Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági
6. forduló
ZF-Eger 02/11
DVSE 10:00
Eger-Bitskey - Jv: Petik András, Mucskai Péter
4. forduló
Szegedi Vizipóló 02/11
HVSC 11:15
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
6. forduló
Vasas Sport Club 02/11
UVSE 12:30
Komjádi - Jv: Marjay Zsolt, Kun György
FTC Vízilabda Ut 02/11
BVSC- Zugló 12:30
Népliget - Jv: Székely Balázs, Molnár Péter
4. forduló
A-Híd OSC 02/11
Kaposvári Vízila 12:30
Kondorosi úti u. - Jv: Vojvoda István, Csanádi Zsolt
HKPS 02/11
Fehérvár Póló Sp 12:30
Kőér u. - Jv: Tordai Gábor, Kórós Attila dr.
6. forduló
KSI SE 02/11
Pécsi Sport Nonp 12:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Homonnai Dániel, Bors László
Szentes 02/11
Tatabányai Vízmű 13:30
Szentes - Jv: Molnár Tamás dr., Tóth Sándor
4. forduló
KESI 02/11
MVLC 15:00
Kecskemét - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
6. forduló
DOMINOAVUS 02/11
Budapesti Honvéd 16:30
Szombathely - Jv: Mikesy Árpád, Hangay Zsolt
 Fiú Serdülő
6. forduló
KSI SE 02/11
Pécsi Sport Nonp 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Homonnai Dániel, Bors László
Vasas Sport Club 02/11
UVSE 10:00
Komjádi - Jv: Marjay Zsolt, Kun György
FTC Vízilabda Ut 02/11
BVSC- Zugló 10:00
Népliget - Jv: Székely Balázs, Molnár Péter
Szentes 02/11
Tatabányai Vízmű 11:00
Szentes - Jv: Molnár Tamás dr., Tóth Sándor
4. forduló
A-Híd OSC 02/11
Kaposvári Vízila 11:15
Kondorosi úti u. - Jv: Vojvoda István, Csanádi Zsolt
HKPS 02/11
Fehérvár Póló Sp 11:15
Kőér u. - Jv: Tordai Gábor, Kórós Attila dr.
4. forduló
Szegedi Vizipóló 02/11
HVSC 12:30
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
6. forduló
ZF-Eger 02/11
DVSE 12:30
Eger-Bitskey - Jv: Petik András, Mucskai Péter
4. forduló
MTK 1888 Vízilab 02/11
Csongrád Városi 12:45
Leányfalu - Jv: Birri Gabriella, Csizmadia Zsolt
KESI 02/11
MVLC 13:45
Kecskemét - Jv: Marnitz Miklós, Bene Péter
6. forduló
Aligátor Vízilab 02/11
RACIONET HONVÉD 14:00
Szombathely - Jv: Mikesy Árpád, Hangay Zsolt
4. forduló
Ceglédi Vasutas 02/11
Csabai Csirkefog 14:15
Cegléd - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Hajas Roland Krisztián
 Fiú Gyermek
4. forduló
KOMÁROMI VÍZIPÓL 02/11
UVSE II. 10:00
Tatabánya - Jv: Kuncz László ifj.,
Oázis Sport Club 02/11
Kaposvári Vízila 10:00
Kondorosi úti u. - Jv: Vojvoda István,
HKPS 02/11
Fehérvár Póló Sp 10:00
Kőér u. - Jv: Tordai Gábor,
4. forduló
Szegedi Vizipóló 02/11
HVSC 10:00
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal,
Váci Vízilabda S 02/11
Szolnok 10:30
Vác - Jv: Kiss Attila,
6. forduló
KSI SE 02/11
Pécsi Sport Nonp 11:15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Homonnai Dániel,
Vasas Sport Club 02/11
UVSE 11:15
Komjádi - Jv: Kun György, Marjay Zsolt
ZF-Eger 02/11
DVSE 11:15
Eger-Bitskey - Jv: Petik András,
FTC Vízilabda Ut 02/11
BVSC-PÓLÓ 11:15
Népliget - Jv: Székely Balázs,
4. forduló
MTK 1888 Vízilab 02/11
Csongrád Városi 11:30
Leányfalu - Jv: Csizmadia Zsolt,
6. forduló
Szentes 02/11
Tatabányai Vízmű 12:15
Szentes - Jv: Molnár Tamás dr.,
4. forduló
KESI 02/11
MVLC Miskolci Ví 12:30
Kecskemét - Jv: Marnitz Miklós,
4. forduló
Százhalombattai 02/11
KVSE 13:00
Százhalombatta - Jv: Füzesi Zsolt,
4. forduló
Ceglédi Vasutas 02/11
Csabai Csirkefog 13:00
Cegléd - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr.,
4. forduló
YBL Water Polo C 02/11
Balaton VK 14:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Jancsecz György,
6. forduló
Aligátor Vízilab 02/11
RACIONET HONVÉD 15:15
Szombathely - Jv: Mikesy Árpád,
 Leány Ifjúsági
4. forduló
BVSC-PÓLÓ 02/11
UVSE 10:00
Szőnyi út - Jv: Győri Attila, Nóvé Gyula
KESI 02/11
Szentes 11:15
Kecskemét - Jv: Bene Péter, Marnitz Miklós
H POLO 02/11
DFVE 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Homonnai Dániel, Bors László
ZF-Eger 02/11
ASI DSE 15:15
Eger-Bitskey - Jv: Petik András, Mucskai Péter
 Leány Serdülő
4. forduló
KESI 02/11
Szentes 10:00
Kecskemét - Jv: Bene Péter,
BVSC-PÓLÓ 02/11
UVSE 11:15
Szőnyi út - Jv: Győri Attila,
H POLO 02/11
DFVE 13:45
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bors László,
ZF-Eger 02/11
Fehérvár Póló Sp 14:00
Eger-Bitskey - Jv: Mucskai Péter,
HVSC 02/11
Tatabányai Vízmű 16:15
Hmvásárhely - Jv: László Gábor,
 Leány Gyermek
2. forduló
HVSC 02/11
Tatabányai Vízmű 15:00
Hmvásárhely - Jv: László Gábor,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
7. forduló
Faterpóló VSE 02/11
Bánki SundayBoys 10:00
Tüzér utca - Jv: Füzesi Zsolt,
Octopus SE 02/11
MAFC - Schönherz 14:00
Népliget - Jv: Székely Balázs, Molnár Péter
Sportliget SE 02/11
OSC felnőtt 16:00
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt, Birri Gabriella
7. forduló
RETR-O-SC Közhas 02/11
YBL WPC 16:00
Tüzér utca - Jv: Dodog Szabolcs,
ELTE Vízilabda D 02/11
Vidám Vízilovak 17:00
Tüzér utca - Jv: Dodog Szabolcs, Csizmadia Zsolt
Oázis SC 02/11
BVSC Tipo-HeavyT 17:00
Hajós A. fedett - Jv: Győri Attila, Gérnyi Tamás
7. forduló
1427 VSE 02/11
HETE 17:00
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt, Birri Gabriella
Budaörsi UVVSE 02/11
Semmelweis VKS 18:00
Tüzér utca - Jv: , Csizmadia Zsolt
7. forduló
Bókay-KSI 02/11
Bánki VSE 18:00
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt, Birri Gabriella
Komplex Póló Sul 02/11
MAFC-BME 19:00
Tüzér utca - Jv: Dodog Szabolcs,
 BVLSZ Gyermek 2002
2. forduló
OSC gy 02/11
Százhalombatta 14:00
Kondorosi úti u. - Jv: Vojvoda István,
Vasas Sport Club 02/11
Hírös Sport Nonp 15:00
Kondorosi úti u. - Jv: Csanádi Zsolt,
Honvéd Utánpótlá 02/11
POLO SC 16:00
Kondorosi úti u. - Jv: Horváth József,
Százhalombatta 02/11
Vasas Sport Club 17:00
Kondorosi úti u. - Jv: Fábry József,
Hírös Sport Nonp 02/11
Honvéd Utánpótlá 18:00
Kondorosi úti u. - Jv: Horváth József,
POLO SC 02/11
Angyalföldi Spor 19:00
Kondorosi úti u. - Jv: Fábry József,
 BVLSZ Gyermek 2003
3. forduló
Tatabányai Vízmű 8
Honvéd Utánp. I. 6
Tatabánya - Jv: Mikesy Árpád,

Get Adobe Flash player

Női vízilabda: legyen egységesség!

Erre büszke lehet a Kaposvár!

Egri siker, először kapott ki az új OSC

„Fontos a korrektség!”

Íme, az idei ob I/B-s válogatott névsora

E.ON ob I.: újabb bajnoki kör, újabb rangadóval

hírek

2014. október 30. 21:44

Elkezdődött az Euro Kupa selejtezője

2014. október 30. 14:49

Emléktábla az állatorvos sportemberek tiszteletére

2014. október 30. 12:54

Muníció

2014. október 29. 22:54

Magyar BL-párharc: egy meccs után "0-0"

2014. október 29. 20:42

Őrült csata és döntetlen

2014. október 29. 15:43

A-Híd-OSC-Újbuda-Szolnoki Dózsa-Közgép 11-11

2014. október 29. 10:52

Újra Úszók éjszakája, vízilabdázókkal

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 6. forduló
 11/04 18:45 TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC Szegedi Sportu.
 11/05 18:00 Szolnok - UVSE-Hunguest H. Szolnok, Tiszaligeti
 11/05 18:30 VasasPlaket - DVSE Komjádi Béla
 11/05 19:00 ZF-Eger - Valdor Szentes Bitskey Aladár
 11/05 19:00 RACIONET Honvéd - Kaposvári VK Kőér utcai u.
 11/05 20:00 BVSC Wáberer - PVSK-MECSEK F. Szőnyi úti u.
 11/05 20:00 KSI SE - FTC Komjádi Béla
Női OB I 9. forduló
 11/07 18:15 Dunaújvárosi Fői - KESI Dunaújváros,

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Becsey Péter

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 5 5 0 0 33 15
 2. A-HÍD OSC 5 4 0 1 17 12
 3. FTC 5 4 0 1 2 12
 4. ZF-Eger 5 3 1 1 10 10
 5. Kaposvári VK 5 3 0 2 1 9
 6. RACIONET Honvéd 5 3 0 2 5 9
 7. BVSC Wáberer 5 3 0 2 6 9
 8. TiszavirágSzeged 5 2 0 3 -4 6
 9. DVSE 5 2 0 3 -11 6
 10. VasasPlaket 5 2 0 3 -11 6
 11. PVSK-MECSEK F. 5 1 1 3 -6 4
 12. KSI SE 5 1 1 3 -7 4
 13. UVSE-Hunguest H. 5 0 1 4 -12 1
 14. Valdor Szentes 5 0 0 5 -23 0

TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC

2014. nov. 4. 18:45

VasasPlaket - ZF-Eger

2014. nov. 14. 17:30

Márványtábla-avatás az Állatorvos-tudományi Egyetemen
A-Híd-OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa-Közgép 11-11 (Fotók: Dobos Sándor)
A női válogatott első keretedzése (2014. október 27., Fotó: Csonka Tamás)
BVSC-Wáberer Hungária Zugló–Dunaújvárosi Főiskola
Épül az új győri uszoda

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés