Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
5. forduló
DVSE 8
UVSE-Hunguest H. 7
Debrecen - Jv: Molnár Péter, Marosvári Attila dr.
A-HÍD OSC 5
ZF-Eger 8
Kondorosi úti u. - Jv: Fodor Rajmund, Marjay Zsolt
PVSK-MECSEK F. 11
RACIONET Honvéd 11
Pécs-Abay - Jv: Homonnai Dániel, Füzesi Zsolt
FTC 6
TiszavirágSzeged 4
Népliget - Jv: Csizmadia Zsolt, Székely Balázs
Kaposvári VK 31/10
Szolnok 19:30
Kaposvár - Jv: Lázár András, Kun György
Valdor Szentes 0
VasasPlaket 0
Szentes - Jv: Kórós Attila dr., Csanádi Zsolt
KSI SE 3
BVSC Wáberer 2
Komjádi - Jv: Rubos Károly, Dodog Szabolcs
 BVLSZ Gyermek 2002
4. forduló
Hírös Sport Nonp 37
POLO SC 6
Vác - Jv: Marnitz Miklós,
4. forduló
MVLC 1
FTC Utánpótlás 23
Budafok - Jv: Gérnyi Tamás,
4. forduló
Kópé Utánpótlás 17
B. Sport 6
Leányfalu - Jv: Kovács Soma,
4. forduló
Honvéd Utánpótlá 13
Vasas Sport Club 3
Vác - Jv: Marnitz Miklós,
4. forduló
Diadal SE 0
Tatabányai Vízmű 24
Budafok - Jv: Bors László,
4. forduló
Kaposvár Vízilab 9
Váci Vízilabda S 12
Érd - Jv: Fábry József,
4. forduló
Kanizsa Vízilabd 11
Oázis SC 15
Leányfalu - Jv: Hangay Zsolt,
4. forduló
Angyalföldi Spor 11
OSC gy 5
Vác - Jv: Birri Gabriella,
4. forduló
Balaton VK 1
Domino Avus 51
Budafok - Jv: Gérnyi Tamás,
4. forduló
Dunaújvárosi Fői 6
YBL WPC 6
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek,
4. forduló
Bókay - KSI 2
KSI SE 26
Leányfalu - Jv: Kovács Soma,
4. forduló
POLO SC 5
Százhalombatta 26
Vác - Jv: Birri Gabriella,
4. forduló
Tatabányai Vízmű 24
MVLC 1
Budafok - Jv: Bors László,
4. forduló
BVSC-Póló 19
Vidám Vízilovak 6
Érd - Jv: Fábry József,
4. forduló
B. Sport 17
Budapesti Honvéd 5
Leányfalu - Jv: Hangay Zsolt,
4. forduló
OSC gy 5
Honvéd Utánpótlá 28
Vác - Jv: Marnitz Miklós,
4. forduló
Domino Avus 32
Diadal SE 3
Budafok - Jv: Gérnyi Tamás,
4. forduló
Váci Vízilabda S 13
Dunaújvárosi Fői 6
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek,
4. forduló
Oázis SC 4
Kópé Utánpótlás 7
Leányfalu - Jv: Kovács Soma,
4. forduló
Százhalombatta 16
Angyalföldi Spor 4
Vác - Jv: Birri Gabriella,
4. forduló
Budafóka XXII. k 16
Balaton VK 8
Budafok - Jv: Bors László,
4. forduló
YBL WPC 0
BVSC-Póló 19
Érd - Jv: Fábry József,
4. forduló
Budapesti Honvéd 6
Bókay - KSI 10
Leányfalu - Jv: Hangay Zsolt,
4. forduló
Vidám Vízilovak 1
UVSE 20
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek,

Get Adobe Flash player

Egri siker, először kapott ki az új OSC

„Fontos a korrektség!”

Íme, az idei ob I/B-s válogatott névsora

E.ON ob I.: újabb bajnoki kör, újabb rangadóval

Emléktábla az állatorvos sportemberek tiszteletére

Muníció

hírek

2014. október 30. 21:44

Elkezdődött az Euro Kupa selejtezője

2014. október 29. 22:54

Magyar BL-párharc: egy meccs után "0-0"

2014. október 29. 20:42

Őrült csata és döntetlen

2014. október 29. 15:43

A-Híd-OSC-Újbuda-Szolnoki Dózsa-Közgép 11-11

2014. október 29. 10:52

Újra Úszók éjszakája, vízilabdázókkal

2014. október 28. 21:32

Nehezen, de behúzta a BVSC

2014. október 28. 15:02

Csúcstalálkozók előtt az OSC

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 5. forduló
 10/31 19:30 Valdor Szentes - VasasPlaket Szentesi Uszoda
 10/31 19:30 Kaposvári VK - Szolnok Kaposvári
E.ON Férfi OB I 6. forduló
 11/04 18:45 TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC Szegedi Sportu.
 11/05 18:00 Szolnok - UVSE-Hunguest H. Szolnok, Tiszaligeti
 11/05 18:30 VasasPlaket - DVSE Komjádi Béla
 11/05 19:00 ZF-Eger - Valdor Szentes Bitskey Aladár
 11/05 19:00 RACIONET Honvéd - Kaposvári VK Kőér utcai u.
 11/05 20:00 BVSC Wáberer - PVSK-MECSEK F. Szőnyi úti u.

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Becsey Péter

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. A-HÍD OSC 5 4 0 1 17 12
 2. Szolnok 4 4 0 0 32 12
 3. FTC 5 4 0 1 3 12
 4. ZF-Eger 5 3 1 1 10 10
 5. Kaposvári VK 4 3 0 1 2 9
 6. KSI SE 5 2 1 2 0 7
 7. RACIONET Honvéd 5 2 1 2 4 7
 8. BVSC Wáberer 5 2 0 3 -1 6
 9. TiszavirágSzeged 5 2 0 3 -5 6
 10. DVSE 5 2 0 3 -11 6
 11. PVSK-MECSEK F. 5 1 2 2 -5 5
 12. VasasPlaket 4 1 0 3 -19 3
 13. UVSE-Hunguest H. 5 0 1 4 -12 1
 14. Valdor Szentes 4 0 0 4 -15 0

A-HÍD OSC - ZF-Eger

2014. okt. 31. 18:30

TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC

2014. nov. 4. 18:45

VasasPlaket - ZF-Eger

2014. nov. 14. 17:30

Márványtábla-avatás az Állatorvos-tudományi Egyetemen
A-Híd-OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa-Közgép 11-11 (Fotók: Dobos Sándor)
A női válogatott első keretedzése (2014. október 27., Fotó: Csonka Tamás)
BVSC-Wáberer Hungária Zugló–Dunaújvárosi Főiskola
Épül az új győri uszoda

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés