Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
3. forduló
ZF-Eger 22/10
Szolnok 18:15
Eger-Bitskey - Jv: Vogel Gábor, Fekete Balázs dr.
FTC 22/10
A-HÍD OSC 19:00
Népliget - Jv: Kóros Attila dr., Székely Balázs
 Fiú Ifjúsági
1. torna
Ceglédi Vasutas 22/10
KESI 10:00
Kecskemét - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Hajas Roland Krisztián
5. forduló
Budapesti Honvéd 22/10
Vasas Sport Club 10:15
Kőér u. - Jv: Petik András, Csizmadia Zsolt
1. torna
MTK 1888 Vízilab 22/10
Szegedi Vizipóló 11:15
Kecskemét - Jv: Hajas Roland Krisztián, Mosonyi Balázs Bálint Dr.
1. torna
Százhalombattai 22/10
A-Híd OSC 12:00
Székesfehérvár - Jv: Marnitz Miklós, Lázár András
1. torna
HVSC 22/10
Ceglédi Vasutas 12:30
Kecskemét - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Hajas Roland Krisztián
5. forduló
BVSC- Zugló 22/10
KSI SE 12:30
Szőnyi út - Jv: Marjay Zsolt, Rév Ádám
1. torna
YBL Water Polo C 22/10
HKPS 13:00
Székesfehérvár - Jv: Veilandics Zoltán, Lázár András
5. forduló
Pécsi Sport Nonp 22/10
Tatabányai Vízmű 13:00
Pécs-Abay - Jv: Füzesi Zsolt, Bujka János
1. torna
MVLC 22/10
Szegedi Vizipóló 13:45
Kecskemét - Jv: Hajas Roland Krisztián, Mosonyi Balázs Bálint Dr.
1. torna
Fehérvár Póló Sp 22/10
Százhalombattai 14:00
Székesfehérvár - Jv: Marnitz Miklós, Veilandics Zoltán
Kaposvári Vízila 22/10
HKPS 15:00
Székesfehérvár - Jv: Veilandics Zoltán, Lázár András
1. torna
Szolnok 22/10
MTK 1888 Vízilab 15:00
Kecskemét - Jv: Csernus Ádám, Tankó Dorina
5. forduló
DOMINOAVUS 22/10
Szentes 15:30
Szombathely - Jv: Vojvoda István, Csanádi Zsolt
1. torna
UVSE II. 22/10
YBL Water Polo C 16:00
Székesfehérvár - Jv: Marnitz Miklós, Veilandics Zoltán
1. torna
HVSC 22/10
KESI 16:15
Kecskemét - Jv: Mosonyi Balázs Bálint Dr., Hajas Roland Krisztián
1. torna
Fehérvár Póló Sp 22/10
A-Híd OSC 17:00
Székesfehérvár - Jv: Lázár András, Marnitz Miklós
1. torna
MVLC 22/10
Szolnok 17:30
Kecskemét - Jv: Tankó Dorina, Csernus Ádám
1. torna
Kaposvári Vízila 22/10
UVSE II. 18:00
Székesfehérvár - Jv: Lázár András, Veilandics Zoltán
5. forduló
DVSE 22/10
FTC Vízilabda Ut 19:15
Debrecen - Jv: Kovács Cs. Tamás, Madarasi Gyula
 Fiú Serdülő
5. forduló
Pécsi Sport Nonp 22/10
Tatabányai Vízmű 10:30
Pécs-Abay - Jv: Füzesi Zsolt, Bujka János
BVSC- Zugló 22/10
KSI SE 11:15
Szőnyi út - Jv: Marjay Zsolt, Rév Ádám
RACIONET HONVÉD 22/10
Vasas Sport Club 11:30
Kőér u. - Jv: Petik András, Csizmadia Zsolt
Aligátor Vízilab 22/10
Szentes 13:00
Szombathely - Jv: Vojvoda István, Csanádi Zsolt
DVSE 22/10
FTC Vízilabda Ut 20:30
Debrecen - Jv: Kovács Cs. Tamás, Madarasi Gyula
 Fiú Gyermek
5. forduló
RACIONET HONVÉD 22/10
Vasas Sport Club 09:00
Kőér u. - Jv: Petik András, Csizmadia Zsolt
BVSC-PÓLÓ 22/10
KSI SE 10:00
Szőnyi út - Jv: Marjay Zsolt,
Pécsi Sport Nonp 22/10
Tatabányai Vízmű 11:45
Pécs-Abay - Jv: Füzesi Zsolt,
Aligátor Vízilab 22/10
Szentes 14:15
Szombathely - Jv: Vojvoda István,
DVSE 22/10
FTC Vízilabda Ut 18:00
Debrecen - Jv: Kovács Cs. Tamás,
 BVLSZ Gyermek 2003
3. forduló
Honvéd Utánp. I. 16
Bókay - KSI 3
Kőér u. - Jv: Füzesi Zsolt,

Get Adobe Flash player

műsor - eredmények

MűsorEredmények
Dátum Csapatok Helyszín
E.ON Férfi OB I 3. forduló
 10/22 18:15 ZF-Eger - Szolnok Bitskey Aladár
 10/22 19:00 FTC - A-HÍD OSC FTC Uszoda
Női OB I 3. forduló
 10/25 11:00 UVSE-Centrál - UVSE Hajós Alfréd
E.ON Férfi OB I 4. forduló
 10/25 11:00 Szolnok - TiszavirágSzeged Szolnok, Tiszaligeti
 10/25 15:30 ZF-Eger - RACIONET Honvéd Bitskey Aladár
Női OB I 3. forduló
 10/25 16:00 Hungerit - KÓPÉ ÚVSE Szentesi Uszoda
E.ON Férfi OB I 4. forduló
 10/25 16:00 Kaposvári VK - PVSK-MECSEK F. Kaposvári
Női OB I 3. forduló
 10/25 17:30 ZF-Eger-EKF - KESI Bitskey Aladár

MVLSZ TV

DIGI Sport, Reggeli Start Varga Zsolt és Lotfi Begi

Tabellák

E.ON Férfi OB I - 2014/2015Női OB I - 2014/2015
 HCsapatMGyDVGkPont
 1. A-HÍD OSC 2 2 0 0 4 6
 2. Kaposvári VK 3 2 0 1 -1 6
 3. Szolnok 2 2 0 0 19 6
 4. FTC 2 2 0 0 4 6
 5. TiszavirágSzeged 3 2 0 1 9 6
 6. RACIONET Honvéd 3 2 0 1 7 6
 7. ZF-Eger 2 1 1 0 5 4
 8. PVSK-MECSEK F. 3 1 1 1 -2 4
 9. VasasPlaket 3 1 0 2 -16 3
 10. DVSE 3 1 0 2 -2 3
 11. KSI SE 3 0 1 2 -5 1
 12. UVSE-Hunguest H. 3 0 1 2 -7 1
 13. BVSC Wáberer 2 0 0 2 -4 0
 14. Valdor Szentes 2 0 0 2 -11 0

ZF-Eger - Szolnok

2014. okt. 22. 18:15

ZF-Eger - RACIONET Honvéd

2014. okt. 25. 15:30

A-HÍD OSC - ZF-Eger

2014. okt. 30. 17:45

TiszavirágSzeged - A-HÍD OSC

2014. nov. 4. 18:45

A-Híd-OSC-Újbuda-Sintez Kazany (Fotó: Csonka Tamás)
BL-selejtező: A Híd-OSC-Újbuda-Nagyvárad (Fotók: Dobos Sándor)
E.ON OB I BVSC Wáberer - A-HÍD OSC
E.ON OB I UVSE-Hunguest Hotels-Lactiv-Vasas (Fotó: Dobos Sándor)
BVSC uszodaavató

Felhasználói név:

Jelszó:

Bevonulás
Here we go
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Megnyitó
Eternal Waves
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Gól
Gólzene
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés
Eredményhirdetés
We're all Heroes
(zenesz.: Milkovics Mátyás)
Letöltés