Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
25. forduló
ZF-Eger 17
KSI SE 4
Eger-Bitskey - Jv: Horváth Csaba, Lázár András
Valdor Szentes 6
Kaposvári VK 4
Szentes - Jv: Vogel Gábor, Vojvoda István
DVSE 3
Tiszavirág Szeged 8
Debrecen - Jv: Németh András, Kun György
RACIONET Honvéd 4
BVSC Wáberer 6
Kőér u. - Jv: Székely Balázs, Marosvári Attila dr.
FTC 4
Szolnok 5
Népliget - Jv: Fodor Rajmund, Mucskai Péter
Vasas Plaket 9
PVSK-MECSEK F. 4
Komjádi - Jv: Petik András, Homonnai Dániel
 Férfi OB I/B
16. forduló
Tatabányai Vízmű 11
YBL Water Polo C 10
Tatabánya - Jv: Rubos Károly, Benczur Márton
16. forduló
PVSK-PSN 10
UVSE 8
Pécs-Abay - Jv: Kiss Attila, Jancsecz György
Ceglédi Vasutas 8
DVSE 7
Cegléd - Jv: Hajas Roland Krisztián, Mosonyi Balázs Bálint Dr.
MAFC 14
KESI 11
Szőnyi út - Jv: Kuncz László ifj., Hangay Zsolt
MVLC Miskolci Ví 14
Honvéd UVKSE 10
Miskolc, Kemény D. - Jv: Madarasi Attila, Madarasi Gyula
16. forduló
HVSC 11
Tiszavirág SZVPS 11
Hmvásárhely - Jv: Tóth Sándor, Keller László
Angyalföldi Spor 14
Békéscsaba 12
Kőér u. - Jv: Marjay Zsolt, Birri Gabriella
SZTE EHÖK Sport 9
EKF SC 11
Szegedi Sportu. - Jv: Matajsz Márk, Pásztor Antal
16. forduló
KVSE 12
BVSC- Zugló 11
Nagykanizsa - Jv: Csanádi Zsolt, Kovács István
16. forduló
Neptun VSC 19
Szolnok 11
Hajós A. fedett - Jv: Petrovics Mátyás, Kovács Soma
 Férfi OB II
6. forduló
Csongrád 8
Szentesi Vízilab 10
Szentes - Jv: Bujka János,
Szegedi Vízilabd 13
Békéscsaba 8
Szentes - Jv: Csizmadia Zsolt,
SZUVTE BT. 13
HVSC 9
Szentes - Jv: Bujka János,
Szentesi Vízilab 10
Békéscsaba 11
Szentes - Jv: Csizmadia Zsolt,
HVSC 9
Szegedi Vízilabd 10
Szentes - Jv: Bujka János,
Csongrád 7
SZUVTE BT. 12
Szentes - Jv: Csizmadia Zsolt,
 Leány Gyermek
8. forduló
BVSC-PÓLÓ 2
H POLO 21
Szőnyi út - Jv: Kuncz László ifj.,
8. forduló
SZNVE 8
Győri Vízisport 14
Szegedi SZUE - Jv: Matajsz Márk,
8. forduló
ZF-Eger 13
UVSE 13
Termálfürdő-Eger - Jv: Kovács Soma,
Tatabányai Vízmű 18
DFVE 2
Tatabánya - Jv: Benczur Márton,
Fehérvár Póló Sp 5
Szentes 19
Székesfehérvár - Jv: Fábry József,
8. forduló
Angyalföldi Spor 14
Vidám VVSE 11
Hajós A. fedett - Jv: Hunyadi László Ákos,
KESI 28/03
Cegléd 19:00
Kecskemét - Jv: Tóth Sándor,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
9. forduló
ELTE Vízilabda D 5
Budaörsi UVVSE 9
Tüzér utca - Jv: Godova Gábor, Győri Attila
 BVLSZ Gyermek 2001
3. forduló
Új-Hullám SE 9
YBL WPC 25
Hajós 33m-es - Jv: Kis András,
Kópé Utánpótlás 5
UVSE II. 11
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
3. forduló
Honvéd Utánpótlá 6
Cívis Póló VSE 10
Szőnyi út - Jv: Homonnai Dániel,
3. forduló
OSC VSE 11
Angyalföldi Spor 3
Hajós 33m-es - Jv: Kis András,
3. forduló
Százhalombatta 13
Oázis SC 12
Szőnyi út - Jv: Hangay Zsolt,
3. forduló
Komplex Póló SE 17
Új-Hullám SE 12
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
UVSE II. 23
Sportliget Sport 5
Hajós 33m-es - Jv: Pagács Sándor,
3. forduló
Cívis Póló VSE 4
Vasas Sport Club 12
Szőnyi út - Jv: ,
3. forduló
YBL WPC 8
Kópé Utánpótlás 11
Hajós 33m-es - Jv: Tordai Gábor,
3. forduló
UVSE 13
BVSC-Póló 8
Szőnyi út - Jv: Homonnai Dániel,
Oázis SC 5
FTC Utánpótlás 10
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella,
3. forduló
OSC VSE 11
Komplex Póló SE 7
Hajós 33m-es - Jv: Tordai Gábor,
3. forduló
Százhalombatta 18
Honvéd Utánpótlá 6
Szőnyi út - Jv: Bene Péter,
3. forduló
Angyalföldi Spor 12
Sportliget Sport 5
Hajós 33m-es - Jv: Pagács Sándor,
3. forduló
BVSC-Póló 28/03
FTC Utánpótlás 18:00
Szőnyi út - Jv: Birri Gabriella,
Vasas Sport Club 28/03
UVSE 19:00
Szőnyi út - Jv: Bene Péter, Birri Gabriella
 BVLSZ Gyermek 2003
3. forduló
KSI SE 10
UVSE 3
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
Tatabányai Vízmű 8
BVSC-Póló 13
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
FTC UtánpótlásII 2
Hegyvidék SE 8
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
3. forduló
Oázis SC 8
Budafóka XXII. k 6
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Petik András,
3. forduló
Bókay - KSI 3
KESI II. 6
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
3. forduló
Kaposvár VK I. 4
Vidám Vízilovak 15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Petik András,
3. forduló
Honvéd Utánp. I. 9
KESI I. 3
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
UVSE 3
FTC Utánpótlás 9
Százhalombatta - Jv: Horváth Csaba,
3. forduló
Kaposvár VK II. 1
Fehérvár Póló Sp 10
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Földesi Oszkár,
3. forduló
Budafóka XXII. k 3
Domino Avus 16
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Petik András,
3. forduló
Hegyvidék SE 15
Honvéd Utánp.II. 4
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Rubos Károly,
3. forduló
Vidám Vízilovak 15
OSC VSE 4
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Godova Gábor,
3. forduló
BVSC-Póló 12
Vodafone Pólósul 0
Százhalombatta - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
Kaposvár VK I. 8
Kópé ÚVSE 11
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Godova Gábor,
3. forduló
Újszilvás KSE 6
Honvéd Utánp. I. 7
Százhalombatta - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
Fehérvár Póló Sp 8
Bókay - KSI 6
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Rubos Károly,
3. forduló
KESI I. 4
Tatabányai Vízmű 14
Százhalombatta - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
KESI II. 1
Százhalombatta 8
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Rubos Károly,
3. forduló
Domino Avus 11
Dunaújvárosi Fői 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Marjay Zsolt,
3. forduló
FTC Utánpótlás 8
Újszilvás KSE 6
Százhalombatta - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
OSC VSE 10
Oázis SC 7
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Marjay Zsolt,
Kópé ÚVSE 8
Dunaújvárosi Fői 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Marjay Zsolt,
 Vidék gyerek I.
5. forduló
Hódmezővásárhely 7
Csabai Csirkefog 15
Hódmezővásárhely - Jv: ,
Oradea 10
Szolnoki Vízilab 10
Hódmezővásárhely - Jv: ,
Oradea 19
Csabai Csirkefog 16
Hódmezővásárhely - Jv: ,
Hódmezővásárhely 3
Szolnoki Vízilab 16
Hódmezővásárhely - Jv: ,
 Vidék gyerek III.
4. forduló
Clubul Sportiv C 28/03
Szolnoki Vízilab 10:00
Nagyvárad - Jv: ,
Szentesi Vízispo 28/03
Csongrád Városi 11:00
Nagyvárad - Jv: ,
Szolnoki Vízilab 28/03
Spartak-Prozivka 12:00
Nagyvárad - Jv: ,
Hódmezővásárhely 28/03
Clubul Sportiv C 13:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Váci Vízilabda S 28/03
Kiskunfélegyházi 13:00
Vác - Jv: ,
4. forduló
Spartak-Prozivka 28/03
Szentesi Vízispo 14:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Szegedi Vizipóló 28/03
Dinamo Prosper O 14:00
Vác - Jv: ,
4. forduló
Csongrád Városi 28/03
Hódmezővásárhely 15:00
Nagyvárad - Jv: ,
4. forduló
Egri Vízilabda K 28/03
Csabai Csirkefog 15:00
Vác - Jv: ,
Kiskunfélegyházi 28/03
Szegedi Vizipóló 16:00
Vác - Jv: ,
Csabai Csirkefog 28/03
Váci Vízilabda S 17:00
Vác - Jv: ,
Dinamo Prosper O 28/03
Egri Vízilabda K 18:00
Vác - Jv: ,
 ÉK - gyerek III.
2. forduló
Zempléni Vízilab 28/03
Octopus 10:00
Gyöngyös - Jv: ,
Váci Vízilabda S 28/03
MVLC 11:00
Gyöngyös - Jv: ,
Gyöngyösi Alligá 28/03
Zempléni Vízilab 12:00
Gyöngyös - Jv: ,
MVLC 28/03
Octopus 13:00
Gyöngyös - Jv: ,
Kazincbarcikai D 28/03
AQUA Sportegyesü 14:00
Gyöngyös - Jv: ,
Miskolci Egyetem 28/03
Váci Vízilabda S 15:00
Gyöngyös - Jv: ,
Gyöngyösi Alligá 28/03
Kazincbarcikai D 16:00
Gyöngyös - Jv: ,
AQUA Sportegyesü 28/03
Miskolci Egyetem 17:00
Gyöngyös - Jv: ,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Női OB I K3-K6 - 1. forduló
 03/31 17:30 Dunaújvárosi Fői - SZNVE
Női OB I K7-K10 - 1. forduló
 03/31 18:30 UVSE - ASI DSE
Női OB I K8-K9 - 1. forduló
 03/31 19:45 KÓPÉ ÚVSE - KESI
Női OB I K4-K5 - 1. forduló
 03/31 20:30 BVSC- Zugló - ZF-Eger-EKF
Női OB I K4-K5 - 2. forduló
 04/02 18:30 ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló
E.ON Férfi OB I 26. forduló
 04/03 18:30 A-HÍD OSC - Szolnok
Női OB I K8-K9 - 2. forduló
 04/03 19:00 KESI - KÓPÉ ÚVSE

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Märcz Tamás

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. Szolnok 25 24 1 0 220 73
 2. A-HÍD OSC 25 23 0 2 120 69
 3. ZF-Eger 25 20 2 3 168 62
 4. FTC 26 16 2 8 12 50
 5. RACIONET Honvéd 26 15 2 9 33 47
 6. Tiszavirág Szeged 25 15 1 9 8 46
 7. BVSC Wáberer 25 12 0 13 -19 36
 8. Vasas Plaket 25 9 1 15 -36 28
 9. Kaposvári VK 25 8 0 17 -45 24
 10. DVSE 25 8 0 17 -96 24
 11. KSI SE 25 5 2 18 -90 17
 12. UVSE-Hunguest H. 25 5 2 18 -90 17
 13. Valdor Szentes 25 5 0 20 -85 15
 14. PVSK-MECSEK F. 25 4 1 20 -100 13

Dunaújvárosi Fői - SZNVE

2015. márc. 31. 17:30

ZF-Eger-EKF - BVSC- Zugló

2015. ápr. 2. 18:30

A-HÍD OSC - Szolnok

2015. ápr. 3. 18:30

UVSE-Hunguest Hotels-A-Híd-OSC-Újbuda 5-12 (Fotó: Madar Balázs)
Szolnoki Dózsa-Közgép-Jug Dubrovnik 8-7 (Fotó: Illyés Csaba)
Imperia, 2. nap
Imperiában a női válogatott
FTC-UVSE-Hunguest Hotels (Fotó: Micheller Szilvia)

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés