Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági
22. forduló
ZF-Eger 19/04
FTC Vízilabda Ut 10:00
Eger-Bitskey - Jv: Földesi Oszkár, Füzesi Zsolt
UVSE 19/04
BVSC- Zugló 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Pintér János, Horváth Csaba
Budapesti Honvéd 19/04
Pécsi Sport Nonp 10:00
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Mucskai Péter
Vasas Sport Club 19/04
KSI SE 12:30
Komjádi - Jv: Bene Péter, Birri Gabriella
18. forduló
KESI 19/04
Rossmann SZVPS 12:30
Kecskemét - Jv: Bereczki Miklós, Hangay Zsolt
18. forduló
A-Híd OSC 19/04
HKPS 12:30
Kondorosi úti u. - Jv: Rubos Károly, Köllő Attila
18. forduló
MTK 1888 Vízilab 19/04
Ceglédi Vasutas 13:00
Leányfalu - Jv: Csizmadia Zsolt, Kis András
22. forduló
Szentes 19/04
DVSE 13:30
Szentes - Jv: Tóth Sándor, Keller László
18. forduló
YBL Water Polo C 19/04
Százhalombattai 15:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Nóvé Gyula, Kenéz György ifj.
 Fiú Serdülő
18. forduló
A-Híd OSC 19/04
HKPS 10:00
Kondorosi úti u. - Jv: Köllő Attila, Rubos Károly
22. forduló
Vasas Sport Club 19/04
KSI SE 10:00
Komjádi - Jv: Bene Péter, Birri Gabriella
18. forduló
MTK 1888 Vízilab 19/04
Ceglédi Vasutas 10:30
Leányfalu - Jv: Kis András, Csizmadia Zsolt
KESI 19/04
Generali SZVPS 11:15
Kecskemét - Jv: Bereczki Miklós, Hangay Zsolt
18. forduló
KVSE 19/04
Kaposvári Vízila 12:00
Nagykanizsa - Jv: Kuncz László ifj., Kiss Attila
22. forduló
Szentes 19/04
DVSE 12:15
Szentes - Jv: Tóth Sándor, Keller László
ZF-Eger 19/04
FTC Vízilabda Ut 12:30
Eger-Bitskey - Jv: Földesi Oszkár, Füzesi Zsolt
UVSE 19/04
BVSC- Zugló 12:30
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba, Pintér János
RACIONET HONVÉD 19/04
Pécsi Sport Nonp 12:30
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Mucskai Péter
18. forduló
MVLC 19/04
Csabai Csirkefog 12:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila, Madarasi Gyula
Csongrád Városi 19/04
Szolnok 15:00
Szentes - Jv: László Gábor, Keller László
 Fiú Gyermek
18. forduló
KESI 19/04
Szokodi Ac.SZVPS 10:00
Kecskemét - Jv: Bereczki Miklós,
18. forduló
KOMÁROMI VÍZIPÓL 19/04
Fehérvár Póló Sp 10:00
Tatabánya - Jv: Torda Péter,
22. forduló
Szentes 19/04
DVSE 11:00
Szentes - Jv: Tóth Sándor,
18. forduló
Váci Vízilabda S 19/04
HVSC 11:00
Vác - Jv: Győri Attila,
18. forduló
KVSE 19/04
Kaposvári Vízila 11:00
Nagykanizsa - Jv: Kiss Attila,
Balaton VK 19/04
UVSE II. 11:00
Balatonfűzfő - Jv: Fábry József,
22. forduló
Vasas Sport Club 19/04
KSI SE 11:15
Komjádi - Jv: Birri Gabriella,
ZF-Eger 19/04
FTC Vízilabda Ut 11:15
Eger-Bitskey - Jv: Füzesi Zsolt,
UVSE 19/04
BVSC-PÓLÓ 11:15
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba, Pintér János
RACIONET HONVÉD 19/04
Pécsi Sport Nonp 11:15
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós,
18. forduló
MVLC Miskolci Ví 19/04
Csabai Csirkefog 11:15
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila,
18. forduló
Oázis Sport Club 19/04
HKPS 11:15
Kondorosi úti u. - Jv: Rubos Károly,
18. forduló
MTK 1888 Vízilab 19/04
Ceglédi Vasutas 11:45
Leányfalu - Jv: Csizmadia Zsolt,
18. forduló
YBL Water Polo C 19/04
Százhalombattai 14:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Kenéz György ifj.,
22. forduló
Aligátor Vízilab 19/04
Tatabányai Vízmű 15:00
Szombathely - Jv: Torda Péter, Pagács Sándor
18. forduló
Csongrád Városi 19/04
Szolnok 16:15
Szentes - Jv: László Gábor,
 Leány Ifjúsági
12. forduló
UVSE 19/04
DFVE 00:00
ELHALASZTVA - Jv: Homonnai Dániel, Kenéz György ifj.
 Leány Serdülő
12. forduló
UVSE 19/04
DFVE 17:00
Hajós 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
11. forduló
ELTE Vízilabda D 19/04
OSC felnőtt 16:00
Tüzér utca - Jv: Marnitz Miklós, Hunyadi László Ákos
Komplex Póló Sul 19/04
Semmelweis VKS 17:00
Tüzér utca - Jv: Marnitz Miklós, Hunyadi László Ákos
11. forduló
BVSC Tipo-HeavyT 19/04
Oázis SC 17:00
Szőnyi út - Jv: Bujka János, Benczur Márton
Octopus SE 19/04
1427 VSE 17:00
Népliget - Jv: Birri Gabriella, Fábry József
11. forduló
RETR-O-SC Közhas 19/04
Vidám Vízilovak 18:00
Tüzér utca - Jv: Székely Balázs, Rubos Károly
2. forduló
Budaörsi UVVSE 19/04
Sportliget SE 19:00
Tüzér utca - Jv: Székely Balázs, Rubos Károly
11. forduló
YBL WPC 19/04
MAFC - Schönherz 19:00
Kőér u. - Jv: Benczur Márton, Bujka János
17. forduló
Bánki VSE 19/04
Bánki SundayBoys 20:00
Budafok - Jv: Marjay Zsolt, Kovács Soma
 BVLSZ Gyermek 2002
3. forduló
B. Sport 19/04
Vidám Vízilovak 14:00
Budafok - Jv: Marjay Zsolt,
3. forduló
Bókay - KSI 19/04
Budapesti Honvéd 14:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
Kaposvár Vízilab 19/04
Balaton VK 15:00
Budafok - Jv: Kovács Soma,
3. forduló
Dunaújvárosi Fői 19/04
OSC gy 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Pintér János,
3. forduló
Budafóka XXII. k 19/04
Vidám Vízilovak 16:00
Budafok - Jv: Marjay Zsolt,
3. forduló
Diadal SE 19/04
Bókay - KSI 16:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
Kaposvár Vízilab 19/04
Angyalföldi Spor 17:00
Budafok - Jv: Kovács Soma,
3. forduló
POLO SC 19/04
Budapesti Honvéd 17:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Vogel Zsolt,
3. forduló
Balaton VK 19/04
B. Sport 18:00
Budafok - Jv: Marjay Zsolt,
3. forduló
Dunaújvárosi Fői 19/04
Diadal SE 18:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Tordai Gábor,
3. forduló
Angyalföldi Spor 19/04
Budafóka XXII. k 19:00
Budafok - Jv: Kovács Soma,
3. forduló
OSC gy 19/04
POLO SC 19:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Vogel Zsolt,
 Vidék gyerek IV.
6. forduló
Szeged lány 19/04
Zempléni Vízilab 08:10
Sátoraljaújhely - Jv: ,
Szegedi VPS II. 19/04
Kistarcsa 09:00
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Szentes Leány 19/04
Debreceni Cívis 09:00
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
H2O TEAM MAROSVA 19/04
Csabai Csirkefog 09:50
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Clubul Sportiv C 19/04
Egri Vízilabda K 10:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
5. forduló
Hódmezővásárhely 19/04
Szolnoki Vízilab 10:00
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
Zempléni Vízilab 19/04
Szentes II 10:40
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Clubul Sportiv C 19/04
Szegedi Vizipóló 11:00
Debrecen - Jv: ,
5. forduló
Szentesi Vízispo 19/04
Csabai Csirkefog 11:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
6. forduló
Gyula 19/04
Szeged lány 11:30
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Debreceni Cívis 19/04
Szolnoki Vízilab 12:00
Debrecen - Jv: ,
5. forduló
Csongrád Városi 19/04
Clubul Sportiv C 12:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
6. forduló
Csabai Csirkefog 19/04
Szegedi VPS II. 12:20
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Csabai Csirkefog 19/04
Egri Vízilabda K 13:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
5. forduló
Szegedi Vizipóló 19/04
Hódmezővásárhely 13:00
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
H2O TEAM MAROSVA 19/04
Szentes II 13:10
Sátoraljaújhely - Jv: ,
Kistarcsa 19/04
Gyula 14:00
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Csongrád Városi 19/04
Szentesi Vízispo 14:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
5. forduló
Szentes Leány 19/04
Clubul Sportiv C 14:00
Debrecen - Jv: ,

Remek helytállás, de vereség a Recco ellen

Hozta a kötelezőt a Szolnok a Spandau ellen

Szolnok–Spandau és Recco–Eger a BL-ben

UVSE-Centrál: szeretnek megfelelni a kihívásoknak

Újonccal bővült a női válogatott kerete

Elhunyt Ambrus Tamás

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I A4-A5 - 2. forduló
 04/21 18:15 Tiszavirág Szeged - FTC
E.ON Férfi OB I A12-A13 - 2. forduló
 04/21 19:00 UVSE-Hunguest H. - KSI SE
E.ON Férfi OB I A8-A9 - 2. forduló
 04/22 18:00 DVSE - Vasas Plaket
E.ON Férfi OB I A3-A6 - 2. forduló
 04/22 18:30 RACIONET Honvéd - ZF-Eger
E.ON Férfi OB I A11-A14 - 2. forduló
 04/22 19:00 PVSK-MECSEK F. - Valdor Szentes
E.ON Férfi OB I A7-A10 - 2. forduló
 04/22 19:30 Kaposvári VK - BVSC Wáberer
Női OB I 5-6. helyért - 1. forduló
 05/01 00:00 ZF-Eger-EKF - SZNVE

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Salamon Ferenc

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. KSI SE 1 1 0 0 1 3
 2. UVSE-Hunguest H. 1 0 0 1 -1 0

Tiszavirág Szeged - FTC

2015. ápr. 21. 18:15

RACIONET Honvéd - ZF-Eger

2015. ápr. 22. 18:30

Az UVSE-Centrál a válogatottal kétkapuzott
A női válogatott edzése 2015. április 16-án (Fotó: Dobos Sándor)
Világliga: Magyarország-Görögország 12-11
Junior-vb sorsolás április 14-én (Fotó: Dobos Sándor)
Győrben a férfiválogatott (Fotó: Ábrahám Erika)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés