Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági
3. torna
Rossmann SZVPS 28
KESI 3
Hmvásárhely - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
1. forduló
KSI SE 4
Vasas Sport Club 14
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Molnár Péter, Mucskai Péter
3. torna
Kaposvári Vízila 22
YBL Water Polo C 4
Kaposvár - Jv: Kovács Soma, Torda Péter
3. torna
MVLC 8
MTK 1888 Vízilab 13
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
1. forduló
FTC Vízilabda Ut 8
DOMINOAVUS 5
Népliget - Jv: Horváth Csaba, Nóvé Gyula
1. forduló
Pécsi Sport Nonp 12
Budapesti Honvéd 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Mucskai Péter, Molnár Péter
3. torna
HKPS 3
A-Híd OSC 13
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt, Kovács Soma
3. torna
HVSC 5
Szolnok 16
Hmvásárhely - Jv: Matajsz Márk, László Gábor
1. forduló
DVSE 9
Tatabányai Vízmű 13
Népliget - Jv: Horváth Csaba, Nóvé Gyula
3. torna
Fehérvár Póló Sp 2
YBL Water Polo C 3
Kaposvár - Jv: Torda Péter, Csizmadia Zsolt
3. torna
Ceglédi Vasutas 5
Rossmann SZVPS 14
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
2. forduló
DOMINOAVUS 9
DVSE 5
Népliget - Jv: Horváth Csaba, Nóvé Gyula
3. torna
A-Híd OSC 13
UVSE II. 5
Kaposvár - Jv: Kovács Soma, Csizmadia Zsolt
3. torna
KESI 4
Szolnok 29
Hmvásárhely - Jv: László Gábor, Pásztor Antal
2. forduló
FTC Vízilabda Ut 16
Tatabányai Vízmű 11
Népliget - Jv: Horváth Csaba, Nóvé Gyula
3. torna
Százhalombattai 14
HKPS 13
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt, Torda Péter
2. forduló
KSI SE 10
Budapesti Honvéd 9
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bene Péter, Marjay Zsolt
3. torna
Ceglédi Vasutas 20
MVLC 15
Hmvásárhely - Jv: László Gábor, Matajsz Márk
3. torna
Fehérvár Póló Sp 8
UVSE II. 18
Kaposvár - Jv: Csizmadia Zsolt, Kovács Soma
2. forduló
Vasas Sport Club 14
Pécsi Sport Nonp 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Marjay Zsolt, Bene Péter
3. torna
HVSC 5
MTK 1888 Vízilab 11
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal, Matajsz Márk
3. torna
Százhalombattai 9
Kaposvári Vízila 15
Kaposvár - Jv: Torda Péter, Kovács Soma
 Leány Ifjúsági
21. forduló
SZNVE 11
ASI DSE 9
Szegedi SZUE - Jv: Bujka János, Földesi Oszkár
H POLO 15
KESI 7
Hajós A. fedett - Jv: Fábry József, Győri Attila
BVSC-PÓLÓ 8
ZF-Eger 4
Szőnyi út - Jv: Rubos Károly, Marnitz Miklós
UVSE 26/04
Szentes 17:15
ELHALASZTVA - Jv: Birri Gabriella, Dodog Szabolcs
 Leány Serdülő
21. forduló
SZNVE 12
Fehérvár Póló Sp 9
Szegedi SZUE - Jv: Bujka János,
H POLO 15
KESI 2
Hajós A. fedett - Jv: Győri Attila,
BVSC-PÓLÓ 21
ZF-Eger 8
Szőnyi út - Jv: Marnitz Miklós,
UVSE 26/04
Szentes 16:00
ELHALASZTVA - Jv: Dodog Szabolcs, Birri Gabriella
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
3. forduló
Faterpóló VSE 9
1427 VSE 7
Tüzér utca - Jv: Birri Gabriella, Bene Péter
12. forduló
MAFC - Schönherz 7
Komplex Póló Sul 17
Tüzér utca - Jv: Vogel Gábor, Mucskai Péter
12. forduló
HETE 9
Octopus SE 13
Tüzér utca - Jv: Vogel Gábor, Füzesi Zsolt
12. forduló
OSC felnőtt 26/04
Sportliget SE 18:00
Kondorosi úti u. - Jv: Homonnai Dániel, Rubos Károly
Budaörsi UVVSE 9
RETR-O-SC Közhas 9
Tüzér utca - Jv: Mucskai Péter, Füzesi Zsolt
Semmelweis VKS 26/04
ELTE Vízilabda D 19:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
12. forduló
Bánki SundayBoys 7
BVSC Tipo-HeavyT 13
Budafok - Jv: Fábry József, Hunyadi László Ákos
 BVLSZ Gyermek 2003
4. forduló
Honvéd Utánp. I. 7
Tatabányai Vízmű 12
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
KSI SE 13
BVSC-Póló 2
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
Újszilvás KSE 3
UVSE 16
Kőér u. - Jv: Homonnai Dániel,
FTC Utánpótlás 11
Vodafone Pólósul 2
Kőér u. - Jv: Horváth József,
Újszilvás KSE 5
Tatabányai Vízmű 10
Kőér u. - Jv: Horváth József,
UVSE 14
KESI I. 2
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
KSI SE 16
Honvéd Utánp. I. 5
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
Vodafone Pólósul 9
KESI I. 4
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
 Vidék gyerek I.
5. forduló
Dinamo Oradea 26/04
Octopus BVSE 12:00
Nagyvárad - Jv: ,
Kecskeméti Sport 26/04
Vitorul Cluj 13:00
Nagyvárad - Jv: ,
Octopus BVSE 26/04
Kiskunfélegyházi 14:00
Nagyvárad - Jv: ,
Kecskeméti Sport 26/04
Dinamo Oradea 15:00
Nagyvárad - Jv: ,
Vitorul Cluj 26/04
Kiskunfélegyházi 16:00
Nagyvárad - Jv: ,
 ÉK - gyermek IV  (2004)
2. forduló
Miskolci Egyetem 26/04
MVLC 12:00
Vác - Jv: ,
Zempléni Vízilab 26/04
Octopus 13:00
Vác - Jv: ,
Miskolci Egyetem 26/04
Váci Vízilabda S 14:00
Vác - Jv: ,
MVLC 26/04
Octopus 15:00
Vác - Jv: ,
Váci Vízilabda S 26/04
Zempléni Vízilab 16:00
Vác - Jv: ,

Áts Bertalan: „Büszke vagyok a lányokra”

Óriásit küzdött az UVSE, de a Kirisié lett a bronzérem

Az Eger is az elődöntőben

Az Olympiakosz nyerte a női Euroligát

„Nekünk a bronzmeccs a döntő”

Euroliga: a bronzért mehet az UVSE-Centrál

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 5-6. helyért - 1. forduló
 04/29 00:00 Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd
E.ON Férfi OB I 7-8. helyért - 1. forduló
 04/29 00:00 Vasas Plaket - Kaposvári VK
E.ON Férfi OB I 9-10. helyért - 1. forduló
 04/29 00:00 BVSC Wáberer - DVSE
E.ON Férfi OB I Elődöntő I. - 1. forduló
 04/29 18:30 Szolnok - FTC
E.ON Férfi OB I Elődöntő II. - 1. forduló
 04/29 19:00 A-HÍD OSC - ZF-Eger
Női OB I 5-6. helyért - 1. forduló
 05/01 17:00 ZF-Eger-EKF - SZNVE
Női OB I 7-8. helyért - 1. forduló
 05/01 17:30 UVSE - KÓPÉ ÚVSE

MVLSZ TV

https://youtube.com/devicesupport

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. BVSC Wáberer 0 0 0 0 0 0
 2. DVSE 0 0 0 0 0 0

Szolnok - FTC

2015. ápr. 29. 18:30

UVSE-Centrál - BVSC- Zugló

2015. máj. 1. 18:10

Eger-Honvéd 3. meccs (Fehér K.)
Euroliga, négyes döntő az UVSE-Centrállal (Fotók: D.S.)
RacioNet-Honvéd-ZF-Eger
UVSE-BVSC ifjúsági bajnoki (Fotók: Dobos Sándor)
Az UVSE-Centrál a válogatottal kétkapuzott

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés