Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
20. forduló
KSI SE 10
A-HÍD OSC 13
Komjádi - Jv: Molnár Tamás dr., Kovács Cs. Tamás
Szolnok 22
DVSE 6
Szolnoki u. - Jv: Székely Balázs, Tankó Dorina
BVSC Wáberer 12
Kaposvári VK 7
Szőnyi út - Jv: Marjay Zsolt, Németh András
RACIONET Honvéd 8
UVSE-Hunguest H. 6
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Füzesi Zsolt
Tiszavirág Szeged 14
Valdor Szentes 9
Szegedi Sportu. - Jv: Marosvári Attila dr., Csanádi Zsolt
FTC 10
PVSK-MECSEK F. 9
Népliget - Jv: Kun György, Fodor Rajmund
 Női OB I
6. forduló
SZNVE 8
Hungerit Szentes 11
Szegedi SZUE - Jv: Birri Gabriella, Vogel Gábor
5. forduló
ASI DSE 2
UVSE 10
Hajós 33m-es - Jv: Veilandics Zoltán, Rubos Károly
6. forduló
Dunaújvárosi Fői 11
BVSC- Zugló 6
Dunaújváros - Jv: Mucskai Péter, Kovács Cs. Tamás
5. forduló
KÓPÉ ÚVSE 11
KESI 10
Hajós 33m-es - Jv: Jancsecz György, Veilandics Zoltán
 Férfi OB I/B
12. forduló
UVSE 10
KESI 6
Hajós 33m-es - Jv: Rubos Károly, Veilandics Zoltán
Ceglédi Vasutas 5
BVSC- Zugló 7
Cegléd - Jv: Tordai Gábor, Hangay Zsolt
DVSE 4
Honvéd UVKSE 10
Debrecen - Jv: Madarasi Attila, Madarasi Gyula
PVSK-PSN 8
MVLC Miskolci Ví 16
Pécs-Abay - Jv: Kovács Soma, Kórós Attila dr.
KVSE 10
MAFC 8
Nagykanizsa - Jv: Csizmadia Zsolt, Kuncz László ifj.
12. forduló
SZTE EHÖK Sport 7
Szolnok 13
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
Tatabányai Vízmű 14
Angyalföldi Spor 4
Tatabánya - Jv: Bereczki Miklós, Birri Gabriella
EKF SC 8
Békéscsaba 10
Termálfürdő-Eger - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
Neptun VSC 16
HVSC 6
Hajós A. fedett - Jv: Csizmadia Zsolt, Kovács Soma
YBL Water Polo C 15
Tiszavirág SZVPS 7
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Vogel Gábor, Godova Gábor
 Férfi OB II
5. forduló
Szolnok 2 6
Lamantinok 3
Cegléd - Jv: Tordai Gábor,
MVLC Miskolci Ví 13
EVSC 9
Cegléd - Jv: Hangay Zsolt,
GyAVC 5
Kertészeti Egyet 8
Cegléd - Jv: Tordai Gábor,
EVSC 10
Szolnok 2 9
Cegléd - Jv: Hangay Zsolt,
Kertészeti Egyet 8
MVLC Miskolci Ví 17
Cegléd - Jv: Tordai Gábor,
Lamantinok 15
GyAVC 8
Cegléd - Jv: Hangay Zsolt,
 Leány Gyermek
4. forduló
ZF-Eger 26
Fehérvár Póló Sp 7
Termálfürdő-Eger - Jv: Marnitz Miklós,
H POLO 22
Szentes 8
Hajós 33m-es - Jv: Jancsecz György, Veilandics Zoltán
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
3. forduló
Komplex Póló Sul 9
MAFC - Schönherz 16
Tüzér utca - Jv: Győri Attila, Gérnyi Tamás
 BVLSZ Gyermek 2002
1. forduló
KSI SE 17
FTC Utánpótlás 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kiss Attila,
BVSC-Póló 11
Honvéd Utánpótlá 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
B. Sport 19
Balaton VK 8
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
UVSE 10
Hírös Sport Nonp 11
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kiss Attila,
1. forduló
Angyalföldi Spor 11
Kaposvár Vízilab 7
Szőnyi út - Jv: Bene Péter,
1. forduló
Bókay - KSI 4
Diadal SE 4
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Oázis SC 14
MVLC 4
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
Tatabányai Vízmű 8
BVSC-Póló 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Budafóka XXII. k 10
B. Sport 17
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
Budapesti Honvéd 9
POLO SC 8
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
1. forduló
Váci Vízilabda S 6
Vasas Sport Club 13
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
Kaposvár Vízilab 8
Vidám Vízilovak 13
Szőnyi út - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
OSC gy 12
Dunaújvárosi Fői 6
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Kanizsa Vízilabd 7
Domino Avus 15
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
KSI SE 20
Kópé Utánpótlás 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hunyadi László Ákos,
FTC Utánpótlás 7
Hírös Sport Nonp 13
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
1. forduló
Balaton VK 3
Angyalföldi Spor 23
Szőnyi út - Jv: Irmes Máté Benedek,
1. forduló
POLO SC 5
Bókay - KSI 3
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
1. forduló
YBL WPC 9
Százhalombatta 24
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
Honvéd Utánpótlá 8
UVSE 15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
Vidám Vízilovak 19
Budafóka XXII. k 4
Szőnyi út - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
Diadal SE 2
OSC gy 12
Kőér u. - Jv: Gérnyi Tamás,
1. forduló
Domino Avus 9
Váci Vízilabda S 7
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
Kópé Utánpótlás 9
Tatabányai Vízmű 6
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
1. forduló
Dunaújvárosi Fői 14
Budapesti Honvéd 6
Kőér u. - Jv: Gérnyi Tamás,
1. forduló
Oázis SC 11
Kanizsa Vízilabd 7
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
MVLC 8
Százhalombatta 21
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
Vasas Sport Club 16
YBL WPC 9
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
 Vidék gyerek I.
4. forduló
Szolnoki Vízilab 28/02
Hódmezővásárhely 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Csabai Csirkefog 28/02
Oradea 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Hódmezővásárhely 28/02
Oradea 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Szolnoki Vízilab 28/02
Csabai Csirkefog 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
 ÉK - gyerek III.
1. forduló
Miskolci Egyetem 28/02
MVLC 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Zempléni Vízilab 28/02
MVLC 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 28/02
Zempléni Vízilab 10:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Kazincbarcikai D 28/02
Octopus 11:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 28/02
Gyöngyösi Alligá 12:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Váci Vízilabda S 28/02
Kazincbarcikai D 13:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Octopus 28/02
Miskolci Egyetem 14:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Gyöngyösi Alligá 28/02
Váci Vízilabda S 15:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,

hírek

2015. február 27. 21:47

Újabb '98-as válogatott edzések

2015. február 27. 18:44

Eger: vissza a helyes útra

2015. február 27. 18:26

35 gól, továbbra is hibátlan az UVSE

2015. február 27. 14:14

Úszóünnep Kecskeméten vízilabdázókkal

2015. február 27. 10:45

"Hároméves a TAO" konferencia

2015. február 26. 19:33

Kettős egri meccs vezeti fel a hétvégi fordulót

2015. február 26. 19:11

A szolnoki gyerekek biztos mennek a Final Sixre

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Női OB I A1-A6 - 7. forduló
 03/04 18:30 UVSE-Centrál - Hungerit Szentes Hajós Alfréd
LEN Champions League
 03/04 18:45 ZF-Eger (HUN) - VK RADNICKI (SRB)
 03/04 19:00 Dunaújvárosi Fői - SZNVE Dunaújváros,
Női OB I A7-A10 - 6. forduló
 03/04 19:00 KESI - UVSE Kecskeméti
 03/04 20:00 ASI DSE - KÓPÉ ÚVSE Hajós Alfréd
LEN Champions League
 03/04 20:00 Galatasaray SK Istan - Szolnoki Dózsa-Közg.
Női OB I A1-A6 - 7. forduló
 03/04 20:15 BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF Szőnyi úti u.
E.ON Férfi OB I 21. forduló
 03/06 12:00 DVSE - ZF-Eger Bitskey Aladár

MVLSZ TV

Hegedüs Gábor és Kardos Gergely a bajnoki után

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 20 19 1 0 171 58
 2. A-HÍD OSC 20 18 0 2 88 54
 3. ZF-Eger 20 16 2 2 131 50
 4. FTC 20 13 2 5 5 41
 5. RACIONET Honvéd 19 12 2 5 32 38
 6. BVSC Wáberer 20 11 0 9 1 33
 7. Tiszavirág Szeged 20 10 1 9 -5 31
 8. Vasas Plaket 20 7 1 12 -31 22
 9. DVSE 19 6 0 13 -76 18
 10. Kaposvári VK 19 6 0 13 -41 18
 11. KSI SE 20 4 2 14 -55 14
 12. PVSK-MECSEK F. 20 4 1 15 -63 13
 13. UVSE-Hunguest H. 19 3 2 14 -66 11
 14. Valdor Szentes 20 2 0 18 -91 6

ZF-Eger (HUN) - VK RADNICKI Kragujevac (SRB)

2015. márc. 4. 18:45

Galatasaray SK Istanbul (TUR) - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP (HUN)

2015. márc. 4. 20:00

ZF-Eger-EKF-UVSE-Centrál (Fotók: Fehér Kálmán)
Képek a férfibajnokság 20. fordulójából (Fotó: Illyés Csaba, Keresztes Noémi)
Képek a férfibajnokság 19. fordulójából
Női világliga-selejtező, Kecskemét: HUN-RUS 13-12
Női válogatott, edzés, 2015. 02. 23. (Fotó: D.S.)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés