Következő mérkőzések
 LEN Champions League
Preliminary round
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP (HUN) 18/04
Spandau 04 Berlin (GER) 18:00
Pro Recco (ITA) 18/04
ZF-Eger (HUN) 20:30
 Férfi OB I/B
18. forduló
KESI 2
BVSC- Zugló 16
Kecskemét - Jv: Godova Gábor, Jancsecz György
KVSE 15
Honvéd UVKSE 11
Nagykanizsa - Jv: Gérnyi Tamás, Mikesy Árpád
18. forduló
Szolnok 10
Tiszavirág SZVPS 9
Szolnoki u. - Jv: Matajsz Márk, Madarasi Gyula
Tatabányai Vízmű 18
SZTE EHÖK Sport 7
Tatabánya - Jv: Győri Attila, Hangay Zsolt
Angyalföldi Spor 8
YBL Water Polo C 14
Kőér u. - Jv: Kuncz László ifj., Kovács Soma
18. forduló
PVSK-PSN 8
Ceglédi Vasutas 9
Pécs-Abay - Jv: Csanádi Zsolt, Bene Péter
18. forduló
HVSC 13
EKF SC 15
Hmvásárhely - Jv: László Gábor, Matajsz Márk
18. forduló
MAFC 18/04
DVSE 17:30
Szőnyi út - Jv: Gérnyi Tamás, Mikesy Árpád
18. forduló
Neptun VSC 18/04
Békéscsaba 18:30
Hajós A. fedett - Jv: Bereczki Miklós, Pintér János
 Férfi OB II
7. forduló
Békéscsaba 5
HVSC 11
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal,
SZUVTE BT. 13
Szentesi Vízilab 13
Hmvásárhely - Jv: Könyves Géza,
8. forduló
Pápai SE 4
DOMINO AVU 15
Kaposvár - Jv: Horváth József,
7. forduló
Szegedi Vízilabd 17
Csongrád 9
Hmvásárhely - Jv: Könyves Géza,
8. forduló
KVSE 18/04
Fehérvár Póló II 12:00
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt,
7. forduló
Szentesi Vízilab 8
HVSC 15
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal,
7. forduló
MVLC Miskolci Ví 12
Szolnok 2 7
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila,
7. forduló
A-HÍD OSC 14
KESI 5
Székesfehérvár - Jv: Nóvé Gyula,
8. forduló
PTE ÁOK 12
Pápai SE 3
Kaposvár - Jv: Horváth József,
7. forduló
Kertészeti Egyet 14
Lamantinok 6
Miskolc, Kemény D. - Jv: Kórós Attila dr.,
7. forduló
Csongrád 13
Békéscsaba 8
Hmvásárhely - Jv: Könyves Géza,
7. forduló
Főnix 13
Fehérvár Póló I. 6
Székesfehérvár - Jv: Torda Péter,
8. forduló
Fehérvár Póló II 5
Kaposvári Vízila 14
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt,
7. forduló
GyAVC 6
EVSC 17
Miskolc, Kemény D. - Jv: Kórós Attila dr.,
7. forduló
SZUVTE BT. 5
Szegedi Vízilabd 9
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal,
7. forduló
Váci Vízilabda S 9
MTK 1888 18
Székesfehérvár - Jv: Nóvé Gyula,
8. forduló
Tatabányai Vízmű 6
PTE ÁOK 15
Kaposvár - Jv: Horváth József,
7. forduló
Lamantinok 3
Szolnok 2 8
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila,
7. forduló
Fehérvár Póló I. 10
KESI 6
Székesfehérvár - Jv: Torda Péter,
8. forduló
DOMINO AVU 22
KVSE 4
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt,
7. forduló
EVSC 5
MVLC Miskolci Ví 7
Miskolc, Kemény D. - Jv: Kórós Attila dr.,
7. forduló
MTK 1888 0
A-HÍD OSC 0
Székesfehérvár - Jv: Nóvé Gyula,
8. forduló
Kaposvári Vízila 0
Tatabányai Vízmű 0
Kaposvár - Jv: Horváth József,
7. forduló
Kertészeti Egyet 18/04
GyAVC 17:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila,
7. forduló
Főnix 18/04
Váci Vízilabda S 18:00
Székesfehérvár - Jv: Torda Péter,
 Fiú Ifjúsági
21. forduló
FTC Vízilabda Ut 14
Szentes 6
Népliget - Jv: Marjay Zsolt, Bereczki Miklós
 Fiú Serdülő
21. forduló
FTC Vízilabda Ut 7
Szentes 11
Népliget - Jv: Marjay Zsolt, Bereczki Miklós
 Fiú Gyermek
21. forduló
FTC Vízilabda Ut 14
Szentes 12
Népliget - Jv: Marjay Zsolt,
 Diapolo Ifjúsági
7. forduló
OSC Ifi 9
KSI SE 10
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella, Vogel Zsolt
Váci Vízilabda S 9
Új-Hullám SE 8
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella, Tekauer Ernő
Vasas Sport Club 13
Oázis SC 6
Szőnyi út - Jv: Vogel Zsolt, Tekauer Ernő
Váci Vízilabda S 15
JSMA 7
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella, Vogel Zsolt
Új-Hullám SE 7
Oázis SC 17
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt, Rubos Károly
Sportliget SE 5
Vasas Sport Club 24
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt, Kiss Attila
BVSC-Póló 18
OSC Ifi 7
Szőnyi út - Jv: Rubos Károly, Kiss Attila
JSMA 0
BVSC-Póló 35
Szőnyi út - Jv: Füzesi Zsolt, Rubos Károly
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
9. forduló
1427 VSE 18/04
MAFC-BME 18:00
Komjádi - Jv: Bene Péter, Bujka János
 BVLSZ Gyermek 2000
6. forduló
OSC gyermek 4
Vidám Vízilovak 3
Kondorosi úti u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
B. Sport 4
BVSC-Póló 17
Kondorosi úti u. - Jv: Tordai Gábor,
Vidám Vízilovak 5
KSI SE 18
Kondorosi úti u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
Honvéd Utánpótlá 13
B. Sport 9
Kondorosi úti u. - Jv: Tordai Gábor,
 BVLSZ Gyermek 2002
4. forduló
Vasas Sport Club 18/04
Kanizsa Vízilabd 10:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
YBL WPC 20
MVLC 7
Hajós 33m-es - Jv: Balázs Gergely,
Kanizsa Vízilabd 4
Domino Avus 16
Hajós 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
Oázis SC 9
MVLC 4
Hajós 33m-es - Jv: Balázs Gergely,
Váci Vízilabda S 18/04
Vasas Sport Club 13:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
YBL WPC 4
Százhalombatta 19
Hajós 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
Domino Avus 7
Oázis SC 11
Hajós 33m-es - Jv: Korényi Balázs,
Százhalombatta 19
Váci Vízilabda S 5
Hajós 33m-es - Jv: Korényi Balázs,
 BVLSZ Gyermek 2003
4. forduló
Kaposvár VK II. 4
Bókay - KSI 11
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
Százhalombatta 14
Fehérvár Póló Sp 8
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
FTC UtánpótlásII 15
Kaposvár VK II. 1
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
Honvéd Utánp.II. 7
Százhalombatta 10
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
FTC UtánpótlásII 19
KESI II. 1
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
Hegyvidék SE 18
Fehérvár Póló Sp 8
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
 Vidék serdülő
6. forduló
Békéscsaba 14
SzentesÜK. 2
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
DVSE 7
Szegedi Vizipóló 14
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
Békéscsaba 8
Clubul Sportiv C 12
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
Szegedi Vizipóló 12
SzentesÜK. 4
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
Clubul Sportiv C 12
DVSE 10
Szentes - Jv: Juhász Tibor,
 Vidék gyerek IV.
6. forduló
H2O TEAM MAROSVA 18/04
Zempléni Vízilab 11:00
Sátoraljaújhely - Jv: ,
Szentes II 18/04
Szegedi VPS II. 11:50
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Clubul Sportiv C 2
Csabai Csirkefog 7
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter,
6. forduló
Szeged lány 18/04
Kistarcsa 12:40
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Egri Vízilabda K 10
Szentesi Vízispo 6
Termálfürdő-Eger - Jv: , Sándor Péter
6. forduló
Zempléni Vízilab 18/04
Csabai Csirkefog 13:30
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Csabai Csirkefog 4
Csongrád Városi 9
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter,
5. forduló
Debreceni Cívis 18/04
Szegedi Vizipóló 14:00
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
Szentes II 18/04
Gyula 14:20
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Szentesi Vízispo 16
Clubul Sportiv C 4
Termálfürdő-Eger - Jv: , Sándor Péter
5. forduló
Szentes Leány 1
Szolnoki Vízilab 2
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
Szeged lány 18/04
Szegedi VPS II. 15:10
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Clubul Sportiv C 2
Hódmezővásárhely 7
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
Csabai Csirkefog 18/04
Kistarcsa 16:00
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Egri Vízilabda K 19
Csongrád Városi 6
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter,
6. forduló
H2O TEAM MAROSVA 18/04
Gyula 16:50
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Szegedi Vizipóló 5
Szentes Leány 1
Debrecen - Jv: ,
Szolnoki Vízilab 18/04
Clubul Sportiv C 18:00
Debrecen - Jv: ,
Hódmezővásárhely 18/04
Debreceni Cívis 19:00
Debrecen - Jv: ,

Szolnok–Spandau és Recco–Eger a BL-ben

UVSE-Centrál: szeretnek megfelelni a kihívásoknak

Újonccal bővült a női válogatott kerete

Elhunyt Ambrus Tamás

Aláírták a 2017-es vb-rendezés megállapodását

Közlemény az MVLSZ 2015. évi közgyűléséről

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
LEN Champions League
 04/18 18:00 Szolnoki Dózsa-Közg. - Spandau 04 (GER)
LEN Champions League
 04/18 20:30 Pro Recco (ITA) - ZF-Eger (HUN)
E.ON Férfi OB I A4-A5 - 2. forduló
 04/21 18:15 Tiszavirág Szeged - FTC
E.ON Férfi OB I A12-A13 - 2. forduló
 04/21 19:00 UVSE-Hunguest H. - KSI SE
E.ON Férfi OB I A8-A9 - 2. forduló
 04/22 18:00 DVSE - Vasas Plaket
E.ON Férfi OB I A3-A6 - 2. forduló
 04/22 18:30 RACIONET Honvéd - ZF-Eger
E.ON Férfi OB I A11-A14 - 2. forduló
 04/22 19:00 PVSK-MECSEK F. - Valdor Szentes

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Salamon Ferenc

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. KSI SE 1 1 0 0 1 3
 2. UVSE-Hunguest H. 1 0 0 1 -1 0

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP (HUN) - Spandau 04 Berlin (GER)

2015. ápr. 18. 18:00

Pro Recco (ITA) - ZF-Eger (HUN)

2015. ápr. 18. 20:30

Tiszavirág Szeged - FTC

2015. ápr. 21. 18:15

RACIONET Honvéd - ZF-Eger

2015. ápr. 22. 18:30

Az UVSE-Centrál a válogatottal kétkapuzott
A női válogatott edzése 2015. április 16-án (Fotó: Dobos Sándor)
Világliga: Magyarország-Görögország 12-11
Junior-vb sorsolás április 14-én (Fotó: Dobos Sándor)
Győrben a férfiválogatott (Fotó: Ábrahám Erika)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés