Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
11. forduló
UVSE-Hunguest H. 11
FTC 12
Hajós A. fedett - Jv: Kun György, Lázár András
Szolnok 20/12
BVSC Wáberer 16:00
Szolnoki u. - Jv: Rubos Károly, Csizmadia Zsolt
Valdor Szentes 20/12
PVSK-MECSEK F. 18:00
Szentes - Jv: Marosvári Attila dr., Molnár Péter
DVSE 20/12
RACIONET Honvéd 18:00
Debrecen - Jv: Marnitz Miklós, Pintér János
Kaposvári VK 20/12
A-HÍD OSC 19:00
Kaposvár - Jv: Marjay Zsolt, Füzesi Zsolt
 Női OB I
9. forduló
ASI DSE 2
UVSE 12
Hajós 33m-es - Jv: Vogel Gábor, Tankó Dorina
UVSE-Centrál 17
KÓPÉ ÚVSE 1
Hajós A. fedett - Jv: Dodog Szabolcs, Lázár András
 Fiú Ifjúsági
9. forduló
Rossmann SZVPS 20/12
KESI 13:30
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
 Fiú Serdülő
9. forduló
Generali SZVPS 12
KESI 12
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
 Fiú Gyermek
9. forduló
Szokodi Ac.SZVPS 12
KESI 17
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal,
 Leány Gyermek
9. forduló
ZF-Eger 12
Szentes 8
Termálfürdő-Eger - Jv: Jancsecz György,
8. forduló
Tatabányai Vízmű 24
Vidám VVSE 3
Tatabánya - Jv: Juhász Gábor,
9. forduló
Angyalföldi Spor 5
UVSE 21
Hajós 33m-es - Jv: Tankó Dorina,
8. forduló
Fehérvár Póló Sp 20/12
HVSC 14:00
Székesfehérvár - Jv: Mikesy Árpád,
Győri Vízisport 20/12
Cegléd 17:00
Győri uszoda - Jv: Juhász Gábor,
 BVLSZ Gyermek 2000
4. forduló
Vidám Vízilovak 20/12
Bókay-KSI 00:00
ELMARAD - Jv: ,
Honvéd Utánpótlá 9
KSI SE 5
Kőér u. - Jv: Bene Péter,
OSC gyermek 10
B. Sport 13
Kőér u. - Jv: Pagács Sándor,
KSI SE 8
BVSC-Póló 15
Kőér u. - Jv: Bene Péter,
B. Sport 0
Vidám Vízilovak 0
Kőér u. - Jv: Pagács Sándor,
BVSC-Póló 20/12
OSC gyermek 14:00
Kőér u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
 BVLSZ Gyermek 2003
9. forduló
Tatabányai Vízmű 7
UVSE 9
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Füzesi Zsolt,
UVSE 20/12
Kaposvár VK II. 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Füzesi Zsolt,
9. forduló
Fehérvár Póló Sp 20/12
Kaposvár VK I. 10:00
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
9. forduló
Újszilvás KSE 21
Honvéd Utánp.II. 1
Cegléd - Jv: Bors László,
9. forduló
Százhalombatta 20/12
Diadal SE 10:50
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
9. forduló
Angyalföldi Spor 20/12
Kópé ÚVSE 11:00
Cegléd - Jv: Csernus Ádám,
9. forduló
Kaposvár VK I. 20/12
Vodafone Pólósul 11:40
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
9. forduló
FTC Utánpótlás 20/12
KESI II. 12:00
Cegléd - Jv: Bors László,
9. forduló
Budafóka XXII. k 3
KESI I. 13
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
9. forduló
Kópé ÚVSE 0
FTC Utánpótlás 0
Cegléd - Jv: Csernus Ádám,
9. forduló
Oázis SC 0
Tatabányai Vízmű 0
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
9. forduló
OSC VSE 20/12
KSI SE 13:20
Százhalombatta - Jv: Tordai Gábor,
9. forduló
Angyalföldi Spor 20/12
KESI II. 14:00
Cegléd - Jv: Bors László,
9. forduló
Vidám Vízilovak 20/12
Domino Avus 14:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
9. forduló
Diadal SE 20/12
Vodafone Pólósul 14:10
Százhalombatta - Jv: Tordai Gábor,
9. forduló
Hegyvidék SE 20/12
Honvéd Utánp. I. 15:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
9. forduló
Budafóka XXII. k 20/12
OSC VSE 15:00
Százhalombatta - Jv: Tordai Gábor,
KSI SE 20/12
KESI I. 15:50
Százhalombatta - Jv: Tordai Gábor,
9. forduló
Oázis SC 20/12
Kaposvár VK II. 16:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
Honvéd Utánp. I. 20/12
Domino Avus 17:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
Bókay - KSI 20/12
Vidám Vízilovak 18:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
 Vidék ifjúsági
2. forduló
Clubul Sportiv C 8
Csabai Csirkefog 11
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj., Popovics Gergő
Váci Vízilabda S 20/12
Kalocsai Úszó és 11:00
Békéscsaba - Jv: Popovics Gergő, Kádár József ifj.
Clubul Sportiv C 4
Szentesi Vízilab 11
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj., Popovics Gergő
Csabai Csirkefog 20/12
Váci Vízilabda S 13:00
Békéscsaba - Jv: Popovics Gergő, Kádár József ifj.
Kalocsai Úszó és 20/12
Szentesi Vízilab 14:00
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj., Popovics Gergő
 Vidék gyerek IV.
1. forduló
Hódmezővásárhely 20/12
Szolnoki Vízilab 10:00
Szentes - Jv: ,
2. forduló
Szentes II 20/12
Szeged lány 10:00
Szegedi SZUE - Jv: Varga Árpád,
Gyula 13
Csabai Csirkefog 5
Szegedi SZUE - Jv: Varga Árpád,
1. forduló
Szentes Leány 20/12
Debreceni Cívis 11:00
Szentes - Jv: ,
2. forduló
Kistarcsa 20/12
Szentes II 11:40
Szegedi SZUE - Jv: Varga Árpád,
1. forduló
Clubul Sportiv C 20/12
Szegedi Vizipóló 12:00
Szentes - Jv: ,
2. forduló
Csabai Csirkefog 20/12
Szeged lány 12:30
Szegedi SZUE - Jv: Varga Árpád,
1. forduló
Debreceni Cívis 20/12
Szolnoki Vízilab 13:00
Szentes - Jv: ,
1. forduló
Clubul Sportiv C 20/12
Csabai Csirkefog 13:00
Nagyvárad - Jv: ,
2. forduló
Szegedi VPS II. 20/12
H2O TEAM MAROSVA 13:20
Szegedi SZUE - Jv: Tóth Sándor,
1. forduló
Szentes Leány 20/12
Clubul Sportiv C 14:00
Szentes - Jv: ,
1. forduló
Egri Vízilabda K 20/12
Szentesi Vízispo 14:00
Nagyvárad - Jv: ,
2. forduló
Gyula 20/12
Zempléni Vízilab 14:10
Szegedi SZUE - Jv: Tóth Sándor,
1. forduló
Szegedi Vizipóló 20/12
Hódmezővásárhely 15:00
Szentes - Jv: ,
1. forduló
Csabai Csirkefog 20/12
Csongrád Városi 15:00
Nagyvárad - Jv: ,
2. forduló
H2O TEAM MAROSVA 20/12
Kistarcsa 15:00
Szegedi SZUE - Jv: Tóth Sándor,
Zempléni Vízilab 20/12
Szegedi VPS II. 15:50
Szegedi SZUE - Jv: Tóth Sándor,
1. forduló
Szentesi Vízispo 20/12
Clubul Sportiv C 16:00
Nagyvárad - Jv: ,
Egri Vízilabda K 20/12
Csongrád Városi 17:00
Nagyvárad - Jv: ,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 11. forduló
 12/20 16:00 Szolnok - BVSC Wáberer Szolnok, Tiszaligeti
 12/20 18:00 DVSE - RACIONET Honvéd Debreceni u.
 12/20 18:00 Valdor Szentes - PVSK-MECSEK F. Szentesi Uszoda
 12/20 19:00 Kaposvári VK - A-HÍD OSC Kaposvári
E.ON Férfi OB I 12. forduló
 01/10 00:00 A-HÍD OSC - UVSE-Hunguest H. NINCS pálya
 01/10 11:00 KSI SE - ZF-Eger Komjádi Béla
 01/10 16:00 Kaposvári VK - Valdor Szentes Kaposvári
 01/10 17:00 BVSC Wáberer - RACIONET Honvéd Szőnyi úti u.

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Gergely István

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 10 10 0 0 83 30
 2. ZF-Eger 11 9 1 1 70 28
 3. A-HÍD OSC 10 9 0 1 48 27
 4. FTC 11 9 0 2 3 27
 5. RACIONET Honvéd 10 7 0 3 8 21
 6. Kaposvári VK 10 4 0 6 -2 12
 7. BVSC Wáberer 10 4 0 6 -5 12
 8. TiszavirágSzeged 11 4 0 7 -16 12
 9. DVSE 10 4 0 6 -34 12
 10. VasasPlaket 11 4 0 7 -17 12
 11. UVSE-Hunguest H. 11 3 1 7 -26 10
 12. KSI SE 11 2 1 8 -24 7
 13. PVSK-MECSEK F. 10 2 1 7 -27 7
 14. Valdor Szentes 10 0 0 10 -61 0

FTC - Szolnok

2015. jan. 10. 19:15

Elindult a játékvezetői képzés (Fotó: Dobos Sándor)
Világliga-selejtező, nők: HUN-ITA 9-11
Szentesi közönségtalálkozón a női válogatott 2014. december 15-én (Fotó: Vidovics Ferenc)
Cipősdoboz akció a női válogatottal (Fotó: Merész Márton)
Magyarország-Románia 20-10 (Fotó: Mikola Gábor)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés