Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
11. forduló
UVSE-Hunguest H. 11
FTC 12
Hajós A. fedett - Jv: Kun György, Lázár András
Szolnok 11
BVSC Wáberer 6
Szolnoki u. - Jv: Rubos Károly, Csizmadia Zsolt
Valdor Szentes 11
PVSK-MECSEK F. 10
Szentes - Jv: Marosvári Attila dr., Molnár Péter
DVSE 4
RACIONET Honvéd 13
Debrecen - Jv: Marnitz Miklós, Pintér János
Kaposvári VK 8
A-HÍD OSC 12
Kaposvár - Jv: Marjay Zsolt, Füzesi Zsolt
 Női OB I
9. forduló
ASI DSE 2
UVSE 12
Hajós 33m-es - Jv: Vogel Gábor, Tankó Dorina
UVSE-Centrál 31
KÓPÉ ÚVSE 1
Hajós A. fedett - Jv: Dodog Szabolcs, Lázár András
 Fiú Ifjúsági
9. forduló
Rossmann SZVPS 31
KESI 5
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
 Fiú Serdülő
9. forduló
Generali SZVPS 14
KESI 15
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
 Fiú Gyermek
9. forduló
Szokodi Ac.SZVPS 12
KESI 17
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal,
 Leány Gyermek
9. forduló
ZF-Eger 12
Szentes 8
Termálfürdő-Eger - Jv: Jancsecz György,
8. forduló
Tatabányai Vízmű 24
Vidám VVSE 3
Tatabánya - Jv: Juhász Gábor,
9. forduló
Angyalföldi Spor 5
UVSE 21
Hajós 33m-es - Jv: Tankó Dorina,
8. forduló
Fehérvár Póló Sp 23
HVSC 5
Székesfehérvár - Jv: Mikesy Árpád,
Győri Vízisport 23
Cegléd 12
Győri uszoda - Jv: Juhász Gábor,
 BVLSZ Gyermek 2000
4. forduló
Vidám Vízilovak 20/12
Bókay-KSI 00:00
ELMARAD - Jv: ,
Honvéd Utánpótlá 9
KSI SE 5
Kőér u. - Jv: Bene Péter,
OSC gyermek 10
B. Sport 13
Kőér u. - Jv: Pagács Sándor,
KSI SE 8
BVSC-Póló 15
Kőér u. - Jv: Bene Péter,
B. Sport 16
Vidám Vízilovak 6
Kőér u. - Jv: Pagács Sándor,
BVSC-Póló 17
OSC gyermek 9
Kőér u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
 BVLSZ Gyermek 2003
9. forduló
Tatabányai Vízmű 7
UVSE 9
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Füzesi Zsolt,
9. forduló
Újszilvás KSE 21
Honvéd Utánp.II. 1
Cegléd - Jv: Bors László,
9. forduló
UVSE 20/12
Kaposvár VK II. 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Füzesi Zsolt,
9. forduló
Fehérvár Póló Sp 5
Kaposvár VK I. 7
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
Százhalombatta 12
Diadal SE 7
Százhalombatta - Jv: ,
9. forduló
Angyalföldi Spor 1
Kópé ÚVSE 14
Cegléd - Jv: Csernus Ádám,
9. forduló
Kaposvár VK I. 3
Vodafone Pólósul 12
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
9. forduló
FTC Utánpótlás 30
KESI II. 0
Cegléd - Jv: Bors László,
9. forduló
Budafóka XXII. k 3
KESI I. 13
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
9. forduló
Kópé ÚVSE 3
FTC Utánpótlás 17
Cegléd - Jv: Csernus Ádám,
9. forduló
Oázis SC 2
Tatabányai Vízmű 9
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
9. forduló
OSC VSE 4
KSI SE 24
Százhalombatta - Jv: Tordai Gábor,
9. forduló
Angyalföldi Spor 1
KESI II. 4
Cegléd - Jv: Bors László,
9. forduló
Vidám Vízilovak 10
Domino Avus 9
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
9. forduló
Diadal SE 4
Vodafone Pólósul 15
Százhalombatta - Jv: Tordai Gábor,
9. forduló
Hegyvidék SE 3
Honvéd Utánp. I. 16
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Hangay Zsolt,
9. forduló
Budafóka XXII. k 8
OSC VSE 14
Százhalombatta - Jv: Tordai Gábor,
KSI SE 15
KESI I. 4
Százhalombatta - Jv: Tordai Gábor,
9. forduló
Oázis SC 20/12
Kaposvár VK II. 16:00
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
Honvéd Utánp. I. 11
Domino Avus 4
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
Bókay - KSI 2
Vidám Vízilovak 11
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
 Vidék ifjúsági
2. forduló
Clubul Sportiv C 8
Csabai Csirkefog 11
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj., Popovics Gergő
Váci Vízilabda S 10
Kalocsai Úszó és 1
Békéscsaba - Jv: Popovics Gergő, Kádár József ifj.
Clubul Sportiv C 4
Szentesi Vízilab 11
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj., Popovics Gergő
Csabai Csirkefog 18
Váci Vízilabda S 8
Békéscsaba - Jv: Popovics Gergő, Kádár József ifj.
Kalocsai Úszó és 2
Szentesi Vízilab 18
Békéscsaba - Jv: Kádár József ifj., Popovics Gergő
 Vidék gyerek IV.
1. forduló
Hódmezővásárhely 18
Szolnoki Vízilab 1
Szentes - Jv: ,
2. forduló
Szentes II 20/12
Szeged lány 10:00
Szegedi SZUE - Jv: Varga Árpád,
Gyula 13
Csabai Csirkefog 5
Szegedi SZUE - Jv: Varga Árpád,
1. forduló
Szentes Leány 20/12
Debreceni Cívis 11:00
Szentes - Jv: ,
2. forduló
Kistarcsa 4
Szentes II 0
Szegedi SZUE - Jv: Varga Árpád,
1. forduló
Clubul Sportiv C 6
Szegedi Vizipóló 4
Szentes - Jv: ,
2. forduló
Csabai Csirkefog 20/12
Szeged lány 12:30
Szegedi SZUE - Jv: Varga Árpád,
1. forduló
Debreceni Cívis 20/12
Szolnoki Vízilab 13:00
Szentes - Jv: ,
1. forduló
Clubul Sportiv C 20/12
Csabai Csirkefog 13:00
Nagyvárad - Jv: ,
2. forduló
Szegedi VPS II. 10
H2O TEAM MAROSVA 8
Szegedi SZUE - Jv: Tóth Sándor,
1. forduló
Szentes Leány 8
Clubul Sportiv C 10
Szentes - Jv: ,
1. forduló
Egri Vízilabda K 20/12
Szentesi Vízispo 14:00
Nagyvárad - Jv: ,
2. forduló
Gyula 5
Zempléni Vízilab 12
Szegedi SZUE - Jv: Tóth Sándor,
1. forduló
Szegedi Vizipóló 3
Hódmezővásárhely 5
Szentes - Jv: ,
1. forduló
Csabai Csirkefog 20/12
Csongrád Városi 15:00
Nagyvárad - Jv: ,
2. forduló
H2O TEAM MAROSVA 5
Kistarcsa 9
Szegedi SZUE - Jv: Tóth Sándor,
Zempléni Vízilab 4
Szegedi VPS II. 3
Szegedi SZUE - Jv: Tóth Sándor,
1. forduló
Szentesi Vízispo 20/12
Clubul Sportiv C 16:00
Nagyvárad - Jv: ,
Egri Vízilabda K 20/12
Csongrád Városi 17:00
Nagyvárad - Jv: ,

A főtitkár nem érti, az edző elnézést kér

Átadták a győri uszodát!

Szolnoki menet után jogos pihenő

Nyert a Fradi az UVSE ellen

Az Eger másik arca

Adóigazolások kiállításának rendje

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 12. forduló
 01/10 00:00 A-HÍD OSC - UVSE-Hunguest H. NINCS pálya
 01/10 11:00 KSI SE - ZF-Eger Komjádi Béla
 01/10 16:00 Kaposvári VK - Valdor Szentes Kaposvári
 01/10 17:00 BVSC Wáberer - RACIONET Honvéd Szőnyi úti u.
 01/10 18:00 TiszavirágSzeged - DVSE Szegedi Sportu.
 01/10 19:00 PVSK-MECSEK F. - VasasPlaket Abay Nemes
 01/10 19:15 FTC - Szolnok FTC Uszoda
E.ON Férfi OB I 13. forduló
 01/17 00:00 Szolnok - A-HÍD OSC NINCS pálya

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Gergely István

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 11 11 0 0 88 33
 2. A-HÍD OSC 11 10 0 1 52 30
 3. ZF-Eger 11 9 1 1 70 28
 4. FTC 11 9 0 2 3 27
 5. RACIONET Honvéd 11 8 0 3 17 24
 6. Kaposvári VK 11 4 0 7 -6 12
 7. BVSC Wáberer 11 4 0 7 -10 12
 8. TiszavirágSzeged 11 4 0 7 -16 12
 9. DVSE 11 4 0 7 -43 12
 10. VasasPlaket 11 4 0 7 -17 12
 11. UVSE-Hunguest H. 11 3 1 7 -26 10
 12. KSI SE 11 2 1 8 -24 7
 13. PVSK-MECSEK F. 11 2 1 8 -28 7
 14. Valdor Szentes 11 1 0 10 -60 3

FTC - Szolnok

2015. jan. 10. 19:15

Elindult a játékvezetői képzés (Fotó: Dobos Sándor)
Világliga-selejtező, nők: HUN-ITA 9-11
Szentesi közönségtalálkozón a női válogatott 2014. december 15-én (Fotó: Vidovics Ferenc)
Cipősdoboz akció a női válogatottal (Fotó: Merész Márton)
Magyarország-Románia 20-10 (Fotó: Mikola Gábor)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés