Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági
7. forduló
Szolnok 27
KESI 3
Szolnoki u. - Jv: Juhász Tibor, Matajsz Márk
9. forduló
Tatabányai Vízmű 5
ZF-Eger 17
Tatabánya - Jv: Petik András, Bors László
BVSC- Zugló 27
DOMINOAVUS 3
Szőnyi út - Jv: Vogel Gábor, Homonnai Dániel
DVSE 12
Budapesti Honvéd 13
Debrecen - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Hajas Roland Krisztián
7. forduló
Ceglédi Vasutas 8
Szegedi Vizipóló 13
Cegléd - Jv: Marjay Zsolt, Bene Péter
9. forduló
UVSE 14
Szentes 5
Hajós 33m-es - Jv: Mikesy Árpád, Kuncz László ifj.
KSI SE 5
FTC Vízilabda Ut 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Székely Balázs, Kovács Cs. Tamás
Pécsi Sport Nonp 13
Vasas Sport Club 10
Pécs-Abay - Jv: Rubos Károly, Pásztor Antal
7. forduló
Százhalombattai 12
HKPS 13
Százhalombatta - Jv: Jancsecz György, Kovács Soma
UVSE II. 12
A-Híd OSC 7
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba, Tordai Gábor
 Fiú Serdülő
9. forduló
UVSE 13
Szentes 5
Hajós 33m-es - Jv: Kuncz László ifj., Mikesy Árpád
KSI SE 13
FTC Vízilabda Ut 6
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Székely Balázs, Kovács Cs. Tamás
Pécsi Sport Nonp 7
Vasas Sport Club 14
Pécs-Abay - Jv: Pásztor Antal, Rubos Károly
7. forduló
Ceglédi Vasutas 9
Szegedi Vizipóló 11
Cegléd - Jv: Marjay Zsolt, Bene Péter
Szolnok 14
KESI 11
Szolnoki u. - Jv: Juhász Tibor, Matajsz Márk
Csabai Csirkefog 12
MTK 1888 Vízilab 9
Békéscsaba - Jv: Tóth Sándor, László Gábor
9. forduló
Tatabányai Vízmű 8
ZF-Eger 7
Tatabánya - Jv: Petik András, Bors László
BVSC- Zugló 9
Aligátor Vízilab 4
Szőnyi út - Jv: Vogel Gábor, Homonnai Dániel
DVSE 10
RACIONET HONVÉD 11
Debrecen - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Hajas Roland Krisztián
7. forduló
UVSE II. 8
A-Híd OSC 9
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba, Tordai Gábor
YBL Water Polo C 8
KVSE 7
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Vojvoda István, Csanádi Zsolt
 Fiú Gyermek
7. forduló
Fehérvár Póló Sp 16
Balaton VK 6
Székesfehérvár - Jv: Füzesi Zsolt,
7. forduló
Ceglédi Vasutas 4
Szegedi Vizipóló 14
Cegléd - Jv: Marjay Zsolt,
9. forduló
Tatabányai Vízmű 8
ZF-Eger 9
Tatabánya - Jv: Petik András,
BVSC-PÓLÓ 10
Aligátor Vízilab 9
Szőnyi út - Jv: Vogel Gábor,
DVSE 19
RACIONET HONVÉD 10
Debrecen - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr.,
7. forduló
Kaposvári Vízila 19
KOMÁROMI VÍZIPÓL 5
Kaposvár - Jv: Pintér János,
7. forduló
Csabai Csirkefog 6
MTK 1888 Vízilab 12
Békéscsaba - Jv: Tóth Sándor, László Gábor
MVLC Miskolci Ví 9
Váci Vízilabda S 11
Miskolc, Kemény D. - Jv: Sándor Péter,
9. forduló
UVSE 14
Szentes 9
Hajós 33m-es - Jv: Kuncz László ifj., Mikesy Árpád
KSI SE 9
FTC Vízilabda Ut 10
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Székely Balázs,
Pécsi Sport Nonp 6
Vasas Sport Club 24
Pécs-Abay - Jv: Rubos Károly, Pásztor Antal
7. forduló
Százhalombattai 30
HKPS 8
Százhalombatta - Jv: Jancsecz György,
7. forduló
Szolnok 23/11
KESI 13:00
Szolnoki u. - Jv: Juhász Tibor,
7. forduló
YBL Water Polo C 7
KVSE 8
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Vojvoda István,
UVSE II. 12
Oázis Sport Club 8
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba,
 Leány Ifjúsági
7. forduló
DFVE 25
ZF-Eger 4
Dunaújváros - Jv: Juhász Gábor, Nóvé Gyula
UVSE 23/11
KESI 18:45
Hajós 33m-es - Jv: Birri Gabriella, Kiss Attila
UVSE II. 23/11
ASI DSE 20:00
Hajós 33m-es - Jv: Birri Gabriella, Kiss Attila
 Leány Serdülő
7. forduló
DFVE 13
ZF-Eger 10
Dunaújváros - Jv: Juhász Gábor,
Tatabányai Vízmű 18
Fehérvár Póló Sp 1
Tatabánya - Jv: Bors László,
BVSC-PÓLÓ 7
H POLO 13
Szőnyi út - Jv: Győri Attila, Vogel Gábor
UVSE 23/11
KESI 17:30
Hajós 33m-es - Jv: Tordai Gábor,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
5. forduló
Faterpóló VSE 9
MAFC - Schönherz 14
Tüzér utca - Jv: Horváth József, Hangay Zsolt
Budaörsi UVVSE 16
OSC felnőtt 13
Tüzér utca - Jv: Mucskai Péter, Homonnai Dániel
1. forduló
BVSC Tipo-HeavyT 4
Bókay-KSI 2
Szőnyi út - Jv: Vogel Gábor, Győri Attila
YBL WPC 23/11
Bánki VSE 19:00
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt, Bors László
 BVLSZ Gyermek 2000
2. forduló
Honvéd Utánpótlá 7
Vidám Vízilovak 3
Kőér u. - Jv: Hangay Zsolt,
 BVLSZ Gyermek 2002
7. forduló
Vidám Vízilovak 23/11
UVSE 18:00
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
 BVLSZ Gyermek 2003
3. forduló
KESI I. 13
OSC VSE 4
Kondorosi úti u. - Jv: Birri Gabriella,
Diadal SE 10
Fehérvár Póló Sp 5
Kondorosi úti u. - Jv: Birri Gabriella,
OSC VSE 4
Kaposvár VK I. 9
Kondorosi úti u. - Jv: Birri Gabriella,
Fehérvár Póló Sp 4
KESI I. 15
Kondorosi úti u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
Budafóka XXII. k 23/11
Diadal SE 14:00
Kondorosi úti u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
Kaposvár VK I. 23/11
Százhalombatta 15:00
Kondorosi úti u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
KSI SE 23/11
Budafóka XXII. k 16:00
Kondorosi úti u. - Jv: Bujka János,
Százhalombatta 23/11
Vodafone Pólósul 17:00
Kondorosi úti u. - Jv: Bujka János,

Get Adobe Flash player

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 9. forduló
 11/24 18:30 BVSC Wáberer - ZF-Eger Szőnyi úti u.
 11/25 18:00 DVSE - Kaposvári VK Debreceni u.
 11/25 19:00 A-HÍD OSC - Valdor Szentes Nyéki Imre
 11/25 19:00 PVSK-MECSEK F. - UVSE-Hunguest H. Abay Nemes
 11/25 19:00 FTC - VasasPlaket FTC Uszoda
 11/26 19:00 TiszavirágSzeged - RACIONET Honvéd Szegedi Sportu.
 11/26 20:00 KSI SE - Szolnok Komjádi Béla
Női OB I 7. forduló
 11/29 13:45 ASI DSE - KÓPÉ ÚVSE Szőnyi úti u.

MVLSZ TV

Kis Gábor és Kiss Gergely a Honvéd-Szolnok meccs után

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 8 8 0 0 65 24
 2. A-HÍD OSC 8 7 0 1 35 21
 3. FTC 8 7 0 1 10 21
 4. ZF-Eger 8 6 1 1 45 19
 5. RACIONET Honvéd 8 5 0 3 2 15
 6. Kaposvári VK 8 4 0 4 0 12
 7. TiszavirágSzeged 8 4 0 4 -5 12
 8. BVSC Wáberer 8 3 0 5 1 9
 9. VasasPlaket 8 3 0 5 -21 9
 10. KSI SE 8 2 1 5 -9 7
 11. PVSK-MECSEK F. 8 2 1 5 -11 7
 12. DVSE 8 2 0 6 -36 6
 13. UVSE-Hunguest H. 8 1 1 6 -28 4
 14. Valdor Szentes 8 0 0 8 -48 0

BVSC Wáberer - ZF-Eger

2014. nov. 24. 18:30

RACIONET Honvéd - A-HÍD OSC

2014. dec. 5. 17:45

ZF-Eger - Szolnoki Dózsa

2014. dec. 5. 19:35

-

2014. dec. 7. 17:10

-

2014. dec. 7. 19:00

RacioNet-Honvéd-Szolnoki Dózsa-Közgép 5-14 (Fotó: Csonka Tamás)
Világliga-selejtező: Magyarország-Szlovákia 13-6 (Fotó: Nagy Anita)
Legendák a vízben, debreceni gála (Fotók: MTI/waterpolo.hu)
UVSE-Hunguest Hotels-RacioNet-Honvéd 6-11 (Fotó: Csonka Tamás)
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló-Hungerit-Szentes 14-16 (Fotó: Csonka Tamás)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés