

BL Final Six: Az Eger az 5., a Szolnok a 6.

BL Final Six: Rijeka–Recco a trófeáért

Az ifik egy góllal verték az olaszokat Szentesen

BL Final Six: talán majd jövőre…

Illés Anna a BVSC-be tér haza

Sport Legyen a Tied! – ezúttal Debrecenben

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín

MVLSZ TV

Bedő Krisztián a Szolnok legyőzése után

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
FTC 2
10 - 9
10 - 8
Tiszavirág Szeged 0
 Szolnok 2
13 - 8
9 - 7
 FTC 0
 Szolnok 3
 A-HÍD OSC 0
13 - 9
12 - 5
13 - 7
2 A-HÍD OSC  
 
13 - 11
11 - 10
0  ZF-Eger 
2 ZF-Eger
7 - 9
5 - 4
13 - 8
1 RACIONET Honvéd
BL Final Six, 1. nap (Fotó: waterpolo.hu, MTI)
Edzett az Eger és a Szolnok a BL-nyitány előtti napon (Fotó: Dobos Sándor)
Női döntő, 5. mérkőzés, bajnok az UVSE-Centrál (Fotók: Dobos Sándor)
Az ifi válogatott és a felnőtt keret edzőmeccséről (Fotók: D.S.)
Bajnok a Szolnoki Dózsa-Közgép (Fotók: Dobos Sándor)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés