Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
1. forduló
KSI SE 15
PVSK-MECSEK F. 11
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Székely Balázs, Fodor Rajmund
1. forduló
Valdor Szentes 03/05
UVSE-Hunguest H. 16:00
Szentes - Jv: Molnár Tamás dr., Németh András
 Leány Ifjúsági
9. forduló
DFVE 26
Szentes 11
Dunaújváros - Jv: Kuncz László ifj., Kovács Soma
22. forduló
ZF-Eger 9
H POLO 13
Termálfürdő-Eger - Jv: Torda Péter, Horváth József
UVSE II. 1
UVSE 0
Hajós 33m-es - Jv: Földesi Oszkár, Nóvé Gyula
ASI DSE 03/05
BVSC-PÓLÓ 16:15
Hajós 33m-es - Jv: Földesi Oszkár, Nóvé Gyula
 Leány Serdülő
22. forduló
Fehérvár Póló Sp 8
BVSC-PÓLÓ 22
Székesfehérvár - Jv: Csanádi Zsolt,
Tatabányai Vízmű 2
UVSE 13
Tatabánya - Jv: Földesi Oszkár,
9. forduló
DFVE 8
Szentes 18
Dunaújváros - Jv: Kuncz László ifj.,
22. forduló
ZF-Eger 11
H POLO 15
Termálfürdő-Eger - Jv: Horváth József,
KESI 03/05
HVSC 17:30
Kecskemét - Jv: Matajsz Márk,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
13. forduló
Octopus SE 14
Bánki VSE 12
Népliget - Jv: Füzesi Zsolt, Vogel Gábor
13. forduló
ELTE Vízilabda D 03/05
MAFC - Schönherz 17:00
Tüzér utca - Jv: Horváth Csaba, Rubos Károly
13. forduló
1427 VSE 03/05
Bánki SundayBoys 17:00
Kőér u. - Jv: Godova Gábor, Marjay Zsolt
13. forduló
Komplex Póló Sul 03/05
Vidám Vízilovak 18:00
Tüzér utca - Jv: Horváth Csaba, Rubos Károly
YBL WPC 03/05
RETR-O-SC Közhas 18:00
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt, Godova Gábor
13. forduló
MAFC-BME 03/05
BVSC Tipo-HeavyT 18:00
Komjádi - Jv: Horváth József, Gérnyi Tamás
17. forduló
Semmelweis VKS 03/05
Vidám Vízilovak 19:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
 BVLSZ Gyermek 2001
4. forduló
FTC Utánpótlás 5
UVSE 19
Népliget - Jv: Füzesi Zsolt,
Honvéd Utánpótlá 14
Oázis SC 8
Népliget - Jv: Vogel Gábor,
Vasas Sport Club 14
Százhalombatta 8
Népliget - Jv: Vogel Gábor,
Cívis Póló VSE 9
FTC Utánpótlás 12
Népliget - Jv: Füzesi Zsolt,
UVSE 19
Oázis SC 6
Népliget - Jv: Marnitz Miklós,
Százhalombatta 03/05
BVSC-Póló 15:00
Népliget - Jv: Homonnai Dániel,
Honvéd Utánpótlá 03/05
Vasas Sport Club 16:00
Népliget - Jv: Marnitz Miklós,
BVSC-Póló 03/05
Cívis Póló VSE 17:00
Népliget - Jv: Homonnai Dániel,

BL-döntő: Szolnok–Eger – miért ne?!

BL hatos döntőben az Eger!

Kikapott, így második a Szolnok

Eger, Szolnok: egy-egy pont már a mennyország

Jó évet zártak az ifik, javult a bajnokság színvonala

Nagy csatában a Szentes szerzett előnyt

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 11-12. helyért - 1. forduló
 05/03 16:00 Valdor Szentes - UVSE-Hunguest H.
Női OB I Elődöntő II. - 2. forduló
 05/04 17:30 Dunaújvárosi Fői - Hungerit Szentes
Női OB I 5-6. helyért - 2. forduló
 05/04 18:00 SZNVE - ZF-Eger-EKF
Női OB I Elődöntő I. - 1. forduló
 05/04 19:30 UVSE-Centrál - BVSC- Zugló
Női OB I 9-10. helyért - 2. forduló
 05/04 19:30 ASI DSE - KESI
Női OB I 7-8. helyért - 2. forduló
 05/04 19:45 KÓPÉ ÚVSE - UVSE
E.ON Férfi OB I 11-12. helyért - 2. forduló
 05/06 00:00 UVSE-Hunguest H. - Valdor Szentes

MVLSZ TV

Biros Péter a Barceloneta legyőzése után

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. KSI SE 1 1 0 0 4 3
 2. PVSK-MECSEK F. 1 0 0 1 -4 0

Dunaújvárosi Fői - Hungerit Szentes

2015. máj. 4. 17:30

ZF-Eger - A-HÍD OSC

2015. máj. 6. 18:15

ZF-Eger-Barceloneta 11-6 (Fotó: Fehér Kálmán, Dobos Sándor)
A-Híd-OSC-Újbuda-ZF-Eger 13-11 (Fotó: Fehér Kálmán)
Ifibajnokság, négyes döntő, 2015. április 28. (Fotók: D.S.)
Vízilabda a Külker parkban
Eger-Honvéd 3. meccs (Fehér K.)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés