Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági
1. forduló
KSI SE 26/04
Vasas Sport Club 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Molnár Péter, Mucskai Péter
3. torna
Rossmann SZVPS 26/04
KESI 10:00
Hmvásárhely - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
3. torna
Kaposvári Vízila 26/04
YBL Water Polo C 11:00
Kaposvár - Jv: Kovács Soma, Torda Péter
3. torna
MVLC 26/04
MTK 1888 Vízilab 11:15
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
1. forduló
FTC Vízilabda Ut 26/04
DOMINOAVUS 11:15
Népliget - Jv: Horváth Csaba, Nóvé Gyula
1. forduló
Pécsi Sport Nonp 26/04
Budapesti Honvéd 11:15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Mucskai Péter, Molnár Péter
3. torna
HKPS 26/04
A-Híd OSC 12:15
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt, Kovács Soma
1. forduló
DVSE 26/04
Tatabányai Vízmű 12:30
Népliget - Jv: Horváth Csaba, Nóvé Gyula
3. torna
HVSC 26/04
Szolnok 12:30
Hmvásárhely - Jv: Matajsz Márk, László Gábor
3. torna
Fehérvár Póló Sp 26/04
YBL Water Polo C 13:30
Kaposvár - Jv: Torda Péter, Csizmadia Zsolt
3. torna
Ceglédi Vasutas 26/04
Rossmann SZVPS 13:45
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
3. torna
A-Híd OSC 26/04
UVSE II. 14:45
Kaposvár - Jv: Kovács Soma, Csizmadia Zsolt
3. torna
KESI 26/04
Szolnok 15:00
Hmvásárhely - Jv: László Gábor, Pásztor Antal
3. torna
Százhalombattai 26/04
HKPS 16:00
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt, Torda Péter
3. torna
Ceglédi Vasutas 26/04
MVLC 16:15
Hmvásárhely - Jv: László Gábor, Matajsz Márk
3. torna
Fehérvár Póló Sp 26/04
UVSE II. 17:15
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt, Kovács Soma
3. torna
HVSC 26/04
MTK 1888 Vízilab 17:30
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
3. torna
Százhalombattai 26/04
Kaposvári Vízila 18:30
Kaposvár - Jv: Torda Péter, Kovács Soma
 Leány Ifjúsági
21. forduló
SZNVE 26/04
ASI DSE 11:15
Szegedi SZUE - Jv: Bujka János, Földesi Oszkár
H POLO 26/04
KESI 14:15
Hajós A. fedett - Jv: Fábry József, Győri Attila
BVSC-PÓLÓ 26/04
ZF-Eger 16:15
Szőnyi út - Jv: Rubos Károly, Marnitz Miklós
UVSE 26/04
Szentes 17:15
ELHALASZTVA - Jv: Birri Gabriella, Dodog Szabolcs
 Leány Serdülő
21. forduló
SZNVE 26/04
Fehérvár Póló Sp 10:00
Szegedi SZUE - Jv: Bujka János,
H POLO 26/04
KESI 13:00
Hajós A. fedett - Jv: Győri Attila,
BVSC-PÓLÓ 26/04
ZF-Eger 15:00
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
UVSE 26/04
Szentes 16:00
ELHALASZTVA - Jv: Dodog Szabolcs, Birri Gabriella
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
3. forduló
Faterpóló VSE 26/04
1427 VSE 10:00
Tüzér utca - Jv: Birri Gabriella, Bene Péter
12. forduló
MAFC - Schönherz 26/04
Komplex Póló Sul 16:00
Tüzér utca - Jv: Vogel Gábor, Mucskai Péter
12. forduló
HETE 26/04
Octopus SE 17:00
Tüzér utca - Jv: Vogel Gábor, Füzesi Zsolt
12. forduló
OSC felnőtt 26/04
Sportliget SE 18:00
Kondorosi úti u. - Jv: Homonnai Dániel, Rubos Károly
Budaörsi UVVSE 26/04
RETR-O-SC Közhas 18:00
Tüzér utca - Jv: Mucskai Péter, Füzesi Zsolt
Semmelweis VKS 26/04
ELTE Vízilabda D 19:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
12. forduló
Bánki SundayBoys 26/04
BVSC Tipo-HeavyT 19:00
Budafok - Jv: Fábry József, Hunyadi László Ákos
 BVLSZ Gyermek 2003
4. forduló
Honvéd Utánp. I. 26/04
Tatabányai Vízmű 10:00
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
KSI SE 26/04
BVSC-Póló 11:00
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
Újszilvás KSE 26/04
UVSE 12:00
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
FTC Utánpótlás 26/04
Vodafone Pólósul 13:00
Kőér u. - Jv: Horváth József,
Újszilvás KSE 26/04
Tatabányai Vízmű 14:00
Kőér u. - Jv: Horváth József,
UVSE 26/04
KESI I. 15:00
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
KSI SE 26/04
Honvéd Utánp. I. 16:00
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
Vodafone Pólósul 26/04
KESI I. 17:00
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
 Vidék gyerek I.
5. forduló
Dinamo Oradea 26/04
Octopus BVSE 12:00
Nagyvárad - Jv: ,
Kecskeméti Sport 26/04
Vitorul Cluj 13:00
Nagyvárad - Jv: ,
Octopus BVSE 26/04
Kiskunfélegyházi 14:00
Nagyvárad - Jv: ,
Kecskeméti Sport 26/04
Dinamo Oradea 15:00
Nagyvárad - Jv: ,
Vitorul Cluj 26/04
Kiskunfélegyházi 16:00
Nagyvárad - Jv: ,
 ÉK - gyermek IV  (2004)
2. forduló
Miskolci Egyetem 26/04
MVLC 12:00
Vác - Jv: ,
Zempléni Vízilab 26/04
Octopus 13:00
Vác - Jv: ,
Miskolci Egyetem 26/04
Váci Vízilabda S 14:00
Vác - Jv: ,
MVLC 26/04
Octopus 15:00
Vác - Jv: ,
Váci Vízilabda S 26/04
Zempléni Vízilab 16:00
Vác - Jv: ,

Áts Bertalan: „Büszke vagyok a lányokra”

Óriásit küzdött az UVSE, de a Kirisié lett a bronzérem

Az Eger is az elődöntőben

Az Olympiakosz nyerte a női Euroligát

„Nekünk a bronzmeccs a döntő”

Euroliga: a bronzért mehet az UVSE-Centrál

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I Elődöntő I. - 1. forduló
 04/29 00:00 Szolnok - FTC
E.ON Férfi OB I 5-6. helyért - 1. forduló
 04/29 00:00 Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd
E.ON Férfi OB I 7-8. helyért - 1. forduló
 04/29 00:00 Vasas Plaket - Kaposvári VK
E.ON Férfi OB I 9-10. helyért - 1. forduló
 04/29 00:00 BVSC Wáberer - DVSE
E.ON Férfi OB I Elődöntő II. - 1. forduló
 04/29 19:00 A-HÍD OSC - ZF-Eger
Női OB I 5-6. helyért - 1. forduló
 05/01 17:00 ZF-Eger-EKF - SZNVE
Női OB I 7-8. helyért - 1. forduló
 05/01 17:30 UVSE - KÓPÉ ÚVSE

MVLSZ TV

https://youtube.com/devicesupport

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. BVSC Wáberer 0 0 0 0 0 0
 2. DVSE 0 0 0 0 0 0
Eger-Honvéd 3. meccs (Fehér K.)
Euroliga, négyes döntő az UVSE-Centrállal (Fotók: D.S.)
RacioNet-Honvéd-ZF-Eger
UVSE-BVSC ifjúsági bajnoki (Fotók: Dobos Sándor)
Az UVSE-Centrál a válogatottal kétkapuzott

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés