Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
3. forduló
ZF-Eger 13
RACIONET Honvéd 8
Eger-Bitskey - Jv: Molnár Péter, Németh András
 Férfi OB I/B
1. forduló
MVLC Miskolci Ví 12
Neptun VSC 8
Miskolc, Kemény D. - Jv: Kovács Cs. Tamás, Madarasi Attila
1. forduló
KVSE 8
Angyalföldi Spor 4
Nagykanizsa - Jv: Kuncz László ifj., Hangay Zsolt
Szolnok 12
UVSE 12
Szolnoki u. - Jv: Zám Attila, Szénászky Zsolt
1. forduló
DVSE 11
SZTE EHÖK Sport 6
Debrecen - Jv: Birri Gabriella, Füzesi Zsolt
HVSC 12
MAFC 10
Hmvásárhely - Jv: László Gábor, Tóth Sándor
Tiszavirág SZVPS 6
KESI 8
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
EKF SC 7
PVSK-PSN 6
Eger-Bitskey - Jv: Bujka János, Tordai Gábor
1. forduló
Tatabányai Vízmű 17
Honvéd UVKSE 7
Tatabánya - Jv: Marjay Zsolt, Juhász Gábor
BVSC- Zugló 9
YBL Water Polo C 7
Szőnyi út - Jv: Csizmadia Zsolt, Székely Balázs
 Leány Gyermek
11. forduló
SZNVE 9
KESI 16
Szegedi SZUE - Jv: Matajsz Márk,
11. forduló
Tatabányai Vízmű 14
BVSC-PÓLÓ 2
Tatabánya - Jv: Marjay Zsolt,
11. forduló
Győri Vízisport 28
HVSC 5
Győri uszoda - Jv: Torda Péter,
 Diapolo Serdülő
7. forduló
OSC Serdülő 18
Dunaújvárosi Fői 4
Tüzér utca - Jv: Marjay Zsolt, Juhász Gábor
BVSC-Póló 14
Bókay - KSI 7
Tüzér utca - Jv: Marjay Zsolt, Irmes Máté Benedek
FTC Utánpótlás 3
Százhalombatta 14
Tüzér utca - Jv: Marjay Zsolt, Juhász Gábor
Komplex Póló SE 6
BVSC-Póló 12
Tüzér utca - Jv: Godova Gábor, Homonnai Dániel
Bókay - KSI 10
FTC Utánpótlás 4
Tüzér utca - Jv: Füzesi Zsolt, Birri Gabriella
Százhalombatta 10
OSC Serdülő 3
Tüzér utca - Jv: Füzesi Zsolt, Birri Gabriella
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
8. forduló
Vidám Vízilovak 13
Semmelweis VKS 10
Kőér u. - Jv: Mucskai Péter, Fábry József
 BVLSZ Gyermek 2001
5. forduló
Oázis SC 6
Vasas Sport Club 15
Szőnyi út - Jv: Godova Gábor,
BVSC-Póló 12
Honvéd Utánpótlá 6
Szőnyi út - Jv: Homonnai Dániel,
5. forduló
Kópé Utánpótlás 12
Új-Hullám SE 8
Hajós 33m-es - Jv: Kiss Attila,
5. forduló
FTC Utánpótlás 11
Százhalombatta 10
Szőnyi út - Jv: Godova Gábor,
5. forduló
Angyalföldi Spor 7
YBL WPC 17
Hajós 33m-es - Jv: Nóvé Gyula,
5. forduló
UVSE 8
Cívis Póló VSE 8
Szőnyi út - Jv: Homonnai Dániel,
5. forduló
UVSE II. 25
Komplex Póló SE 9
Hajós 33m-es - Jv: Nóvé Gyula,
5. forduló
Vasas Sport Club 14
BVSC-Póló 8
Szőnyi út - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
Sportliget Sport 4
OSC VSE 14
Hajós 33m-es - Jv: Kiss Attila,
5. forduló
Honvéd Utánpótlá 8
FTC Utánpótlás 11
Szőnyi út - Jv: Székely Balázs,
5. forduló
YBL WPC 4
UVSE II. 7
Hajós 33m-es - Jv: Bottyán Miklós Márk,
5. forduló
Cívis Póló VSE 15
Oázis SC 10
Szőnyi út - Jv: Csizmadia Zsolt,
5. forduló
Komplex Póló SE 18
Sportliget Sport 3
Hajós 33m-es - Jv: Kis András,
5. forduló
Százhalombatta 9
UVSE 18
Szőnyi út - Jv: Székely Balázs,
5. forduló
Új-Hullám SE 12
Angyalföldi Spor 8
Hajós 33m-es - Jv: Balázs Gergely,
OSC VSE 7
Kópé Utánpótlás 9
Hajós 33m-es - Jv: Kis András,
 BVLSZ Gyermek 2003
5. forduló
KSI SE 20
Tatabányai Vízmű 3
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Oázis SC 5
Domino Avus 5
Külker park - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Fehérvár Póló Sp 5
FTC UtánpótlásII 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
5. forduló
Újszilvás KSE 5
BVSC-Póló 12
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Dunaújvárosi Fői 8
Kaposvár VK I. 8
Külker park - Jv: Bene Péter,
5. forduló
Hegyvidék SE 23
Kaposvár VK II. 1
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
Bókay - KSI 7
Százhalombatta 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
5. forduló
Tatabányai Vízmű 16
Vodafone Pólósul 5
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba,
5. forduló
Domino Avus 12
Vidám Vízilovak 9
Külker park - Jv: Bene Péter,
5. forduló
KESI I. 0
KSI SE 16
Kőér u. - Jv: Mikesy Árpád,
5. forduló
Kópé ÚVSE 7
Oázis SC 11
Külker park - Jv: Bene Péter,
5. forduló
KESI II. 7
Honvéd Utánp.II. 6
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Korényi Balázs,
5. forduló
BVSC-Póló 5
FTC Utánpótlás 8
Kőér u. - Jv: Mikesy Árpád,
5. forduló
Budafóka XXII. k 7
OSC VSE 9
Külker park - Jv: Hunyadi László Ákos,
5. forduló
Százhalombatta 11
Kaposvár VK II. 6
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Korényi Balázs,
5. forduló
Vidám Vízilovak 13
Dunaújvárosi Fői 10
Külker park - Jv: Hunyadi László Ákos,
5. forduló
FTC UtánpótlásII 5
Bókay - KSI 3
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kovács Soma,
5. forduló
Vodafone Pólósul 5
Honvéd Utánp. I. 7
Kőér u. - Jv: Fábry József,
FTC Utánpótlás 25/04
KESI I. 16:00
Kőér u. - Jv: Fábry József,
5. forduló
Kaposvár VK I. 6
Budafóka XXII. k 6
Külker park - Jv: Hunyadi László Ákos,
5. forduló
Honvéd Utánp.II. 7
Fehérvár Póló Sp 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kovács Soma,
5. forduló
UVSE 13
Honvéd Utánp. I. 4
Kőér u. - Jv: Fábry József,
5. forduló
OSC VSE 9
Kópé ÚVSE 4
Külker park - Jv: Hunyadi László Ákos,
 Vidék gyerek I.
 ÉK - gyerek III.
3. forduló
Gyöngyösi Alligá 2
MVLC 16
Vác - Jv: ,
Zempléni Vízilab 25/04
Váci Vízilabda S 12:00
Vác - Jv: ,
Miskolci Egyetem 25/04
Gyöngyösi Alligá 13:00
Vác - Jv: ,
MVLC 25/04
AQUA Sportegyesü 14:00
Vác - Jv: ,
Octopus 25/04
Váci Vízilabda S 15:00
Vác - Jv: ,
Kazincbarcikai D 25/04
Miskolci Egyetem 16:00
Vác - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 25/04
Octopus 17:00
Vác - Jv: ,
Kazincbarcikai D 25/04
Zempléni Vízilab 18:00
Vác - Jv: ,

Áts Bertalan: „Büszke vagyok a lányokra”

Óriásit küzdött az UVSE, de a Kirisié lett a bronzérem

Az Eger is az elődöntőben

Az Olympiakosz nyerte a női Euroligát

„Nekünk a bronzmeccs a döntő”

Euroliga: a bronzért mehet az UVSE-Centrál

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I Elődöntő I. - 1. forduló
 04/29 00:00 Szolnok - FTC
E.ON Férfi OB I 5-6. helyért - 1. forduló
 04/29 00:00 Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd
E.ON Férfi OB I 7-8. helyért - 1. forduló
 04/29 00:00 Vasas Plaket - Kaposvári VK
E.ON Férfi OB I 9-10. helyért - 1. forduló
 04/29 00:00 BVSC Wáberer - DVSE
E.ON Férfi OB I Elődöntő II. - 1. forduló
 04/29 19:00 A-HÍD OSC - ZF-Eger
Női OB I 5-6. helyért - 1. forduló
 05/01 17:00 ZF-Eger-EKF - SZNVE
Női OB I 7-8. helyért - 1. forduló
 05/01 17:30 UVSE - KÓPÉ ÚVSE

MVLSZ TV

https://youtube.com/devicesupport

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. BVSC Wáberer 0 0 0 0 0 0
 2. DVSE 0 0 0 0 0 0

ZF-Eger - RACIONET Honvéd

2015. ápr. 25. 15:30

Eger-Honvéd 3. meccs (Fehér K.)
Euroliga, négyes döntő az UVSE-Centrállal (Fotók: D.S.)
RacioNet-Honvéd-ZF-Eger
UVSE-BVSC ifjúsági bajnoki (Fotók: Dobos Sándor)
Az UVSE-Centrál a válogatottal kétkapuzott

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés