Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
20. forduló
ZF-Eger 27/02
Vasas Plaket 18:55
Eger-Bitskey - Jv: Petik András, Homonnai Dániel
KSI SE 28/02
A-HÍD OSC 11:00
Komjádi - Jv: Molnár Tamás dr., Kovács Cs. Tamás
Szolnok 28/02
DVSE 16:00
Szolnoki u. - Jv: Székely Balázs, Tankó Dorina
BVSC Wáberer 28/02
Kaposvári VK 17:00
Szőnyi út - Jv: Marjay Zsolt, Németh András
FTC 28/02
PVSK-MECSEK F. 18:00
Népliget - Jv: Kun György, Fodor Rajmund
RACIONET Honvéd 28/02
UVSE-Hunguest H. 18:00
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Füzesi Zsolt
Tiszavirág Szeged 28/02
Valdor Szentes 18:00
Szegedi Sportu. - Jv: Marosvári Attila dr., Csanádi Zsolt
 Női OB I
6. forduló
ZF-Eger-EKF 27/02
UVSE-Centrál 17:00
Eger-Bitskey - Jv: Németh András, Marjay Zsolt
SZNVE 28/02
Hungerit Szentes 10:00
Szegedi SZUE - Jv: Birri Gabriella, Vogel Gábor
5. forduló
ASI DSE 28/02
UVSE 12:30
Hajós 33m-es - Jv: Veilandics Zoltán, Rubos Károly
6. forduló
Dunaújvárosi Fői 28/02
BVSC- Zugló 17:00
Dunaújváros - Jv: Mucskai Péter, Kovács Cs. Tamás
5. forduló
KÓPÉ ÚVSE 28/02
KESI 17:45
Hajós 33m-es - Jv: Jancsecz György, Veilandics Zoltán
 Férfi OB I/B
12. forduló
UVSE 28/02
KESI 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Rubos Károly, Veilandics Zoltán
Ceglédi Vasutas 28/02
BVSC- Zugló 11:00
Cegléd - Jv: Tordai Gábor, Hangay Zsolt
DVSE 28/02
Honvéd UVKSE 11:30
Debrecen - Jv: Madarasi Attila, Madarasi Gyula
PVSK-PSN 28/02
MVLC Miskolci Ví 12:00
Pécs-Abay - Jv: Kovács Soma, Kórós Attila dr.
KVSE 28/02
MAFC 12:00
Nagykanizsa - Jv: Csizmadia Zsolt, Kuncz László ifj.
12. forduló
SZTE EHÖK Sport 28/02
Szolnok 15:30
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
Tatabányai Vízmű 28/02
Angyalföldi Spor 16:00
Tatabánya - Jv: Bereczki Miklós, Birri Gabriella
EKF SC 28/02
Békéscsaba 17:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
Neptun VSC 28/02
HVSC 18:30
Hajós A. fedett - Jv: Csizmadia Zsolt, Kovács Soma
YBL Water Polo C 28/02
Tiszavirág SZVPS 19:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Vogel Gábor, Godova Gábor
 Férfi OB II
5. forduló
Szolnok 2 28/02
Lamantinok 13:00
Cegléd - Jv: Tordai Gábor,
MVLC Miskolci Ví 28/02
EVSC 14:15
Cegléd - Jv: Hangay Zsolt,
GyAVC 28/02
Kertészeti Egyet 15:30
Cegléd - Jv: Tordai Gábor,
EVSC 28/02
Szolnok 2 16:45
Cegléd - Jv: Hangay Zsolt,
Kertészeti Egyet 28/02
MVLC Miskolci Ví 18:00
Cegléd - Jv: Tordai Gábor,
Lamantinok 28/02
GyAVC 19:15
Cegléd - Jv: Hangay Zsolt,
 Leány Gyermek
4. forduló
ZF-Eger 28/02
Fehérvár Póló Sp 15:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Marnitz Miklós,
H POLO 28/02
Szentes 16:30
Hajós 33m-es - Jv: Jancsecz György, Veilandics Zoltán
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
3. forduló
Komplex Póló Sul 28/02
MAFC - Schönherz 13:15
Tüzér utca - Jv: Győri Attila, Gérnyi Tamás
 BVLSZ Gyermek 2002
1. forduló
KSI SE 28/02
FTC Utánpótlás 09:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kiss Attila,
BVSC-Póló 28/02
Honvéd Utánpótlá 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
B. Sport 28/02
Balaton VK 10:00
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
Bókay - KSI 28/02
Diadal SE 11:00
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Oázis SC 28/02
MVLC 11:00
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
UVSE 28/02
Hírös Sport Nonp 11:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kiss Attila,
1. forduló
Angyalföldi Spor 28/02
Kaposvár Vízilab 11:00
Szőnyi út - Jv: Bene Péter,
1. forduló
Tatabányai Vízmű 28/02
BVSC-Póló 12:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Budafóka XXII. k 28/02
B. Sport 12:00
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
Budapesti Honvéd 28/02
POLO SC 12:00
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
1. forduló
Váci Vízilabda S 28/02
Vasas Sport Club 12:00
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
KSI SE 28/02
Kópé Utánpótlás 13:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
Kaposvár Vízilab 28/02
Vidám Vízilovak 13:00
Szőnyi út - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
OSC gy 28/02
Dunaújvárosi Fői 13:00
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
Kanizsa Vízilabd 28/02
Domino Avus 13:00
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
FTC Utánpótlás 28/02
Hírös Sport Nonp 14:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
1. forduló
Balaton VK 28/02
Angyalföldi Spor 14:00
Szőnyi út - Jv: Irmes Máté Benedek,
1. forduló
POLO SC 28/02
Bókay - KSI 14:00
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
1. forduló
YBL WPC 28/02
Százhalombatta 14:00
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
Honvéd Utánpótlá 28/02
UVSE 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
Vidám Vízilovak 28/02
Budafóka XXII. k 15:00
Szőnyi út - Jv: Pagács Sándor,
1. forduló
Diadal SE 28/02
OSC gy 15:00
Kőér u. - Jv: Gérnyi Tamás,
1. forduló
Domino Avus 28/02
Váci Vízilabda S 15:00
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
Dunaújvárosi Fői 28/02
Budapesti Honvéd 16:00
Kőér u. - Jv: Gérnyi Tamás,
1. forduló
Oázis SC 28/02
Kanizsa Vízilabd 16:00
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
Kópé Utánpótlás 28/02
Tatabányai Vízmű 16:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly,
1. forduló
MVLC 28/02
Százhalombatta 17:00
Vác - Jv: Homonnai Dániel,
Vasas Sport Club 28/02
YBL WPC 18:00
Vác - Jv: Mikesy Árpád,
 Vidék gyerek I.
4. forduló
Szolnoki Vízilab 28/02
Hódmezővásárhely 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Csabai Csirkefog 28/02
Oradea 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Hódmezővásárhely 28/02
Oradea 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Szolnoki Vízilab 28/02
Csabai Csirkefog 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
 ÉK - gyerek III.
1. forduló
Miskolci Egyetem 28/02
MVLC 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Zempléni Vízilab 28/02
MVLC 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 28/02
Zempléni Vízilab 10:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Kazincbarcikai D 28/02
Octopus 11:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 28/02
Gyöngyösi Alligá 12:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Váci Vízilabda S 28/02
Kazincbarcikai D 13:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Octopus 28/02
Miskolci Egyetem 14:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,
Gyöngyösi Alligá 28/02
Váci Vízilabda S 15:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: ,

Kettős egri meccs vezeti fel a hétvégi fordulót

Úszóünnep Kecskeméten vízilabdázókkal

Nyerj utat Bakuba, az Európa Játékokra!

OSC-siker a Szeged ellen, Brguljan-csodagóllal

Szolnok, Eger, FTC, BVSC: három pont

Tájékoztató a TAO-pályázatok elbírálásáról

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Női OB I A1-A6 - 6. forduló
 02/27 17:00 ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál Bitskey Aladár
E.ON Férfi OB I 20. forduló
 02/27 18:55 ZF-Eger - Vasas Plaket Bitskey Aladár
Női OB I A1-A6 - 6. forduló
 02/28 10:00 SZNVE - Hungerit Szentes Szegedi Ligetfürdő
E.ON Férfi OB I 20. forduló
 02/28 11:00 KSI SE - A-HÍD OSC Komjádi Béla
Női OB I A7-A10 - 5. forduló
 02/28 12:30 ASI DSE - UVSE Hajós Alfréd
E.ON Férfi OB I 20. forduló
 02/28 16:00 Szolnok - DVSE Szolnok, Tiszaligeti
 02/28 17:00 BVSC Wáberer - Kaposvári VK Szőnyi úti u.

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Nagy Tímea, Varga Csenge

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 19 18 1 0 155 55
 2. A-HÍD OSC 19 17 0 2 85 51
 3. ZF-Eger 19 15 2 2 124 47
 4. FTC 19 12 2 5 4 38
 5. RACIONET Honvéd 18 11 2 5 30 35
 6. BVSC Wáberer 19 10 0 9 -4 30
 7. Tiszavirág Szeged 19 9 1 9 -10 28
 8. Vasas Plaket 19 7 1 11 -24 22
 9. DVSE 18 6 0 12 -60 18
 10. Kaposvári VK 18 6 0 12 -36 18
 11. KSI SE 19 4 2 13 -52 14
 12. PVSK-MECSEK F. 19 4 1 14 -62 13
 13. UVSE-Hunguest H. 18 3 2 13 -64 11
 14. Valdor Szentes 19 2 0 17 -86 6

ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál

2015. febr. 27. 17:00

ZF-Eger - Vasas Plaket

2015. febr. 27. 18:55

ZF-Eger (HUN) - VK RADNICKI Kragujevac (SRB)

2015. márc. 4. 18:45

Galatasaray SK Istanbul (TUR) - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP (HUN)

2015. márc. 4. 20:00

Képek a férfibajnokság 19. fordulójából
Női világliga-selejtező, Kecskemét: HUN-RUS 13-12
Női válogatott, edzés, 2015. 02. 23. (Fotó: D.S.)
Az Univernél járt a női válogatott (Fotók: Dobos Sándor)
ZF-Eger-A-Híd-OSC-Újbuda 4-5 (Fotók: Fehér Kálmán)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés