Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági
18. forduló
ZF-Eger 6
BVSC- Zugló 9
Eger-Bitskey - Jv: Mucskai Péter, Horváth József
Vasas Sport Club 11
DVSE 3
Komjádi - Jv: Csizmadia Zsolt, Marjay Zsolt
FTC Vízilabda Ut 7
Pécsi Sport Nonp 10
Népliget - Jv: Madarasi Attila, Madarasi Gyula
KSI SE 10
Tatabányai Vízmű 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hangay Zsolt, Jancsecz György
Szentes 9
Budapesti Honvéd 8
Szentes - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Keller László
15. forduló
UVSE II. 20
HKPS 5
Hajós 33m-es - Jv: Kuncz László ifj., Marnitz Miklós
Fehérvár Póló Sp 18
YBL Water Polo C 9
Székesfehérvár - Jv: Pagács Sándor, Pintér János
15. forduló
Szolnok 11
Rossmann SZVPS 14
Szolnoki u. - Jv: Kis András, Kovács Soma
18. forduló
DOMINOAVUS 0
UVSE 27
Szombathely - Jv: Füzesi Zsolt, Kun György
15. forduló
HVSC 9
MTK 1888 Vízilab 10
Hmvásárhely - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
 Fiú Serdülő
15. forduló
UVSE II. 14
HKPS 4
Hajós 33m-es - Jv: Marnitz Miklós, Pintér Róbert
18. forduló
Vasas Sport Club 14
DVSE 8
Komjádi - Jv: Marjay Zsolt, Csizmadia Zsolt
KSI SE 16
Tatabányai Vízmű 4
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hangay Zsolt, Jancsecz György
Szentes 8
RACIONET HONVÉD 6
Szentes - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Keller László
FTC Vízilabda Ut 13
Pécsi Sport Nonp 5
Népliget - Jv: Madarasi Attila, Madarasi Gyula
15. forduló
Fehérvár Póló Sp 12
YBL Water Polo C 5
Székesfehérvár - Jv: Pagács Sándor, Pintér János
15. forduló
Szolnok 13
Generali SZVPS 8
Szolnoki u. - Jv: Kis András, Kovács Soma
15. forduló
KVSE 5
A-Híd OSC 14
Nagykanizsa - Jv: Kiss Attila, Tordai Gábor
15. forduló
KESI 12
Csabai Csirkefog 15
Kecskemét - Jv: Bene Péter, Vogel Gábor
18. forduló
ZF-Eger 10
BVSC- Zugló 13
Eger-Bitskey - Jv: Mucskai Péter, Horváth József
15. forduló
Csongrád Városi 19
MVLC 4
Szentes - Jv: Tóth Sándor, Keller László
18. forduló
Aligátor Vízilab 5
UVSE 11
Szombathely - Jv: Füzesi Zsolt, Kun György
15. forduló
HVSC 13
MTK 1888 Vízilab 16
Hmvásárhely - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
 Fiú Gyermek
15. forduló
Szolnok 13
Szokodi Ac.SZVPS 10
Szolnoki u. - Jv: Kis András, Kovács Soma
Ceglédi Vasutas 16
Váci Vízilabda S 6
Cegléd - Jv: Fábry József,
15. forduló
Fehérvár Póló Sp 11
YBL Water Polo C 13
Székesfehérvár - Jv: Pagács Sándor,
18. forduló
FTC Vízilabda Ut 23
Pécsi Sport Nonp 4
Népliget - Jv: Madarasi Attila,
15. forduló
KESI 18
Csabai Csirkefog 14
Kecskemét - Jv: Vogel Gábor,
15. forduló
KVSE 11
Oázis Sport Club 8
Nagykanizsa - Jv: Kiss Attila,
Kaposvári Vízila 22
Balaton VK 6
Kaposvár - Jv: Bujka János,
18. forduló
Vasas Sport Club 5
DVSE 11
Komjádi - Jv: Marjay Zsolt, Csizmadia Zsolt
ZF-Eger 8
BVSC-PÓLÓ 14
Eger-Bitskey - Jv: Mucskai Péter,
KSI SE 17
Tatabányai Vízmű 10
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Hangay Zsolt,
Szentes 15
RACIONET HONVÉD 11
Szentes - Jv: Tóth Sándor,
15. forduló
UVSE II. 16
HKPS 5
Hajós 33m-es - Jv: , Marnitz Miklós
18. forduló
Aligátor Vízilab 5
UVSE 12
Szombathely - Jv: Kun György,
15. forduló
Százhalombattai 28
KOMÁROMI VÍZIPÓL 13
Százhalombatta - Jv: Fábry József,
15. forduló
Csongrád Városi 15
MVLC Miskolci Ví 16
Szentes - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Tóth Sándor
HVSC 9
MTK 1888 Vízilab 11
Hmvásárhely - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
 Leány Ifjúsági
19. forduló
DFVE 32
ASI DSE 4
Dunaújváros - Jv: Torda Péter, Győri Attila
UVSE 13
ZF-Eger 5
Hajós 33m-es - Jv: Pintér Róbert, Kuncz László ifj.
UVSE II. 4
Szentes 13
Hajós 33m-es - Jv: Marnitz Miklós, Pintér Róbert
 Leány Serdülő
19. forduló
BVSC-PÓLÓ 21
HVSC 3
Szőnyi út - Jv: Juhász Gábor,
Tatabányai Vízmű 4
Szentes 15
Tatabánya - Jv: , Hunyadi László Ákos
DFVE 25
Fehérvár Póló Sp 1
Dunaújváros - Jv: Torda Péter,
UVSE 23
ZF-Eger 3
Hajós 33m-es - Jv: Kuncz László ifj.,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
8. forduló
Budaörsi UVVSE 11
MAFC - Schönherz 11
Tüzér utca - Jv: Vogel Gábor, Marjay Zsolt
8. forduló
BVSC Tipo-HeavyT 14
1427 VSE 8
Szőnyi út - Jv: Bene Péter, Földesi Oszkár
Oázis SC 6
HETE 4
Hajós 33m-es - Jv: Fábry József, Horváth József
8. forduló
RETR-O-SC Közhas 6
OSC felnőtt 9
Tüzér utca - Jv: Marjay Zsolt, Vogel Gábor
8. forduló
MAFC-BME 8
Faterpóló VSE 10
Komjádi - Jv: Homonnai Dániel, Gérnyi Tamás
8. forduló
YBL WPC 13
Sportliget SE 12
Kőér u. - Jv: Horváth Csaba, Csizmadia Zsolt
8. forduló
Bánki SundayBoys 3
Bánki VSE 3
Budafok - Jv: Földesi Oszkár, Bene Péter
 Vidék gyerek III.
4. forduló
Spartak-Prozivka 29/03
Clubul Sportiv C 09:00
Nagyvárad - Jv: ,
Szentesi Vízispo 29/03
Hódmezővásárhely 10:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Csabai Csirkefog 29/03
Dinamo Prosper O 10:00
Vác - Jv: ,
4. forduló
Szolnoki Vízilab 29/03
Csongrád Városi 11:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Egri Vízilabda K 29/03
Kiskunfélegyházi 11:00
Vác - Jv: ,
4. forduló
Hódmezővásárhely 29/03
Spartak-Prozivka 12:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Szegedi Vizipóló 29/03
Váci Vízilabda S 12:00
Vác - Jv: ,
4. forduló
Szentesi Vízispo 29/03
Szolnoki Vízilab 13:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Kiskunfélegyházi 29/03
Csabai Csirkefog 13:00
Vác - Jv: ,
4. forduló
Clubul Sportiv C 29/03
Csongrád Városi 14:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Váci Vízilabda S 29/03
Dinamo Prosper O 14:00
Vác - Jv: ,
Szegedi Vizipóló 29/03
Egri Vízilabda K 15:00
Vác - Jv: ,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Női OB I K3-K6 - 1. forduló
 03/31 17:30 Dunaújvárosi Fői - SZNVE
Női OB I K7-K10 - 1. forduló
 03/31 18:30 UVSE - ASI DSE
Női OB I K8-K9 - 1. forduló
 03/31 19:45 KÓPÉ ÚVSE - KESI
Női OB I K4-K5 - 1. forduló
 03/31 20:30 BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF
Női OB I K4-K5 - 2. forduló
 04/02 18:30 ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló
E.ON Férfi OB I 26. forduló
 04/03 18:30 A-HÍD OSC - Szolnok
Női OB I K8-K9 - 2. forduló
 04/03 19:00 KESI - KÓPÉ ÚVSE

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Märcz Tamás

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 25 24 1 0 226 73
 2. A-HÍD OSC 25 23 0 2 120 69
 3. ZF-Eger 25 20 2 3 168 62
 4. FTC 26 16 2 8 6 50
 5. RACIONET Honvéd 26 15 2 9 34 47
 6. Tiszavirág Szeged 25 15 1 9 11 46
 7. BVSC Wáberer 25 12 0 13 -20 36
 8. Vasas Plaket 25 9 1 15 -33 28
 9. Kaposvári VK 25 8 0 17 -44 24
 10. DVSE 25 8 0 17 -99 24
 11. KSI SE 25 5 2 18 -90 17
 12. UVSE-Hunguest H. 25 5 2 18 -90 17
 13. Valdor Szentes 25 5 0 20 -86 15
 14. PVSK-MECSEK F. 25 4 1 20 -103 13

Dunaújvárosi Fői - SZNVE

2015. márc. 31. 17:30

ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló

2015. ápr. 2. 18:30

A-HÍD OSC - Szolnok

2015. ápr. 3. 18:30

25. forduló: képek a Komjádiból és a Népligetből (Fotó: Doba István, Micheller Szilvia)
UVSE-Hunguest Hotels-A-Híd-OSC-Újbuda 5-12 (Fotó: Madar Balázs)
Szolnoki Dózsa-Közgép-Jug Dubrovnik 8-7 (Fotó: Illyés Csaba)
Imperia, 2. nap
Imperiában a női válogatott

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés