Következő mérkőzések
 Jv vizsga
-
Honvéd Utánpótlás 19/04
OSC 14:00
Oázis 19/04
FTC 15:00
 Fiú Ifjúsági
22. forduló
ZF-Eger 10
FTC Vízilabda Ut 9
Eger-Bitskey - Jv: Földesi Oszkár, Füzesi Zsolt
UVSE 9
BVSC- Zugló 8
Hajós 33m-es - Jv: Pintér János, Horváth Csaba
Budapesti Honvéd 10
Pécsi Sport Nonp 12
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Mucskai Péter
Vasas Sport Club 11
KSI SE 7
Komjádi - Jv: Bene Péter, Birri Gabriella
18. forduló
KESI 5
Rossmann SZVPS 25
Kecskemét - Jv: Bereczki Miklós, Hangay Zsolt
18. forduló
A-Híd OSC 23
HKPS 3
Kondorosi úti u. - Jv: Rubos Károly, Köllő Attila
18. forduló
MTK 1888 Vízilab 9
Ceglédi Vasutas 20
Leányfalu - Jv: Csizmadia Zsolt,
22. forduló
Szentes 14
DVSE 9
Szentes - Jv: Tóth Sándor, Keller László
18. forduló
YBL Water Polo C 6
Százhalombattai 8
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Nóvé Gyula, Kenéz György ifj.
 Fiú Serdülő
18. forduló
A-Híd OSC 12
HKPS 7
Kondorosi úti u. - Jv: Köllő Attila, Rubos Károly
22. forduló
Vasas Sport Club 5
KSI SE 13
Komjádi - Jv: Bene Péter, Birri Gabriella
18. forduló
MTK 1888 Vízilab 16
Ceglédi Vasutas 11
Leányfalu - Jv: , Csizmadia Zsolt
KESI 8
Generali SZVPS 17
Kecskemét - Jv: Bereczki Miklós, Hangay Zsolt
18. forduló
KVSE 5
Kaposvári Vízila 17
Nagykanizsa - Jv: Kuncz László ifj., Kiss Attila
22. forduló
Szentes 10
DVSE 8
Szentes - Jv: Tóth Sándor, Keller László
ZF-Eger 11
FTC Vízilabda Ut 5
Eger-Bitskey - Jv: Földesi Oszkár, Füzesi Zsolt
UVSE 14
BVSC- Zugló 4
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba, Pintér János
RACIONET HONVÉD 13
Pécsi Sport Nonp 9
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós, Mucskai Péter
18. forduló
MVLC 9
Csabai Csirkefog 15
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila, Madarasi Gyula
Csongrád Városi 5
Szolnok 16
Szentes - Jv: László Gábor, Keller László
 Fiú Gyermek
18. forduló
KESI 11
Szokodi Ac.SZVPS 16
Kecskemét - Jv: Bereczki Miklós,
18. forduló
KOMÁROMI VÍZIPÓL 8
Fehérvár Póló Sp 13
Tatabánya - Jv: Torda Péter,
22. forduló
Szentes 18
DVSE 10
Szentes - Jv: Tóth Sándor,
18. forduló
Váci Vízilabda S 6
HVSC 9
Vác - Jv: Győri Attila,
18. forduló
KVSE 8
Kaposvári Vízila 13
Nagykanizsa - Jv: Kiss Attila,
Balaton VK 6
UVSE II. 15
Balatonfűzfő - Jv: Fábry József,
22. forduló
Vasas Sport Club 11
KSI SE 7
Komjádi - Jv: Birri Gabriella,
ZF-Eger 18
FTC Vízilabda Ut 6
Eger-Bitskey - Jv: Füzesi Zsolt,
UVSE 11
BVSC-PÓLÓ 4
Hajós 33m-es - Jv: Horváth Csaba, Pintér János
RACIONET HONVÉD 16
Pécsi Sport Nonp 5
Kőér u. - Jv: Marnitz Miklós,
18. forduló
MVLC Miskolci Ví 8
Csabai Csirkefog 12
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila,
18. forduló
Oázis Sport Club 20
HKPS 6
Kondorosi úti u. - Jv: Rubos Károly,
18. forduló
MTK 1888 Vízilab 13
Ceglédi Vasutas 11
Leányfalu - Jv: Csizmadia Zsolt,
18. forduló
YBL Water Polo C 10
Százhalombattai 16
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Kenéz György ifj.,
22. forduló
Aligátor Vízilab 14
Tatabányai Vízmű 8
Szombathely - Jv: Torda Péter, Pagács Sándor
18. forduló
Csongrád Városi 4
Szolnok 21
Szentes - Jv: László Gábor,
 Leány Ifjúsági
12. forduló
UVSE 19/04
DFVE 00:00
ELHALASZTVA - Jv: Homonnai Dániel, Kenéz György ifj.
 Leány Serdülő
12. forduló
UVSE 24
DFVE 10
Hajós 33m-es - Jv: Homonnai Dániel,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
11. forduló
ELTE Vízilabda D 7
OSC felnőtt 11
Tüzér utca - Jv: Marnitz Miklós, Hunyadi László Ákos
Komplex Póló Sul 7
Semmelweis VKS 12
Tüzér utca - Jv: Marnitz Miklós, Hunyadi László Ákos
11. forduló
BVSC Tipo-HeavyT 8
Oázis SC 11
Szőnyi út - Jv: Bujka János, Benczur Márton
Octopus SE 13
1427 VSE 11
Népliget - Jv: Birri Gabriella, Fábry József
11. forduló
RETR-O-SC Közhas 11
Vidám Vízilovak 6
Tüzér utca - Jv: Székely Balázs, Rubos Károly
2. forduló
Budaörsi UVVSE 7
Sportliget SE 12
Tüzér utca - Jv: Székely Balázs, Rubos Károly
11. forduló
YBL WPC 19
MAFC - Schönherz 10
Kőér u. - Jv: Benczur Márton, Bujka János
17. forduló
Bánki VSE 5
Bánki SundayBoys 3
Budafok - Jv: Marjay Zsolt, Kovács Soma
 BVLSZ Gyermek 2002
3. forduló
B. Sport 12
Vidám Vízilovak 15
Budafok - Jv: Marjay Zsolt,
3. forduló
Bókay - KSI 2
Budapesti Honvéd 2
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
Kaposvár Vízilab 24
Balaton VK 3
Budafok - Jv: Kovács Soma,
3. forduló
Dunaújvárosi Fői 3
OSC gy 4
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Pintér János,
3. forduló
Budafóka XXII. k 4
Vidám Vízilovak 17
Budafok - Jv: Marjay Zsolt,
3. forduló
Diadal SE 6
Bókay - KSI 12
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
Kaposvár Vízilab 10
Angyalföldi Spor 1
Budafok - Jv: Kovács Soma,
3. forduló
POLO SC 10
Budapesti Honvéd 4
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Vogel Zsolt,
3. forduló
Balaton VK 12
B. Sport 10
Budafok - Jv: Marjay Zsolt,
3. forduló
Dunaújvárosi Fői 7
Diadal SE 6
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Tordai Gábor,
3. forduló
Angyalföldi Spor 19
Budafóka XXII. k 1
Budafok - Jv: Kovács Soma,
3. forduló
OSC gy 17
POLO SC 4
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Vogel Zsolt,
 Vidék gyerek IV.
6. forduló
Szeged lány 19/04
Zempléni Vízilab 08:10
Sátoraljaújhely - Jv: ,
Szegedi VPS II. 19/04
Kistarcsa 09:00
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Szentes Leány 19/04
Debreceni Cívis 09:00
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
H2O TEAM MAROSVA 19/04
Csabai Csirkefog 09:50
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Clubul Sportiv C 19/04
Egri Vízilabda K 10:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
5. forduló
Hódmezővásárhely 15
Szolnoki Vízilab 7
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
Zempléni Vízilab 19/04
Szentes II 10:40
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Clubul Sportiv C 4
Szegedi Vizipóló 7
Debrecen - Jv: ,
5. forduló
Szentesi Vízispo 19/04
Csabai Csirkefog 11:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
6. forduló
Gyula 19/04
Szeged lány 11:30
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Csongrád Városi 19/04
Clubul Sportiv C 12:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
5. forduló
Debreceni Cívis 11
Szolnoki Vízilab 5
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
Csabai Csirkefog 19/04
Szegedi VPS II. 12:20
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Csabai Csirkefog 19/04
Egri Vízilabda K 13:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Sándor Péter, Kovács Cs. Tamás
5. forduló
Szegedi Vizipóló 7
Hódmezővásárhely 11
Debrecen - Jv: ,
6. forduló
H2O TEAM MAROSVA 19/04
Szentes II 13:10
Sátoraljaújhely - Jv: ,
Kistarcsa 19/04
Gyula 14:00
Sátoraljaújhely - Jv: ,
5. forduló
Csongrád Városi 19/04
Szentesi Vízispo 14:00
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
5. forduló
Szentes Leány 19/04
Clubul Sportiv C 14:00
Debrecen - Jv: ,

A világliga-selejtezők után: interjú Benedek Tiborral

Az UVSE nyerte az ifibajnokság alapszakaszát

Remek helytállás, de vereség a Recco ellen

Hozta a kötelezőt a Szolnok a Spandau ellen

Szolnok–Spandau és Recco–Eger a BL-ben

UVSE-Centrál: szeretnek megfelelni a kihívásoknak

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Játékvezetői vizsga
 04/19 14:00 HUVKSE - OSC
 04/19 15:00 Oázis - FTC
E.ON Férfi OB I A4-A5 - 2. forduló
 04/21 18:15 Tiszavirág Szeged - FTC
E.ON Férfi OB I A12-A13 - 2. forduló
 04/21 19:00 UVSE-Hunguest H. - KSI SE
E.ON Férfi OB I A8-A9 - 2. forduló
 04/22 18:00 DVSE - Vasas Plaket
E.ON Férfi OB I A3-A6 - 2. forduló
 04/22 18:30 RACIONET Honvéd - ZF-Eger
E.ON Férfi OB I A11-A14 - 2. forduló
 04/22 19:00 PVSK-MECSEK F. - Valdor Szentes

MVLSZ TV

Benczur Márton és Szűcs Levente értékelése

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. KSI SE 1 1 0 0 1 3
 2. UVSE-Hunguest H. 1 0 0 1 -1 0

Tiszavirág Szeged - FTC

2015. ápr. 21. 18:15

RACIONET Honvéd - ZF-Eger

2015. ápr. 22. 18:30

UVSE-BVSC ifjúsági bajnoki (Fotók: Dobos Sándor)
Az UVSE-Centrál a válogatottal kétkapuzott
A női válogatott edzése 2015. április 16-án (Fotó: Dobos Sándor)
Világliga: Magyarország-Görögország 12-11
Junior-vb sorsolás április 14-én (Fotó: Dobos Sándor)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés