Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági
3. forduló
Kaposvári Vízila 9
BVSC- Zugló 10
Kaposvár - Jv: Nóvé Gyula, Kiss Attila
3. forduló
ZF-Eger 17/04
FTC Vízilabda Ut 10:00
ELHALASZTVA - Jv: Marjay Zsolt, Csizmadia Zsolt
UVSE 7
RACIONET HONVÉD 4
Hajós 33m-es - Jv: Szilágyi Kristóf, Horváth Csaba
3. forduló
Szegedi Vizipóló 11
Debreceni Cívis 10
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
 Fiú Serdülő
3. forduló
UVSE 9
Honvéd-Up. VKSE 5
Hajós 33m-es - Jv: Szilágyi Kristóf, Horváth Csaba
3. forduló
Szegedi Vizipóló 7
Debreceni Cívis 8
Szegedi Sportu. - Jv: László Gábor, Pásztor Antal
Kaposvári Vízila 17/04
BVSC- Zugló 11:15
Kaposvár - Jv: Kiss Attila, Nóvé Gyula
ZF-Eger 4
FTC Vízilabda Ut 10
Eger-Bárány - Jv: Marjay Zsolt, Füzesi Zsolt
 Fiú Gyermek
3. forduló
ZF-Eger 8
Vasas 13
Eger-Bárány - Jv: Csizmadia Zsolt, Füzesi Zsolt
3. forduló
Szegedi Vizipóló 5
Honvéd-Up. VKSE 13
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
 Leány Gyermek
12. forduló
Szentes 18
KESI 15
Szentes - Jv: Tóth Sándor,
ZF-Eger 15
GyVSE 3
Eger-Bárány - Jv: Csizmadia Zsolt,
Vecsés SE 10
DVSI 8
Hajós A. fedett - Jv: Horváth Csaba,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
8. forduló
Vecsés 7
MAFC - Schönherz 11
Hajós A. fedett - Jv: Horváth Csaba, Bujka János
 Szívós István Gyermek 99
5. forduló
KSI SE 12
ESMTK 2
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Bors László, Horváth József
 BVLSZ Gyermek 2001
5. forduló
BVSC-Póló Zugló 17/04
Kópé ÚVSE 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Tatabányai Vízmű 17/04
Honv-up. Gödöllő 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
UVSE I 17/04
Vodafone Pólósul 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Domino Avus 17/04
Százhalombatta 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Honv-up. Gödöllő 17/04
BVSC-Póló Zugló 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Vodafone Pólósul 17/04
Domino Avus 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
KSI SE 17/04
Százhalombatta 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Kópé ÚVSE 17/04
UVSE I 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
4. forduló
PSN Zrt. 10
OSC gy 5
Széchy - jobb - Jv: Homonnai Dániel,
Sportliget Sport 1
Bókay - KSI 23
Széchy - bal - Jv: Birri Gabriella,
OSC gy 16
Sportliget Sport 2
Széchy - jobb - Jv: Homonnai Dániel,
Oázis SC 10
Angyalföldi Spor 5
Széchy - bal - Jv: Birri Gabriella,
5. forduló
Balaton VK 2
FTC Utánpótlás 14
Szentendrei V8 - Jv: Juhász Gábor,
4. forduló
Ceglédi Vasutas 4
Oázis SC 19
Széchy - jobb - Jv: Homonnai Dániel,
Angyalföldi Spor 6
PSN Zrt. 7
Széchy - bal - Jv: Birri Gabriella,
5. forduló
Kanizsa Vízilabd 13
Hírös Sport Nonp 10
Szentendrei V8 - Jv: ,
MOM Sport Ybl 10
Balaton VK 9
Szentendrei V8 - Jv: ,
Hírös Sport Nonp 10
Kaposvár Vízilab 17
Szentendrei V8 - Jv: ,
FTC Utánpótlás 10
Kanizsa Vízilabd 3
Szentendrei V8 - Jv: ,
Vecsés 1
MOM Sport Ybl 3
Szentendrei V8 - Jv: ,
UVSE II. 8
Kaposvár Vízilab 19
Szentendrei V8 - Jv: ,
Váci Vízilabda S 8
Vecsés 8
Szentendrei V8 - Jv: ,
 BVLSZ Gyermek 2002
4. forduló
Hírös Sport Nonp 6
Tatabányai Vízmű 3
Széchy - jobb - Jv: Homonnai Dániel,
MOM Sport Ybl 12
Százhalombatta 10
Széchy - bal - Jv: Bors László,
Göd 5
Angyalföldi Spor 5
Széchy - bal - Jv: Bors László,
Vasas Sport Club 7
Kanizsa Vízilabd 6
Széchy - jobb - Jv: Bujka János,
Göd 10
Kanizsa Vízilabd 6
Széchy - jobb - Jv: Bujka János,
Angyalföldi Spor 10
Százhalombatta 10
Széchy - bal - Jv: Bors László,
Kópé ÚVSE 11
MOM Sport Ybl 4
Széchy - bal - Jv: Bors László,
Hírös Sport Nonp 15
Vasas Sport Club 7
Széchy - jobb - Jv: Bujka János,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Férfi OB I A1-A4 - 1. forduló
 04/18 18:45 Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD Szolnok, Tiszaligeti
Férfi OB I A11-A14 - 1. forduló
 04/19 11:00 KSI SE - YBL Waterpolo C Széchy Tamás
Férfi OB I A12-A13 - 1. forduló
 04/19 18:00 Valdor Szentes - OSC-ÚJBUDA Szentesi Uszoda
Férfi OB I A2-A3 - 1. forduló
 04/19 18:00 ZF-Eger - DIAPOLO Szeged Bitskey Aladár
Férfi OB I A5-A8 - 1. forduló
 04/19 20:30 LACTIV-Vasas - Kaposvári VK Komjádi Béla
Férfi OB I A6-A7 - 1. forduló
 04/20 18:00 Debrecen - BVSC- Zugló Debreceni u.
World League
 04/22 17:00 HUN - GRE

MVLSZ TV

Kezdődik a rájátszás a férfi vízilabda OB I-ben.

Tabellák

Férfi OB I - 2013/2014Női OB I - 2013/2014
Szolnoki Dózsa 0
04/18 18:45
04/23 18:00
04/25
RACIONET HONVÉD 0
0  ZF-Eger
 
04/19 18:00
04/23 18:30
04/25 17:45
0  DIAPOLO Szeged
Vl-selejtező: Magyarország-Horvátország (Fotó: Kovács Anikó)
Kettős rangadó: FTC-OSC, Vasas-Szolnok (2014. 02. 21., Fotó: Dobos Sándor)
Szivós Márton elhagyta a kórházat (Fotó: Dobos Sándor)
UVSE-Dunaújvárosi Főiskola 10-13
MEFOB - döntő (Fotó: Kovács Anikó)

Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD

2014. ápr. 18. 18:45

RACIONET HONVÉD - Szolnoki Dózsa

2014. ápr. 23. 18:00

DIAPOLO Szeged - ZF-Eger

2014. ápr. 23. 18:30

ZF-Eger - DIAPOLO Szeged

2014. ápr. 25. 17:45

Felhasználói név:

Jelszó: