Következő mérkőzések
 Fiú Ifjúsági
3. forduló
Kaposvári Vízila 17/04
BVSC- Zugló 10:00
Kaposvár - Jv: Nóvé Gyula, Kiss Attila
3. forduló
ZF-Eger 17/04
FTC Vízilabda Ut 10:00
ELHALASZTVA - Jv: Marjay Zsolt, Csizmadia Zsolt
UVSE 17/04
RACIONET HONVÉD 11:15
Hajós 33m-es - Jv: Szilágyi Kristóf, Horváth Csaba
3. forduló
Szegedi Vizipóló 17/04
Debreceni Cívis 13:30
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
 Fiú Serdülő
3. forduló
UVSE 17/04
Honvéd-Up. VKSE 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Szilágyi Kristóf, Horváth Csaba
3. forduló
Szegedi Vizipóló 17/04
Debreceni Cívis 11:00
Szegedi Sportu. - Jv: László Gábor, Pásztor Antal
Kaposvári Vízila 17/04
BVSC- Zugló 11:15
Kaposvár - Jv: Kiss Attila, Nóvé Gyula
ZF-Eger 17/04
FTC Vízilabda Ut 12:30
Eger-Bárány - Jv: Marjay Zsolt, Füzesi Zsolt
 Fiú Gyermek
3. forduló
ZF-Eger 17/04
Vasas 11:15
Eger-Bárány - Jv: Csizmadia Zsolt, Füzesi Zsolt
3. forduló
Szegedi Vizipóló 17/04
Honvéd-Up. VKSE 12:15
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
 Leány Gyermek
12. forduló
Szentes 17/04
KESI 13:00
Szentes - Jv: Varga Árpád,
ZF-Eger 17/04
GyVSE 14:00
Eger-Bárány - Jv: Csizmadia Zsolt,
Vecsés SE 17/04
DVSI 19:30
Hajós A. fedett - Jv: Horváth Csaba,
 BVLSZ Gyarmati D. Férfi
8. forduló
Vecsés 17/04
MAFC - Schönherz 20:30
Hajós A. fedett - Jv: Horváth Csaba, Bujka János
 Szívós István Gyermek 99
5. forduló
KSI SE 17/04
ESMTK 19:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Bors László, Horváth József
 BVLSZ Gyermek 2001
5. forduló
BVSC-Póló Zugló 17/04
Kópé ÚVSE 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Tatabányai Vízmű 17/04
Honv-up. Gödöllő 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
UVSE I 17/04
Vodafone Pólósul 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Domino Avus 17/04
Százhalombatta 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Honv-up. Gödöllő 17/04
BVSC-Póló Zugló 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Vodafone Pólósul 17/04
Domino Avus 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
KSI SE 17/04
Százhalombatta 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
Kópé ÚVSE 17/04
UVSE I 00:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
4. forduló
PSN Zrt. 17/04
OSC gy 08:30
Széchy - jobb - Jv: Homonnai Dániel,
Sportliget Sport 17/04
Bókay - KSI 08:30
Széchy - bal - Jv: Birri Gabriella,
OSC gy 17/04
Sportliget Sport 09:30
Széchy - jobb - Jv: Homonnai Dániel,
Oázis SC 17/04
Angyalföldi Spor 09:30
Széchy - bal - Jv: Birri Gabriella,
5. forduló
Balaton VK 17/04
FTC Utánpótlás 10:00
Szentendrei V8 - Jv: Juhász Gábor,
4. forduló
Ceglédi Vasutas 17/04
Oázis SC 10:30
Széchy - jobb - Jv: Homonnai Dániel,
Angyalföldi Spor 17/04
PSN Zrt. 10:30
Széchy - bal - Jv: Birri Gabriella,
5. forduló
Kanizsa Vízilabd 17/04
Hírös Sport Nonp 11:00
Szentendrei V8 - Jv: ,
MOM Sport Ybl 17/04
Balaton VK 12:00
Szentendrei V8 - Jv: ,
Hírös Sport Nonp 17/04
Kaposvár Vízilab 13:00
Szentendrei V8 - Jv: ,
FTC Utánpótlás 17/04
Kanizsa Vízilabd 14:00
Szentendrei V8 - Jv: ,
Vecsés 17/04
MOM Sport Ybl 15:00
Szentendrei V8 - Jv: ,
UVSE II. 17/04
Kaposvár Vízilab 16:00
Szentendrei V8 - Jv: ,
Váci Vízilabda S 17/04
Vecsés 17:00
Szentendrei V8 - Jv: ,
 BVLSZ Gyermek 2002
4. forduló
Hírös Sport Nonp 17/04
Tatabányai Vízmű 11:30
Széchy - jobb - Jv: Homonnai Dániel,
MOM Sport Ybl 17/04
Százhalombatta 11:30
Széchy - bal - Jv: Bors László,
Göd 17/04
Angyalföldi Spor 12:30
Széchy - bal - Jv: Bors László,
Vasas Sport Club 17/04
Kanizsa Vízilabd 12:30
Széchy - jobb - Jv: Bujka János,
Göd 17/04
Kanizsa Vízilabd 13:30
Széchy - jobb - Jv: Bujka János,
Angyalföldi Spor 17/04
Százhalombatta 13:30
Széchy - bal - Jv: Bors László,
Kópé ÚVSE 17/04
MOM Sport Ybl 14:30
Széchy - bal - Jv: Bors László,
Hírös Sport Nonp 17/04
Vasas Sport Club 14:30
Széchy - jobb - Jv: Bujka János,

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
Férfi OB I A1-A4 - 1. forduló
 04/18 18:45 Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD Szolnok, Tiszaligeti
Férfi OB I A11-A14 - 1. forduló
 04/19 11:00 KSI SE - YBL Waterpolo C Széchy Tamás
Férfi OB I A12-A13 - 1. forduló
 04/19 18:00 Valdor Szentes - OSC-ÚJBUDA Szentesi Uszoda
Férfi OB I A2-A3 - 1. forduló
 04/19 18:00 ZF-Eger - DIAPOLO Szeged Bitskey Aladár
Férfi OB I A5-A8 - 1. forduló
 04/19 20:30 LACTIV-Vasas - Kaposvári VK Komjádi Béla
Férfi OB I A6-A7 - 1. forduló
 04/20 18:00 Debrecen - BVSC- Zugló Debreceni u.
World League
 04/22 17:00 HUN - GRE

MVLSZ TV

FÉRFI VÍZILABDA VILÁGLIGA Magyarország-Horvátország 9-10 a DIGI Sport összefoglalója

Tabellák

Férfi OB I - 2013/2014Női OB I - 2013/2014
Szolnoki Dózsa 0
04/18 18:45
04/23 18:00
04/25
RACIONET HONVÉD 0
0  ZF-Eger
 
04/19 18:00
04/23 18:30
04/26
0  DIAPOLO Szeged
Vl-selejtező: Magyarország-Horvátország (Fotó: Kovács Anikó)
Kettős rangadó: FTC-OSC, Vasas-Szolnok (2014. 02. 21., Fotó: Dobos Sándor)
Szivós Márton elhagyta a kórházat (Fotó: Dobos Sándor)
UVSE-Dunaújvárosi Főiskola 10-13
MEFOB - döntő (Fotó: Kovács Anikó)

Szolnoki Dózsa - RACIONET HONVÉD

2014. ápr. 18. 18:45

RACIONET HONVÉD - Szolnoki Dózsa

2014. ápr. 23. 18:00

DIAPOLO Szeged - ZF-Eger

2014. ápr. 23. 18:30

Felhasználói név:

Jelszó: