Következő mérkőzések
 Női OB I
7. forduló
ASI DSE 29/11
KÓPÉ ÚVSE 13:45
Szőnyi út - Jv: Mikesy Árpád, Jancsecz György
BVSC- Zugló 29/11
KESI 17:00
Szőnyi út - Jv: Mikesy Árpád, Jancsecz György
SZNVE 29/11
UVSE 18:00
Szegedi SZUE - Jv: Csanádi Zsolt, Vojvoda István
UVSE-Centrál 29/11
ZF-Eger-EKF 18:00
Hajós A. fedett - Jv: Füzesi Zsolt, Horváth Csaba
 Férfi OB I/B
7. forduló
Békéscsaba 29/11
Angyalföldi Spor 11:00
Békéscsaba - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
Szegedi Vizipóló 29/11
HVSC 11:00
Szegedi Sportu. - Jv: Vojvoda István, Csanádi Zsolt
EKF SC 29/11
SZTE EHÖK Sport 11:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Németh András, Vogel Gábor
7. forduló
BVSC- Zugló 29/11
KVSE 11:00
Szőnyi út - Jv: Mikesy Árpád, Jancsecz György
DVSE 29/11
Ceglédi Vasutas 11:00
Debrecen - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
7. forduló
Szolnok 29/11
Neptun VSC 11:30
Szolnoki u. - Jv: Petik András, Rubos Károly
7. forduló
Honvéd UVKSE 29/11
MVLC Miskolci Ví 11:30
Kőér u. - Jv: Szilágyi Kristóf, Bujka János
UVSE 29/11
PVSK-PSN 15:30
Hajós A. fedett - Jv: Birri Gabriella, Bujka János
KESI 29/11
MAFC 17:30
Kecskemét - Jv: Tóth Sándor, Lehmann István
7. forduló
YBL Water Polo C 29/11
Tatabányai Vízmű 19:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Bors László, Fábry József
 Férfi OB II
4. forduló
Fehérvár Póló II 7
Tatabányai Vízmű 9
Pápa - Jv: Nóvé Gyula,
4. forduló
Fehérvár Póló I. 29/11
A-HÍD OSC 11:00
Kondorosi úti u. - Jv: Füzesi Zsolt,
4. forduló
DOMINO AVU 29/11
Kaposvári Vízila 11:00
Pápa - Jv: Kuncz László ifj.,
4. forduló
MVLC Miskolci Ví 29/11
Lamantinok 11:00
Gyöngyös - Jv: Homonnai Dániel,
4. forduló
KESI 29/11
Váci Vízilabda S 12:00
Kondorosi úti u. - Jv: Horváth Csaba,
4. forduló
KVSE 29/11
Pápai SE 12:00
Pápa - Jv: Nóvé Gyula,
4. forduló
GyAVC 29/11
Szolnok 2 12:00
Gyöngyös - Jv: Marjay Zsolt,
4. forduló
Szegedi Vízilabd 29/11
HVSC 12:30
Békéscsaba - Jv: Pásztor Antal,
4. forduló
MTK 1888 29/11
Főnix 13:00
Kondorosi úti u. - Jv: Füzesi Zsolt,
4. forduló
Kaposvári Vízila 29/11
PTE ÁOK 13:00
Pápa - Jv: Kuncz László ifj.,
4. forduló
Kertészeti Egyet 29/11
EVSC 13:00
Gyöngyös - Jv: Homonnai Dániel,
4. forduló
SZUVTE BT. 29/11
Csongrád 13:30
Békéscsaba - Jv: László Gábor,
4. forduló
A-HÍD OSC 29/11
KESI 14:00
Kondorosi úti u. - Jv: Horváth Csaba,
4. forduló
Pápai SE 29/11
Fehérvár Póló II 14:00
Pápa - Jv: Nóvé Gyula,
4. forduló
Szolnok 2 29/11
MVLC Miskolci Ví 14:00
Gyöngyös - Jv: Marjay Zsolt,
4. forduló
HVSC 29/11
Békéscsaba 14:30
Békéscsaba - Jv: Pásztor Antal,
4. forduló
Főnix 29/11
Fehérvár Póló I. 15:00
Kondorosi úti u. - Jv: Füzesi Zsolt,
4. forduló
Tatabányai Vízmű 29/11
DOMINO AVU 15:00
Pápa - Jv: Kuncz László ifj.,
4. forduló
Lamantinok 29/11
Kertészeti Egyet 15:00
Gyöngyös - Jv: Homonnai Dániel,
4. forduló
Szentesi Vízilab 29/11
SZUVTE BT. 15:30
Békéscsaba - Jv: Béládi Csaba,
4. forduló
Váci Vízilabda S 29/11
MTK 1888 16:00
Kondorosi úti u. - Jv: Horváth Csaba,
4. forduló
PTE ÁOK 29/11
KVSE 16:00
Pápa - Jv: Nóvé Gyula,
4. forduló
EVSC 29/11
GyAVC 16:00
Gyöngyös - Jv: Marjay Zsolt,
4. forduló
Csongrád 29/11
Szegedi Vízilabd 16:30
Békéscsaba - Jv: László Gábor,
Békéscsaba 29/11
Szentesi Vízilab 17:30
Békéscsaba - Jv: Pásztor Antal, Béládi Csaba
 Leány Gyermek
6. forduló
Cegléd 3
Vidám VVSE 1
Cegléd - Jv: Szénászky Zsolt,
Győri Vízisport 29/11
HVSC 11:30
Győri uszoda - Jv: Győri Attila,
Tatabányai Vízmű 29/11
Fehérvár Póló Sp 11:30
Tatabánya - Jv: Birri Gabriella,
7. forduló
Angyalföldi Spor 29/11
H POLO 12:30
Szőnyi út - Jv: Jancsecz György,
BVSC-PÓLÓ 29/11
KESI 15:15
Szőnyi út - Jv: Mikesy Árpád,
SZNVE 29/11
UVSE 16:15
Szegedi SZUE - Jv: Vojvoda István,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Női OB I 7. forduló
 11/29 13:45 ASI DSE - KÓPÉ ÚVSE Szőnyi úti u.
 11/29 17:00 BVSC- Zugló - KESI Szőnyi úti u.
 11/29 18:00 UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF Hajós Alfréd
 11/29 18:00 SZNVE - UVSE Szegedi Ligetfürdő
Női OB I 9. forduló
 12/02 18:30 SZNVE - BVSC- Zugló Szegedi Ligetfürdő
Női OB I 7. forduló
 12/02 19:00 Dunaújvárosi Fői - Hungerit Dunaújváros,
Női OB I 8. forduló
 12/10 00:00 KÓPÉ ÚVSE - Dunaújvárosi Fői Hajós Alfréd
 12/10 19:00 ZF-Eger-EKF - SZNVE Bitskey Aladár

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Gangl Edina

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 9 9 0 0 69 27
 2. A-HÍD OSC 9 8 0 1 47 24
 3. FTC 9 8 0 1 11 24
 4. ZF-Eger 9 7 1 1 52 22
 5. RACIONET Honvéd 9 6 0 3 3 18
 6. Kaposvári VK 9 4 0 5 -1 12
 7. TiszavirágSzeged 9 4 0 5 -6 12
 8. BVSC Wáberer 9 3 0 6 -6 9
 9. VasasPlaket 9 3 0 6 -22 9
 10. DVSE 9 3 0 6 -35 9
 11. KSI SE 9 2 1 6 -13 7
 12. UVSE-Hunguest H. 9 2 1 6 -26 7
 13. PVSK-MECSEK F. 9 2 1 6 -13 7
 14. Valdor Szentes 9 0 0 9 -60 0

RACIONET Honvéd - A-HÍD OSC

2014. dec. 5. 17:45

ZF-Eger - Szolnoki Dózsa

2014. dec. 5. 19:35

-

2014. dec. 7. 17:10

-

2014. dec. 7. 19:00

ZF-Eger - FTC

2014. dec. 13. 18:15

RacioNet-Honvéd-Szolnoki Dózsa-Közgép 5-14 (Fotó: Csonka Tamás)
Világliga-selejtező: Magyarország-Szlovákia 13-6 (Fotó: Nagy Anita)
Legendák a vízben, debreceni gála (Fotók: MTI/waterpolo.hu)
UVSE-Hunguest Hotels-RacioNet-Honvéd 6-11 (Fotó: Csonka Tamás)
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló-Hungerit-Szentes 14-16 (Fotó: Csonka Tamás)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés