Következő mérkőzések
 Diapolo Serdülő
1. forduló
KSI SE 13
Uj-Hullám SE 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Gellért Balázs, Mikesy Árpád
UVSE 17
Oázis SC 2
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Mikesy Árpád, Kárpáti Antal Gábor
1. forduló
OSC Serdülő 17
Bókay - KSI 2
Szőnyi út - Jv: Kóros Attila dr., Hangay Zsolt
1. forduló
Vasas Sport Club 34
Sportliget SE 0
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Gellért Balázs, Kárpáti Antal Gábor
1. forduló
FTC Utánpótlás 5
Komplex Póló SE 8
Szőnyi út - Jv: Hangay Zsolt, Nagy Sándor
1. forduló
Oázis SC 0
KSI SE 15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Földesi Oszkár, Gérnyi Tamás
1. forduló
Dunaújvárosi Fői 20/09
Százhalombatta 13:00
Szőnyi út - Jv: Kóros Attila dr., Nagy Sándor
1. forduló
Uj-Hullám SE 0
Vasas Sport Club 1
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bene Péter, Gérnyi Tamás
1. forduló
BVSC-Póló 20/09
FTC Utánpótlás 14:00
Szőnyi út - Jv: Bors László, Kis András
1. forduló
Sportliget SE 20/09
UVSE 15:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Földesi Oszkár, Bene Péter
1. forduló
Bókay - KSI 20/09
Dunaújvárosi Fői 15:00
Szőnyi út - Jv: Bors László, Kis András
Komplex Póló SE 20/09
OSC Serdülő 16:00
Szőnyi út - Jv: Bors László, Kis András
 BVLSZ Gyermek 2001
1. forduló
Honvéd Utánpótlá 8
Százhalombatta 13
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
YBL WPC 6
FTC Utánpótlás 11
Hajós A. fedett - Jv: Juhász Gábor,
1. forduló
UVSE 35
Új-Hullám SE 1
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
UVSE II. 20/09
Sportliget Sport 13:00
Hajós A. fedett - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
OSC VSE 3
Komplex Póló SE 2
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,
1. forduló
FTC Utánpótlás 20/09
Angyalföldi Spor 14:00
Hajós A. fedett - Jv: Juhász Gábor,
1. forduló
Cívis Póló VSE 20/09
Kópé Utánpótlás 14:30
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt,
1. forduló
Vasas Sport Club 20/09
YBL WPC 15:00
Hajós A. fedett - Jv: Homonnai Dániel,
1. forduló
UVSE 20/09
Honvéd Utánpótlá 15:30
Kőér u. - Jv: Horváth József,
1. forduló
Oázis SC 20/09
Sportliget Sport 16:00
Hajós A. fedett - Jv: Birri Gabriella,
1. forduló
Százhalombatta 20/09
OSC VSE 16:30
Kőér u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
BVSC-Póló 20/09
UVSE II. 17:00
Hajós A. fedett - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
Új-Hullám SE 20/09
Kópé Utánpótlás 17:30
Kőér u. - Jv: Horváth József,
1. forduló
Angyalföldi Spor 20/09
Oázis SC 18:00
Hajós A. fedett - Jv: Birri Gabriella,
1. forduló
Komplex Póló SE 20/09
Cívis Póló VSE 18:30
Kőér u. - Jv: Hunyadi László Ákos,
1. forduló
BVSC-Póló 20/09
Vasas Sport Club 19:00
Hajós A. fedett - Jv: Marnitz Miklós,
 BVLSZ Gyermek 2003
2. forduló
KESI II. 1
Dunaújvárosi Fői 26
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
Honvéd Utánp.II. 1
Angyalföldi Spor 21
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
Domino Avus 14
Hegyvidék SE 5
Komjádi - Jv: Mucskai Péter,
2. forduló
Dunaújvárosi Fői 9
Kópé ÚVSE 7
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
UVSE 5
Vidám Vízilovak 5
Komjádi - Jv: Mucskai Péter,
2. forduló
FTC Utánpótlás 11
MVLC 0
Leányfalu - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
Oázis SC 6
Domino Avus 2
Komjádi - Jv: Mucskai Péter,
2. forduló
Angyalföldi Spor 20/09
BVSC-Póló 14:00
Leányfalu - Jv: Horváth Csaba,
2. forduló
Kaposvár VK II. 20/09
Bókay - KSI 14:00
Komjádi - Jv: Kiss Attila,
2. forduló
Újszilvás KSE 20/09
FTC Utánpótlás 15:00
Leányfalu - Jv: Horváth Csaba,
2. forduló
Hegyvidék SE 20/09
UVSE 15:00
Komjádi - Jv: Kiss Attila,
2. forduló
MVLC 20/09
KESI II. 16:00
Leányfalu - Jv: Horváth Csaba,
2. forduló
Vidám Vízilovak 20/09
Kaposvár VK II. 16:00
Komjádi - Jv: Kiss Attila,
2. forduló
BVSC-Póló 20/09
Újszilvás KSE 17:00
Leányfalu - Jv: Horváth Csaba,
2. forduló
Bókay - KSI 20/09
Tatabányai Vízmű 17:00
Komjádi - Jv: Győri Attila,
Honvéd Utánp. I. 20/09
Oázis SC 18:00
Komjádi - Jv: Győri Attila,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Diapolo Serdülő B csoport - 1. forduló
 09/20 13:00 Dunaújvárosi Fői - Százhalombatta Szőnyi úti u.
BVLSZ Gyermek 2001 B csoport - 1. forduló
 09/20 13:00 UVSE II. - Sportliget Sport Hajós Alfréd
Diapolo Serdülő B csoport - 1. forduló
 09/20 14:00 BVSC-Póló - FTC Utánpótlás Szőnyi úti u.
BVLSZ Gyermek 2001 B csoport - 1. forduló
 09/20 14:00 FTC Utánpótlás - Angyalföldi Spor Hajós Alfréd
BVLSZ Gyermek 2003 B csoport - 2. forduló
 09/20 14:00 Kaposvár VK II. - Bókay - KSI Komjádi Béla
BVLSZ Gyermek 2003 C csoport - 2. forduló
 09/20 14:00 Angyalföldi Spor - BVSC-Póló Leányfalu
BVLSZ Gyermek 2001 A csoport - 1. forduló
 09/20 14:30 Cívis Póló VSE - Kópé Utánpótlás Kőér utcai u.

MVLSZ TV

Vad Lajos a szezonkezdetről

Tabellák

Férfi OB I - 2013/2014Női OB I - 2013/2014
Szolnoki Dózsa 3
12 - 6
10 - 5
16 - 9
RACIONET HONVÉD 0
Szolnoki Dózsa 1
ZF-Eger 3
8 - 10
11 - 5
6 - 8
11 - 14
3  ZF-Eger
 
14 - 8
10 - 8
11 - 5
0  DIAPOLO Szeged
Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Bemutatkozott a BVSC-Wáberer Hungária-Zugló (Fotók: Dobos Sándor)
I. Vízilabda Nyílt Nap és Expó, 2014 (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a leány ifjúsági vb-bronzérmes válogatott (Fotó: Dobos Sándor)
Hazatért a junior Eb-ezüstérmes férficsapat (Fotó: Szaka József)
Egy nap vízilabda - 2014 (Fotó: Szaka József)

Felhasználói név:

Jelszó: